Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • zyxxx
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 453

    #286
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Eriti haige ikka, sain just lauad lahti ja viskab errori... ???

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #287
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas Davy
      oi tower tower tower...esimesed tunnikesed siis seal oldud....
      1) igakord kui suitsul käin on pooled lauad iseenesest kinni läinud ( palun õelge , et selle vastu aitab midagi)
      2) Paljud käed jäävad siise importimata, ühel tablel HEM vahepeal üldse ei importinud( seetõttu ka HEM graafik 80 taala allpool kui peaks)
      3) Irw iga biit on seal totaalne cooler, need mehed lasevad seal ikka mõnusalt gutshot gamblimist. Paljude vastu on TPNK NUTS.
      4) Vahepealaks ....kõigepealt doublisin ühe fishi full stackiks set vs set...reload.... ja siis fish 5 kätt hiljem bustos mind veel set vs set ;D

      Et seda HEM asja vist õigeks saada, pean vist suuri biite kustutama hakkama HEMist käsitsi...mi laiki it

      Häid mängijaid silmasin esmapilgul 6... ülejäänud nitid või loose

      Kõige nitim vend on Tartust
      Lauad lähevad seal tõesti iseenesest kinni. ma ei puudutanudki midagi kui voilaa üks aken ära kadus. Ja tõesti, iga biit ON seal totaalne cooler. Liiga haige kuidagi. Oleks, et vennad jälle oma rea- ja mastiostudega all-ini lähevad nagu trios aga ei. Ikka on veidike tugevam paar või set vastas ja siis nad veel mõtlevad ka pikalt...

      Lisaks muule kui panin ise mõne üleliigse laua kinni siis viskas errori ette ja logis towerist välja koos kõigi laudadega loomulikult. Tagasi tulles olen harjunud, et avab kõik aknad ise, aga 50% laudadest olid jälle minu jaoks kadunud ning oli vaja hakata waiting listi panema end.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #288
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas zyxxx
        Eriti haige ikka, sain just lauad lahti ja viskab errori... ???
        See probleem on tekkindu osadel peale, viimast Toweri softi arendust, kindlasti saada supporti kiri, minul endal seda probleemi ei ole aga olen lobbyst näinud, kui osad on küsinud.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #289
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast


          Täna kell 21:00 meie aja järgi algab 100$ freeroll, kuhu on oodatud kõik läbi foorumi lingi liitunud inimsesed. Turniiri leiate turniiride alt nimega Gripsed freeroll tournament. Parooli saadan, privaa sõnumiga Teile või küsige, Edu kõigile

          Comment

          • krayzie
            Grinder
            • Oct 2008
            • 706

            #290
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            laudade sulgumise vastu on olemas ahk scriptid

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #291
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Põmst võiks neid siis ju jagada. :) Aga krt, selle freerolli magasin maha. 2 minutit oli aega, hakkasin sisse logima ning siis otsustas client update teha ning jõudsin napilt ennem lobbysse, kuid ei lasknud enam registeerida. Aga mis teha, järgmin ekord.

              Comment

              • Metsapull

                #292
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Huvitav, minul oli alguses millegi pärast 2990 chipsi. Ja esimene käsi siis olin kohe Butonnil, kõrval oleval vennal oli 3010 chipsi.

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #293
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas Metsapull
                  Huvitav, minul oli alguses millegi pärast 2990 chipsi. Ja esimene käsi siis olin kohe Butonnil, kõrval oleval vennal oli 3010 chipsi.
                  Irw sa olid small blind sit out.

                  Naljaga mõtlesid?

                  Täna ma ei ärkanudki enne 9t ülesse :)

                  Comment

                  • Metsapull

                    #294
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Ei mõelnud naljaga :) Tükk aega enne üheksat olin juba sisse loginud ning kui laud avanes, siis oli mul selline seis kohe ees.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #295
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Ei julgenud turniiri veel varem reklaamida, sest eelnevad korrad on probleeme olnud Toweri poolse turniiri ülessadmisega, edaspidi saate kõik varem juba kirjad, loodan, et saime kõik toimima. Kes pole veel oma Toweri Screen Name saatnud, siis tehke seda paljun

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #296
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        neljas koht, ehk, siis esimene raha koht 12.50$ langesin välja turna võitja vastu, kes oli meeletus võidulaines ikka. 4 viimast, 3l 10k+ tal 40 või 50k ja võitis suht kõik , kuhu vahele toppis. Mina läkisn neljandana KQ vs 88 talle set. Tal järgmine käsi jälle 88 ja jälle set. ;D
                        ega mul ka kaaardijooks hea, sest mängisin ainult kaarte ja foldisin ka küsitavalt tegelt, liiga paljugi vist, sest tagusin hu sng-sid starsis. Ühe AK bettisin, kuigi oleks pidanud shovema hoopis. Pidin flopis JJX foldima 2 venna vastu millegi pärast, igathes üks sai AJ-ga turnil neliku

                        tnks tigrano

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #297
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas jrgn hell
                          neljas koht, ehk, siis esimene raha koht 12.50$ langesin välja turna võitja vastu, kes oli meeletus võidulaines ikka. 4 viimast, 3l 10k+ tal 40 või 50k ja võitis suht kõik , kuhu vahele toppis. Mina läkisn neljandana KQ vs 88 talle set. Tal järgmine käsi jälle 88 ja jälle set. ;D
                          ega mul ka kaaardijooks hea, sest mängisin ainult kaarte ja foldisin ka küsitavalt tegelt, liiga paljugi vist, sest tagusin hu sng-sid starsis. Ühe AK bettisin, kuigi oleks pidanud shovema hoopis. Pidin flopis JJX foldima 2 venna vastu millegi pärast, igathes üks sai AJ-ga turnil neliku

                          tnks tigrano
                          Palju õnne, jrgn hell, tubli töö ja järgmine kord paremini ;D

                          Comment

                          • zyxxx
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 453

                            #298
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Tegin natuke statistikat, milliseid mängijaid leidub Toweris minu andmebaasi järgi (andmed on pärit PT3 Auto Ratest, min käte arv 50):

                            Tight-Passive/Passive: 37
                            Tight-Aggressive/Aggressive: 30
                            Tight-Passive/Aggressive: 23
                            Loose-Aggressive/Passive: 16
                            Loose-Aggressive/Aggressive: 16
                            Semi-Loose-Aggressive/Aggressive: 15
                            Tight-Aggressive/Passive: 15
                            Loose-Passive/Passive: 13
                            Semi-Loose-Aggressive/Passive: 13
                            Semi-Loose-Passive/Passive: 12
                            Loose-Passive/Aggressive: 6
                            Semi-Loose-Passive/Aggressive: 6
                            Tight-Aggressive: 4

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #299
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              soft jaurab ja maruab nagu ma aru saan on diblad rsk, nii suur võrk ei saa korralikke progrejaid osta, et teha 1 normaalne mängitav softr

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #300
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas marguzz22
                                soft jaurab ja maruab nagu ma aru saan on diblad rsk, nii suur võrk ei saa korralikke progrejaid osta, et teha 1 normaalne mängitav softr
                                Kui esineb mingeid probleeme, siis peab preagu need ära kannatama, sest momendil käib just softi arendamine ja tänu sellele saame me kohe, kohe parema softi.

                                Comment

                                Working...