Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1051
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Fak. Support on küll hea. Mul oli see 120 daalane boonus jalus mis pidi lõppema 15 feebruar. Kuna oli tiltfest siis ei pelanud terve pool kuud ja punne kokku ei saaks. Täna ilusti kustutasid selle ära ja saan teisi boonuseid vabastada mis ques olid. Ei pea 2 nädalalt pihensit panema ja ootama kuna pelada saaks.

    Comment

    • broadcast
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 143

      #1052
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Huvitav mis tänase turna pass kah on?

      Comment

      • taavi19
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 321

        #1053
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas broadcast
        Huvitav mis tänase turna pass kah on?
        +1

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #1054
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Tigrano ilmselt arvutist eemal, sest msn ka ei vasta.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1055
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Jep olin trennis kahjuks ja enam ei julge ennem turniire kuulutada välja, kui ma ise oma silmaga näen, et turniir on reaalselt lobbys olemas, sest pühapäeval added turniir ka ei ilmunud jälle.

            Homme, siis 100$ freeroll ja olen ise arvutis ja ajan parooli asja korda.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #1056
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Sooviks ka freerollidel osaleda. Liitusin siinse foorumi lingi kaudu Toweriga.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1057
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas Provoker
                Sooviks ka freerollidel osaleda. Liitusin siinse foorumi lingi kaudu Toweriga.
                Homme on see võimalus olemas.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1058
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  5max dataminemine on ikka sitaks raskem. Teen 30 lauda lahti, kahe tunni pärast on järgi 10 :D Lagunevad ja tekivad väga kiirelt.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #1059
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas ranka
                    5max dataminemine on ikka sitaks raskem. Teen 30 lauda lahti, kahe tunni pärast on järgi 10 :D Lagunevad ja tekivad väga kiirelt.
                    Seda veel eriti tüütu 01 + teha, kui kõik magama lähevad üks haaval.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #1060
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      $1000 Level of the Tower of Freerolls,
                      Wednesday February 4th, 2009 13:00 EST; Expires on 2009-02-05 -- 00:00:00

                      Täna siis kell 21:00??

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #1061
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        beware... kolin ka varsti torni tippu..


                        edit: ja milline boonus oleks NL10 mängijale mõistlik võtta sealt? mille ka vabalt vabastada suudab.. ja kas keegi viitsiks seletada ka kuidas see vabastamine toimib seal.. punktid jne..

                        ja nagu ma aru saan on moneybookers auht koht ainuke võimalus eestlastel seal rahade liigutamiseks ?

                        Suhtselt harjumatu ikka on kõik... puudub "preferred seat" võimalus ning suured lauad on nii segadusse ajavad... "mini view" on kõvasti parem aga liiga väikseks teeb lauad.. st. kas on mingi nipp kuidas mini view'ga laudasid saaks suuremaks nihutada....

                        Ja nagu ma aru saan on dataminemine ongames keelatud?? Et saad salvestada ainult enda läbimängitud käsi?

                        hetkel peab luubiga taga ajama..

                        [img width=750 height=600]http://www.hot.ee/farik666//tower_tables.jpg[/img]

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #1062
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Loe kõige esimene post läbi ja tuula veel natuke antud alafoorumis, aga soft on puhtalt harjumise asi. Ise olen juba väga kodune ongame's.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1063
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas farik666
                            beware... kolin ka varsti torni tippu..


                            edit: ja milline boonus oleks NL10 mängijale mõistlik võtta sealt? mille ka vabalt vabastada suudab.. ja kas keegi viitsiks seletada ka kuidas see vabastamine toimib seal.. punktid jne..

                            ja nagu ma aru saan on moneybookers auht koht ainuke võimalus eestlastel seal rahade liigutamiseks ?

                            Suhtselt harjumatu ikka on kõik... puudub "preferred seat" võimalus ning suured lauad on nii segadusse ajavad... "mini view" on kõvasti parem aga liiga väikseks teeb lauad.. st. kas on mingi nipp kuidas mini view'ga laudasid saaks suuremaks nihutada....

                            Ja nagu ma aru saan on dataminemine ongames keelatud?? Et saad salvestada ainult enda läbimängitud käsi?

                            hetkel peab luubiga taga ajama..

                            [img width=750 height=600]http://www.hot.ee/farik666//tower_tables.jpg[/img]
                            Esmasel deposiidil on boonus nüüd väga oluline, sest 8x boonuseid nii naljalt enam ei jagata, samuti level saam olema järjest suurema tähtsusega. Levelist sõltub, kui häid boonuseid ja muid freerollidel osaleda saad.
                            Et täpsemalt arvutada, pead ütlema mulle mitmel lauad korraga mängid ja palju h kuus, siis saaks ligikaudu välja arvutada.

                            Harjumatu võib kindlasti olla, sest iga soft vajab harjumist, samuti vajas minul harjumist, kui ongamest läksin starsi pelama vahelduseks. Laudadel on 2 vaadet, mini ja standart layoudid, rohkem võimalusi pole.

                            Natuke aega mängida ja harjud softiga, küsi Toweri grinderitelt, et asi ei ole nii hull, kui esmapilgul tundub.

                            Ning datamine on lubatud, kui kasutad Ongame Handgrabberit


                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #1064
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Starsis panen hetkel 9-12 lauda.. Toweris algul kindlasti vähem... aga jäid siis küsimused, et kas "preferred seat" ja laua suurendamise võimalusi ei ole jah?

                              Comment

                              • tonis
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 334

                                #1065
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                preferred seat'i pole aga laudade suurust sai minuteada mingi scriptiga muuta. keegi jagas seda siin foorumis, kui õieti mäletan.

                                Comment

                                Working...