Re: ***Libahunt III game thread***
Küla eesmärk on siiski välja hääletada hunte, mitte teisi külaelanikke kes ebaaktiivsed on. Kui külaelaniku põhjendusega "ta on ebaaktiivne" välja hääletad, on see kahtlemata -EV move. Mida _kasulikku_ see külale juurde annab kui me ta täna välja peaksime võtma? Sellele viimasele küsimusele oostan korralikult argumenteeritud vastust, sest praegu tundub nagu sa prooviks küla üksteise vastu ässitada. Ma ei suuda leida ühtegi loogilist põhjendust, miks külaelanik nii tegema peaks.
Ma tean väga hästi, et ma võin eksida, aga ma võtan selle riski.
Algselt postitas camu
Vaata postitust
Ma tean väga hästi, et ma võin eksida, aga ma võtan selle riski.

Comment