Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #301
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tõsiselt häirib Toweri juures see, et aega on nii vähe reageerida. Pokerstarsis sai suht pikalt mõelda ja aega oli tegutseda, aga Toweris ei jõua eriti vastase statide pealegi mõelda kui 6l laual mängin. :-\

    Comment

    • Foux
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 486

      #302
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Kas datamine'da HEMiga Toweris saab, ja kuda?

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #303
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas Foux
        Kas datamine'da HEMiga Toweris saab, ja kuda?
        Minu teada mitte :-\

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #304
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas Foux
          Kas datamine'da HEMiga Toweris saab, ja kuda?
          HEMiga ei saa datamineda, ainult, kui ise lauas ei istu. Datamineda saad Ongame Handgrabberiga.

          Comment

          • hardal
            Räme Fish
            • Nov 2008
            • 5

            #305
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Tere, selline probleem, et ei leia Toweris hand history kohta ülesse (seda kohta, kus saab seadistada päevade arvu salvestatud käte kohta)

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #306
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas hardal
              Tere, selline probleem, et ei leia Toweris hand history kohta ülesse (seda kohta, kus saab seadistada päevade arvu salvestatud käte kohta)
              Databaasi, kuhu handhistoryd salvestama hakatakse, saad tekitada lobbys statistics->enable statistics->advanced->create statistics file. Päevade arvu kui kaua neid käsi alles hoitakse, vist valida ei saagi (parandage kui eksin).

              Comment

              • hardal
                Räme Fish
                • Nov 2008
                • 5

                #307
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Ma ei tea kas see on õige koht selleks teemaks aga jaman hetkel HEM-i korralikult tööle saamisega (Toweris). Probleem on selles, et ei saa HUD-i tööle ja statse lauale kuvama. Hem näitab küll, et impordib käsi aga table manageris on nullid ees.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #308
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas hardal
                  Ma ei tea kas see on õige koht selleks teemaks aga jaman hetkel HEM-i korralikult tööle saamisega (Toweris). Probleem on selles, et ei saa HUD-i tööle ja statse lauale kuvama. Hem näitab küll, et impordib käsi aga table manageris on nullid ees.
                  Levinud probleem on, et on vale ehk vana versioon, vaata kas versiooni lõpp on .03 või .04

                  Kui on vanem versioon, siis uue saad http://208.109.95.123/forum/showthread.php?t=2835

                  Comment

                  • hardal
                    Räme Fish
                    • Nov 2008
                    • 5

                    #309
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Selles viga oligi :D. Suured tänud. Miks nad Hem-i kodukal siis vanemat versiooni pakuvad.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #310
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas hardal
                      Selles viga oligi :D. Suured tänud. Miks nad Hem-i kodukal siis vanemat versiooni pakuvad.
                      Sellepärast, et tegu on veel BETA-ga

                      Edu laudades,

                      Tigrano

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #311
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas Tigrano
                        Ei julgenud turniiri veel varem reklaamida, sest eelnevad korrad on probleeme olnud Toweri poolse turniiri ülessadmisega, edaspidi saate kõik varem juba kirjad, loodan, et saime kõik toimima. Kes pole veel oma Toweri Screen Name saatnud, siis tehke seda paljun
                        Palju sinna turniirile rahvast ilmus kui küsida tohib.. teine kord võiksid jah varem ette reklaamida ja kasvõi kajastada kuskil eraldi teemas, et silma jääks

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #312
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas rankapoeg
                          Palju sinna turniirile rahvast ilmus kui küsida tohib.. teine kord võiksid jah varem ette reklaamida ja kasvõi kajastada kuskil eraldi teemas, et silma jääks
                          Viimasel 100$ freerollil oli kokku 25 inimest Saadan kõigile kelle Toweri screen name ja foorumi kasutajatunnust tean privaat sõnumina turniiri toimumise kohta teavituse.

                          Comment

                          • zyxxx
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 453

                            #313
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Mnjah, mul läks ka suuresti selle nahka, et sain 5min enne algust teada asjast. Muidu poleks küll nii suure stackiga ja nii varakult AQ-ga all-in läinud (suht donk move minu arust), aga pidin lihtsalt kodust ära minema ja mõtlesin, et kas kõik või mitte midagi.

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #314
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Kas teil on ka Tower maas praegu?

                              Comment

                              • Foux
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 486

                                #315
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Hakkas jah midagi nussima. Aga samas mul nett ise perses. Eesti lehtedele ainult läheb.

                                Comment

                                Working...