Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1

    Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. Teemas võivad ainult postitada elusolevad mängijad ja kui on päev.

    **REEGLID ja MUU INFO***

    Ülesehitus
    Mängul on kaks osapoolt.
    3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
    9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
    1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö null, mis on enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

    Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

    Mängul on kaks faasi:
    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 12.00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 20.00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
    2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 20.01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

    Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
    Pastilaa

    Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

    Oluline:
    Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada. Mitte mingil juhul ärge postitage seda kirja, kus on kirjas Teie mänguroll. Samuti ei tohi seda tsiteerida ega sellest ei tohi screenshotte teha. Selle reegli ja ka iga teise reegli rikkumisele järgneb karistus, milleks on tavaliselt mängija mängust eemaldamine. Reeglite mitte tundmine ei ole vabandus ning väga suure reeglite rikkumise korral võib järgneda karistus terves foorumis.

    Muu info:
    Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.

    Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.

    Kellelgi pole lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda. Samuti proovigem olla ausad ja teha pigem endale mäng põnevaks ning kui sõbraga koos mängite, siis teistel teedel ka mitte üksteisega suhelda.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: Foorumimäng Libahunt II (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Kõigile mängijatele on saadetud nende roll. Kui Sa pole kirja saanud, siis anna sellest mulle koheselt teada.

    Kirjad näevad välja järgmised:

    Libahuntide kiri:

    Tere!

    Sa oled libahunt. Sinu meeskonnas on järgmised mängijad:

    *Nimekiri eemaldatud*

    Te võidate kui teie meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Te võite üksteisega teemaväliselt suhelda 24 tundi päevas alates praegusest hetkest.

    Õnn kaasa ja küsimuste korral saatke mulle kiri!
    Külatarga kiri:

    Tere!

    Sa oled külatark. Igal öösel saad Sa mulle saata ühe mängija nime ning ma annan teada, kas tegemist on külaelaniku või libahundiga.

    Saada mulle KOHE palun mängijanimi, kelle rolli Sa soovid praegu teada saada. Nimekiri on järgmine:

    *nimekiri eemaldatud*

    Sa võidad koos külaelanikega kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Õnn kaasa ja küsimuste korral saada mulle kiri!
    Külaelaniku kiri:

    Tere!

    Sa oled külaelanik

    Sa võidad koos teiste külaelanike ja külatargaga, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Õnn kaasa ja küsimuste korral saada mulle kiri!
    Ärge ise palun mingi viisil neid kirju siia teemasse postitage.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: Foorumimäng Libahunt II (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

      Mäng hakkab pihta kui vajalik mängijate arv olemas ja kellaaeg sobiv, kui kiirelt inimesed olemas, siis võib esimese päeva alguse vb hilisemaks lükata ja juba homme alustada.

      Mängijate nimekiri:

      1.inward
      2.q_q
      3.reggie
      4.rasmer
      5.kardaanirist
      6.neeme
      7.Svenza
      8.Ranka
      9.Iamallin
      10.masterpuppet
      11.OuMaiGaad
      12.Maxi
      13.Godspeed_EJ
      Last edited by -andres-; 10.01.13, 10:15.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

        Otsustasin, et alustame mänguga homme hommikul.
        Alustan http://www.random.org/lists/ alusel ametite jaotamist ja saadan kõigile teated laiali.
        Külatargal saata mulle enne hommikut juba üks nimi, kelle ametit uurida tahab.

        Muidu algab hetkel mängus öö ja teema läheb hommikuni lukku.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

          ON PÄEV

          Mäng algab ja edu teile arutelus.

          Olen ise terve päeva eemal, seega hääletage igaüks kindel isik välja, märkige see nimi kindlasti ka boldilt ning kell 22.00 läheb tänane päev lukku.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #6
            Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

            Teeme otsa lahti

            Mina hunt ei ole, küll aga Neeme käed on nii karvased, et tema võib vabalt libahunt olla. Samuti nägin kuidas ta metsas kitse vägistas.

            Mina hääletan Neeme

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

              Mina ka hunt ei ole, aga Svenza on hundi näo ja häälega. Lisaks tahaks ta ulgumist, närveldamist ja ähvardusi juba kuulda seega hääletan Svenza

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #8
                Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                Härradel hakkasid lihtsalt käed sügelema ning oli vaja midagi kirja panna või tuleb kohe hakata pingeid külaelanike vahel looma?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                  Härradel hakkasid lihtsalt käed sügelema ning oli vaja midagi kirja panna või tuleb kohe hakata pingeid külaelanike vahel looma?
                  Kust sa tead, et Svenza ja Neeme külaelanikud on? Sul mingit lisainfot? Muudan häält: masterpuppet

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #10
                    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                    Vaakumis oleks targem esialgu kõiki käsitleda külaelanikena, sest sellisel juhul on kergem jälgida hälbimist ühtsest hallist massist.

                    Aga, kurat, ma teadsin, et alguses peab vait olema.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #11
                      Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                      No selge siis, Neeme või Svenza on masterpuppeti huntide tiimis ja puppet üritab asja nö ära resettida.
                      Paistab et 2 hunti on juba käes

                      muudan ka häält, hääletan masterpuppet

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                        Vaakumis oleks targem esialgu kõiki käsitleda külaelanikena, sest sellisel juhul on kergem jälgida hälbimist ühtsest hallist massist.


                        Aga, kurat, ma teadsin, et alguses peab vait olema.

                        Jup, aga teinekord on siiski infot omades raske suud kinni hoida või ütled selle kogemata välja ning seda juba kaks posti järjest.


                        Teine võimalus, et sa oled hoopis külatark ja said infot, et Svenza või Neeme on külalelanik. Suurem võit (vist?) on eemaldada mängust üks hunt, kui külatark ning võtan alguses riski ning häält hetkel ei muuda: masterpuppet

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #13
                          Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                          Oma esimese postiga juhtisin ma lihtsalt tähelepanu sellele, et täiesti tühjast kohast tulistati nimesid ning see tekitab pingeid. Aga siin mängus ilmselt eriti ei mõeldagi ning lahmitakse lampi ning otsitakse verd, higi ja pisaraid.

                          Aga olen ilmselt edaspidi rohkem vait, sest siin on nagu poliitikutega, et kui sinu nimi on piisavalt palju pildil, siis hoolimata sinu tegudest, hääletatakse sinu poolt.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                            Oma esimese postiga juhtisin ma lihtsalt tähelepanu sellele, et täiesti tühjast kohast tulistati nimesid ning see tekitab pingeid. Aga siin mängus ilmselt eriti ei mõeldagi ning lahmitakse lampi ning otsitakse verd, higi ja pisaraid.

                            Aga olen ilmselt edaspidi rohkem vait, sest siin on nagu poliitikutega, et kui sinu nimi on piisavalt palju pildil, siis hoolimata sinu tegudest, hääletatakse sinu poolt.
                            Kuskilt peab ju alguse sisse tegema ja üldiselt kuidagi närviline oled ning imelikult palju, aga tühjade sõnadega kaitsed end. See viimane lause, kus "oled edaspidi" vait viitab sellele, et ootad oma "sõpru" (loe: hunte), kes ärkaksid ja tuleksid sind kaitsma.

                            Hääl jääb samaks.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #15
                              Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                              Tühjasid sõnu minu suust ei tule. Iga tähemärk on suure ajutöö tulemus. Ka koma võib saatust määrata.

                              Comment

                              Working...