Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #136
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas leits
    sa pole järelikult normaalset softi veel näinud ... no offence
    Sa vist ei ole veel blondi pannud... :) Tegelt mõte selles, et maitse asi ja maitse üle ei vaielda.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #137
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas leits
      sa pole järelikult normaalset softi veel näinud ... no offence
      1-4 tabling pole tegelikult suurt vahet mis softiga...
      8+ muutub see ülioluliseks.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #138
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Nii hull asi ei ole. Esiteks ei ole see soft mõeldud 24 lauas mängimiseks, on mõeldud kuni 12 laual mängimiseks. Mina saan hakkama ka 16 lauaga ja juba aastaid.

        Kui ma mängin Toweris või Starsis laotatult 12 lauas, siis minujaoks ei ole mingit vahet, kuigi Starsi soft ei nõua tõesti niipalju ressurssi ehk saab ka vana juustu arvutiga mängida See, kui kellegil on 6 lauda lahti ja pooled jooksevad kinni kuna vanal käulal ei ole võimu jooksutada trackerit, softi jne soovitan koonerdamine lõpetada ja soetada endale ajaga kaasaskäiv töövahend.



        Comment

        • leits

          #139
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas Tigrano
          Nii hull asi ei ole. Esiteks ei ole see soft mõeldud 24 lauas mängimiseks, on mõeldud kuni 12 laual mängimiseks. Mina saan hakkama ka 16 lauaga ja juba aastaid.

          Kui ma mängin Toweris või Starsis laotatult 12 lauas, siis minujaoks ei ole mingit vahet, kuigi Starsi soft ei nõua tõesti niipalju ressurssi ehk saab ka vana juustu arvutiga mängida See, kui kellegil on 6 lauda lahti ja pooled jooksevad kinni kuna vanal käulal ei ole võimu jooksutada trackerit, softi jne soovitan koonerdamine lõpetada ja soetada endale ajaga kaasaskäiv töövahend.


          Noo ma ei pidanud silmas ressursi asja. 4gb mälu ja 2 duualine 2.53ghz prose ei ole vähe, ütleme nii:) Tõesti vb on maitse asi ... Oleks seal selline võimalus nagu "cascade", oleks asi palju parem

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #140
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            softil pole häda midagi ja jookseb väga ilusti, aga tahaks ikkagi seda auto eloadi scripti, kui viitsid vaadata. Ise eikujuta ette, kust otsida ja laisk ka. Tildis see nii sisse harjunud, et vahepeal unustan ennast, kui mitmel laual korraga plaju olukordi!
            aga mäng ise on toweris ikka vapustav. Lükan proovi pärast korra AA pf allini ka kui saan, sest venad lähevad ikka ulmeasjadega umopened pottides 100bb allini
            ilus müstika

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #141
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Kavas ka mingi aja pärast tower"rahademaale" kolida. :D

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #142
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas BuildUp
                Kavas ka mingi aja pärast tower"rahademaale" kolida. :D
                Oled oodatud, anna teada, kui clubis oled ;D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #143
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas jrgn hell
                  softil pole häda midagi ja jookseb väga ilusti, aga tahaks ikkagi seda auto eloadi scripti, kui viitsid vaadata.
                  Leidsin mingi skripti, katsetan esimesel võimalusel, annan teada.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #144
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Toweri mängijad, mis arvate, kui teeks ühe väikese info postituse, mille all hakkaks arutama ja infot jagama mängijate kohta.

                    Näiteks NL100 -xxmängijaxx regular, 3bet ainult väga tugevate kätega, blinde ei kaitse, foldib c-betile ,kui pole kätt ;D midagi sellist.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #145
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      igati kunn idee. Et jagada teadmisi, aga iseasi, kui palju sinu tasemle siin toweri mehi on.


                      ja boonuse asi lahendati niimoodi, et punktid sain endale, aga alustasid boonusega uuesti tänasest kuupäevast. Seega saan otsast alata, aga pole veel proovinud, kas töötab.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #146
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        töötab jh

                        väga pro!

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #147
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas jrgn hell
                          igati kunn idee. Et jagada teadmisi, aga iseasi, kui palju sinu tasemle siin toweri mehi on.


                          ja boonuse asi lahendati niimoodi, et punktid sain endale, aga alustasid boonusega uuesti tänasest kuupäevast. Seega saan otsast alata, aga pole veel proovinud, kas töötab.

                          See pole oluline ega ma ju nii kõrgel ei mängi ja neid mehi ikka on ka. Teiseks jõuad Sina kunagi sellele tasemele, siis hea kohe lahti võtta ja chekkida. Ning mõnel on abi Sinu mängijate analüüsist, kui alustab. Samuti väga paljud halvad mängijad sõidavad mööda limiite üles ja alla.

                          Samas, kui annad ära ise kasulikku infot, siis saad ju vastu, seega ei ole seda, et jagaksid tasuta infot. Kindlasti paneks selle teema üles sinna, mida näevad ainult regatud kasutajad.

                          Tore, et boonuse asjad korda said ;D

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #148
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Ma loodan ka, et eestlaslik kadedus nüüd siin välja ei löö ja hakkame infot jagama.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #149
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas Keiss
                              Ma loodan ka, et eestlaslik kadedus nüüd siin välja ei löö ja hakkame infot jagama.
                              Ma saan näiteks anda nl50 fishid ja regularid 8)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #150
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                ja eesti keelses foorumis on ülihea infot vastaste kohta jagada. Võid nende nõrkused ja tugevused ilma süümepiinateta välja tuua, kuna Eesti keel on väga vähe levinud ja estonian-Xlanguage translatoreid ei ole mina ka näinud.

                                2p2 on analoogsed teemad - starsi, ongame ja FTP regularide teema. Kahjuks seal ei saa inimeste nõrkustest ja tugevustest rääkides, kuna tegu on inglise keelste väga suurte foorumitega ning see oleks vastastele tasuta info andmina. Ma siis pean silmas vastaseid, kelle kohta nõrkused välja tuuakse.

                                Ja muidu väga hea mõte!

                                Comment

                                Working...