Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pendula
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 155

    #1801
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas pendula
    Kuidas teil Toweris Pointrace läks?
    Mul seis selline, et täna keskpäeval oli lõppkuupäev, paar nädalat olin esikohal seal jooksvalt.
    Nüüd ütleb, et pointrace on läbi ja et minu viimane pointrace lõppes 31.märts!!! ja ongi kõik.
    Loodan, et lihtsalt mingi delay jälle andmetega seal. Pagan ma aru ei saa!!! Kas tõesti on nii keeruline asju õigel ajal ja õigesti teha?
    Sain vastuse ka juba. Kui kellelgi peaks sama probla olema, siis:
    Thank you for contacting Tower Gaming Support.
    I have just reviewed your account and I can see that the information
    about your current point race that has ended today is incorrect. I
    apologize for the inconvenience, however this is just a display issue it
    will automatically update within 24 hours and your price money will be
    transferred to your account.
    Keep an eye out on your 'my account' page for the next point race.
    Please let me know if I can assist you any further.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1802
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas alaska
      Olen nüüd kah Toweris mõned sajad käed 6max NL10 teinud ja see on ikka uskumatu, mis tase seal on. Ma olen Pokerstarsiga nii harjunud, selliseid donke pole ma küll kordagi näinud. Mul on QQ käes, Q5663 ja vastane callib kolm tänavat ennast allin, hoides Q2???? Mis toimub? Ma olen kuulnud, aga ma pole uskunud. Ma tegin alguses ülitight folde, enne kui aru sain, millega mängitakse. Laua kõige tightim vend oli oli 90/4, mul pole sõnu.

      Asjast kah, kuidas ma mingeid boonuseid sealt saaksin, 210$ bankroll, aga kõik on freerollidega saadud, pean vist korra välja kandma ja siis tagasi? Lihtsamalt ei saa?

      Kui läbi foorumi lingi liitusid, siis saan vist boonuste kohapealt aidata.

      Comment

      • pendula
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 155

        #1803
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas TIGRANO

        Kui läbi foorumi lingi liitusid, siis saan vist boonuste kohapealt aidata.
        Mul saab ka Toweris kohe kohe boonus läbi.
        Hea oleks kui saaksid sebida midagi. Võib ka Heypokerisse, siis pean lihtsalt raha üle kandma jälle sinna.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1804
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas pendula
          Mul saab ka Toweris kohe kohe boonus läbi.
          Hea oleks kui saaksid sebida midagi. Võib ka Heypokerisse, siis pean lihtsalt raha üle kandma jälle sinna.
          Ok, räägin msn.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1805
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            täna loyalti turnad ärge siis ära unustage

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1806
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas rohelinekonn
              täna loyalti turnad ärge siis ära unustage
              mängin ise kindlasti, sest mul seal suht hästi läinud alati ;D

              22 minutiti alguseni.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1807
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Hea, et meelde tuletasite. Proovin ka täna seda üle pika aja.

                Comment

                • pendula
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 155

                  #1808
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  regatud

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #1809
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Regasin ka ära aga vahepeal söön kuskil pool h peab kohe duublisse algul saama siis äkki jääb alles midagi :D

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #1810
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Ma nendelt turnadelt üle 500$ lisa saanud

                      Comment

                      • taavi19
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 321

                        #1811
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        wat? Toweris uus soft?

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1812
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas taavi19
                          wat? Toweris uus soft?
                          Mismõttes, varsti peaks tulema kogu Ongame võrgus, aga praegu ju vana ikka veel.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #1813
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas taavi19
                            wat? Toweris uus soft?
                            Aru küll ei saa minumeelest ei updatenud ka.

                            Comment

                            • pendula
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 155

                              #1814
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Loyalty turnal täna ma KK All-in, AT callib, floppi of course A, ma out.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1815
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Ma ka out täna r-cold suutis 10 10 vs j q maja välja võluda :o

                                Comment

                                Working...