Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!
mõttetu enda kohta stillis postitusi teha: "vaevalt, et ma nii teeks kui ma hunt oleks" jne
masterpuppet on palju sõna võtnud huvitavate postitustega, kuid mingeid teooriaid ega midagi pakkunud. küsiks sult praegu history puhul mõtteid
mulle endale kahtlased praegu ranka, masterpuppet ja maxi
Algselt postitas Maxi
Vaata postitust
masterpuppet on palju sõna võtnud huvitavate postitustega, kuid mingeid teooriaid ega midagi pakkunud. küsiks sult praegu history puhul mõtteid
mulle endale kahtlased praegu ranka, masterpuppet ja maxi
Comment