Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #151
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Trios näiteks ma juba ajan tikutulega taga neid jõuluvanasid, kes 1 laua taga iga kätt mängivad ning chatis kiidavad kui ilus ma olen (panin mingi naise pildi). Hakkangi edaspidi neid nimesid kirja panema, ajapikku lähevad meelest ära, sest nad mängivad väga kiiresti oma rahad maha ning uut deposiiti ei pruugi nii pea teha.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #152
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas Keiss
      Trios näiteks ma juba ajan tikutulega taga neid jõuluvanasid, kes 1 laua taga iga kätt mängivad ning chatis kiidavad kui ilus ma olen (panin mingi naise pildi). Hakkangi edaspidi neid nimesid kirja panema, ajapikku lähevad meelest ära, sest nad mängivad väga kiiresti oma rahad maha ning uut deposiiti ei pruugi nii pea teha.
      selle jaoks on TrioBetis buddy list. Tee seal uus kataloog "fishes" ja hakka sinna lisama neid fishe :)

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #153
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Mind lisatakse ka iga päev, ei tea, kas tundun fish :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #154
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas Keiss
          Mind lisatakse ka iga päev, ei tea, kas tundun fish :)
          Too offtopic. Jätkame seda vestlust siin: http://arion.pri.ee/foorum/index.php...9.html#msg2639

          Ja Tigrano ehk ei peakski uut teemat tegema? Ehk jääks see sama teema siia ja muudad nime lihtsalt ära - Ametlik *** OnGame (eelkõige Toweri) võrgu mängijate nurk *** ?

          EDIT: Ma üldse ei ole oma idees kindel, sest praegu mulle tundubki, et see teema on niigi selline "Toweri nurk", kus räägitakse oma mängudest, kuidas boonused lähevad jne. Kahe teemaga liiklus väheneb ja tekib algajatel ehk valearusaam, kuhu mida postitama peaks. Nii või naa kõik loevad kõik teemad läib, seega võib ju 1 teema olla, et ei ajaks kommunii lahku.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #155
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Irw, mul ei näita toweris stacke(kõik on nullid) ning samuti ei näita lobbys, kui suured on blindid. Rohtu kellegil?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #156
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas masterpupept
              Irw, mul ei näita toweris stacke(kõik on nullid) ning samuti ei näita lobbys, kui suured on blindid. Rohtu kellegil?
              Ennekuulmatu, katsu soft uuesti tõmmata korra, äkki aitab

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #157
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Uhh, hetkel on soft ikka täiesti müstika. Usun, et üks nädal läheb aega, enne kui biiti jagab üldse.

                Müstika! Tegin reinstalli.

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #158
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas masterpupept
                  Uhh, hetkel on soft ikka täiesti müstika. Usun, et üks nädal läheb aega, enne kui biiti jagab üldse.

                  Müstika! Tegin reinstalli.
                  supporti kiri

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #159
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Täiesti müstika tõesti, arvatavsti jälle mingi update kala, sest praegu tehakse tohutult soft kallal tööd

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #160
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Ja regatud freerollile ka mängida ei saa. Freeroll käib, näitab, et olen regatud, aga lauda istuda ei saa. :D:D
                      Vähemalt esmamulje on köh-köh. :D

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #161
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas masterpupept
                        Ja regatud freerollile ka mängida ei saa. Freeroll käib, näitab, et olen regatud, aga lauda istuda ei saa. :D:D
                        Vähemalt esmamulje on köh-köh. :D
                        Ära muretse, see mingi softi viga, seotud kuidagi Sinu värskelt tehtud accoundiga. See tehakse kähku korda ole hea saada see pilt supporti ka.

                        Eelmine kord oli jrgn hell ka probleeme, boonus näitas failed, saadi korda.

                        Arvan, et seal käib mingi katsetus praegu, ilma et serverit maha võetakse.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #162
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Hhaa, tegin softile resa ja hakkasin freerolli mängima, kui 25 chipi oli alles, aga ei, panin asja kinni. Sorry poisid, aga mu balance nüüd suurem kui 100$. :D


                          ---

                          Hi Rasmus,

                          Thank you for contacting Tower Gaming Support.

                          Regarding your issue please clear all cookies and cache. If the problem still permits please let us know. For further investigation also please send in a screen shot so we can get a better look at where the problem may be.

                          If you have any queries please do not hesitate to contact us.


                          Et nagu windowsi ja exploreri cache ja cookies??

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #163
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Minul pole softiga probleeme esinend, kuigi on mitmel viisil erinev Pokerstarsi softist. kahju et cascadeda ei saa laudu

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #164
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas masterpupept
                              Hhaa, tegin softile resa ja hakkasin freerolli mängima, kui 25 chipi oli alles, aga ei, panin asja kinni. Sorry poisid, aga mu balance nüüd suurem kui 100$. :D
                              25 chipsist tulid välja ja võidsid ära, uskumatu.

                              Sain ma õieti aru, kui nii siis palju õnne ;D

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #165
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Täpselt, said õigesti aru. 6$ tuli nagu naksti. Aga rahalauad ainult peetis nüüd. Muidu turniirid funkavad. Aga suporti poolt vaikus.

                                Comment

                                Working...