Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!
Miks ta ei ole. Rasmeri puhul hea lüke ju - näeb, et MP minek 60% kindel ja annab oma hääle juurde, et asja kindlamaks teha. Betsizinguga ei näe mingit seost siin. Esimene päev obv ongi üks suur loto, aga 3-4 korda häält vahetada on suht kahtlane. Pigem juba oodata päeva lõpuni ja siis teha omakindel valik.
Mis massiga ma kaasa olen läinud, lol? Hääletsin eile Maxit kohe alguses ja jäin päeva lõpuni endale kindlaks. Täna hommikul hakkas mõte rasmeri poole liikuma kuna eilse õhtu tulemused viitavad kahtlaselt tema poole - vt mu eelmist posti.
Sina hakkad ka järjest kahtlasemana tunduma, sest su käitumine tundub ühe enam ainult segadust külvavat ja midagi konkreetset ei taha välja tuua vaid valimatult teiste poole viidata.
Ja obv ma võin olla hunt, kõik me võime olla. Valgustamine toimubki läbi postituste ja seepärast ka eelnevate postituse quotimine. Betsize this.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Mis massiga ma kaasa olen läinud, lol? Hääletsin eile Maxit kohe alguses ja jäin päeva lõpuni endale kindlaks. Täna hommikul hakkas mõte rasmeri poole liikuma kuna eilse õhtu tulemused viitavad kahtlaselt tema poole - vt mu eelmist posti.
Sina hakkad ka järjest kahtlasemana tunduma, sest su käitumine tundub ühe enam ainult segadust külvavat ja midagi konkreetset ei taha välja tuua vaid valimatult teiste poole viidata.
Ja obv ma võin olla hunt, kõik me võime olla. Valgustamine toimubki läbi postituste ja seepärast ka eelnevate postituse quotimine. Betsize this.
Comment