***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #91
    Re: ***Libahunt III game thread***

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Okei, see selleks. Räägi nüüd sellest kuidas teine hüül oleks pidanud arutelu tekitama?
    Sina teda ju kaitsma asusid?

    q_q
    Rohkem ei muuda, vist!

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #92
      Re: ***Libahunt III game thread***

      esimesed hääletamised ongi ju sellised soso kobapeale kompamised. samahästi võime nii hundile pihta saada ju. siiski mingisugune aktiivsus võiks siiski olla, kui sellisele mängule ennast kirja panna.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #93
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Sina teda ju kaitsma asusid?

        q_q
        Rohkem ei muuda, vist!
        Teda oli juba mitu korda varem ka hääletatud. Ainukene argument mis sa juurde panid oli a'la "selleks et huvitav oleks" ja see loob just sellise mulje nagu sa prooviks teda hääletades märkamatuks jääda mitte mingit arutelu tekitada.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #94
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Millegipärast mulle tundub et q_q on jälle hundi rolli saanud. Väga tõenäoliselt muudan häält veel hiljem.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #95
            Re: ***Libahunt III game thread***

            väga tõenäoliselt on svenza see mäng hunt

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #96
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Teda oli juba mitu korda varem ka hääletatud. Ainukene argument mis sa juurde panid oli a'la "selleks et huvitav oleks" ja see loob just sellise mulje nagu sa prooviks teda hääletades märkamatuks jääda mitte mingit arutelu tekitada.
              Mis ma pean kogu töö sinu jaoks ära tegema vä? Mis kuradi argumendi tegija mina olen? Hääletan niikuinii täesti suvaliselt esimesel päeval. Mingit analüüsi saab teha alles kolmandal päeval niikuinii.

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #97
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                väga tõenäoliselt on svenza see mäng hunt
                siis peaks üks neist kahest ka hunt olema, kes talle algul turja hüppasid.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #98
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  siis peaks üks neist kahest ka hunt olema, kes talle algul turja hüppasid.
                  väga risky

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #99
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Tegelt ma arvan ka, et Svenza võib vabalt olla. Kui ta poleks, tuleks ta kohe alguses ilge motiga siia teemasse, et hunte otsida. Kui pärast esimest Wolfi mängu küsitlus oli, siis Svenza väga äksi täis ja tahtis mängust kindlasti osa saada. Lubas isegi rankaga magada, kui ma õigesti mäletan. Kahjuks on ranka selle posti kustutand või ma enam ei leia. Hetkel aga üritab igati elav Svenza vägisi end tagasi hoida.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #100
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Mis ma pean kogu töö sinu jaoks ära tegema vä? Mis kuradi argumendi tegija mina olen? Hääletan niikuinii täesti suvaliselt esimesel päeval. Mingit analüüsi saab teha alles kolmandal päeval niikuinii.
                      Kui sa tõesti küla oled, siis jah. Sa peaksid teiste külaelanikega koostööd tegema mitte mingeid eriti madalalaubalisi postitusi tegema (otsene vihje sellele samale postitusele) mis küla kuidagi ei aita. Kui sa aga hunt oled, on täiesti arusaadav, et sa proovid ennast selisel moel kaitsta kui muud argumendid otsa on saanud.

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #101
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        Kusjuures, minu tagasihoidlik arvamus, on see, et õiged readid hakkavad peale viiendat-kuuendat mängu alles tekkima. Mina mängin seda mängu tuleviku peale, ehk pokkerikeeli pikas perspektiivi mängu. Et mitte ennast kohe ära anda hundina kunagi hiljem, peksan praegu segast külaelanikuna. Sarimõrvar + gay combo = priceless :)

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #102
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Kui sa tõesti küla oled, siis jah. Sa peaksid teiste külaelanikega koostööd tegema mitte mingeid eriti madalalaubalisi postitusi tegema (otsene vihje sellele samale postitusele) mis küla kuidagi ei aita. Kui sa aga hunt oled, on täiesti arusaadav, et sa proovid ennast selisel moel kaitsta kui muud argumendid otsa on saanud.
                          No ainus kes oma üksluist lolli ja ühekülgset juttu suust ajab oled sina. Nagu katkine grammofon. Ei ütleks, et sinagi kuidagi küla aitad. Pigem üritad mulle pinda käia. Samas selle järgi väga ei tahaks sind kohe hundiks tembeldeda, sest kus muidu teised on, kes ka mind ründama peaksid.
                          Ühesõnaga, haugud vale puu all.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #103
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            ja vana hea, hoian madalamat profiili see mäng. No ei saa, kui üks närvi peal tallab.

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #104
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Kusjuures, siin mängus ei saa madalat profiili hoida. Keegi hakkab ikka sitta ventikasse viskama...

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #105
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                ja vana hea, hoian madalamat profiili see mäng. No ei saa, kui üks närvi peal tallab.
                                See läheb otsest vastuollu sinu varasema seisukohaga. Sa ütlesid just paar postitust tagasi, et tahtsid oma hääletamisega arutelu tekitada (mis oleks ka sind kahtlemata tule alla tõmmanud). Nüüd räägid aga, et mõtlesid selles mängus madalat profiili, aga minu rikkusin kõik ära.

                                que?

                                Comment

                                Working...