Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!
esimene vote on vähe mille põhjal otsuseid teha. minuarust ongi huvitav, kui hakkatakse alguses torkima/vett testima/hääli muutma, et vaadata kes keda kaitsema hakkab, jne
Algselt postitas masterpuppet
Vaata postitust
Comment