Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!
Mina olen külaelanik ja kuskilt pidi teema lahti tegema, et alustada diskussiooni. Muudmoodi me huntidele järele ei jõua. Teiseks mängu alguses ma teadsin, et ma olen anyway suur target - kui vaikselt , siis hundi kahtlusena. Kui räägin, siis mõlema kahtlusega ning pean paremaks siin spämmata võimalikult palju, et kiirelt hundid avastada.
Häält ma ei muuda.
Algselt postitas OuMaiGaad
Vaata postitust
Häält ma ei muuda.
Comment