Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #166
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    nl10 regular shortstacker nit-id 3e päevaga on mul vendade kohta siis nii
    üks oli veel mingi wimdwald vms nimega, kes mängis sama moodi täpselt

    tra kustutasin selle notepadi file´i ära kogemata, aga trackerist leidsin nüüd poole lause peale üles:
    kingboynext 365 kätt ja vend ise 5.8/3.6 ainult premiumiga olen näinud nendelt mingeid showdowne, kui just pole mingi familypot ja ka kaasa limbivad
    ja ta vend allinking104 590 kätt vist oli ja vend ise 6.9/6.9 kumbki vend ei steali kunagi siiamaani

    igatahes täna oli täitsa kunn sess. Sain lõpuks 6 lauda lahti nii, et sain hakkama ja lugeisn enne ranka kullafondist 2+2 blind stealimise artiklit uuesti ja 705 käe kohta oli steal% 45.1 ka success 78.3%. ise tundsin küll, et jälgin rohkem vastaste statte ja oma positionit, aga ei ole kindel, kas nii väikse sessi peale, saab mingist paremast stealimisest rääkida

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #167
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas jrgn hell
      nl10 regular shortstacker nit-id 3e päevaga on mul vendade kohta siis nii
      üks oli veel mingi wimdwald vms nimega, kes mängis sama moodi täpselt

      tra kustutasin selle notepadi file´i ära kogemata, aga trackerist leidsin nüüd poole lause peale üles:
      kingboynext 365 kätt ja vend ise 5.8/3.6 ainult premiumiga olen näinud nendelt mingeid showdowne, kui just pole mingi familypot ja ka kaasa limbivad
      ja ta vend allinking104 590 kätt vist oli ja vend ise 6.9/6.9 kumbki vend ei steali kunagi siiamaani

      igatahes täna oli täitsa kunn sess. Sain lõpuks 6 lauda lahti nii, et sain hakkama ja lugeisn enne ranka kullafondist 2+2 blind stealimise artiklit uuesti ja 705 käe kohta oli steal% 45.1 ka success 78.3%. ise tundsin küll, et jälgin rohkem vastaste statte ja oma positionit, aga ei ole kindel, kas nii väikse sessi peale, saab mingist paremast stealimisest rääkida
      Tore, et oled mängu jooksma saanud.

      Kui nimesi kasutad, siis pane alati xx ette ja taha, pole vaja, et kõik siia uudistama tulevad.

      Teen siis selle, Toweri mängijate posti ära, kus hakkame iseloomustama ja infot vahetama.

      Hommikuks on tehtud, kuna seel läheb ka regatud kasutajatele lugemiseks, hiljem ainult toweri mängijatele lugemiseks, kui parooli alla saab ;D

      Kirjutan praegu Pokah loengut ja mängin, sorry mehed, et täna loengut üles ei jõudnud.

      Edu jrgn hell

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #168
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Johaidii, see support on toweril ju megaaeglane. Endiselt ei ole kippu ega kõppu, kuigi tahaks nagu asja testida. Nii ei saagi ma 1. novembriks hakkama.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #169
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas masterpupept
          Johaidii, see support on toweril ju megaaeglane. Endiselt ei ole kippu ega kõppu, kuigi tahaks nagu asja testida. Nii ei saagi ma 1. novembriks hakkama.
          Ole rahulik, kui on mingi tõsisem probleem, siis selgitatakse, parandatakse ja saadetakse Sulle vastus, et kõik on normis, võid mängima hakata.

          Olen kindel, homseks on asi lahendatud võid praegu rahulikult magama minna.

          Ilusat õhtud,

          Tigrano

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #170
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Täiesti vi**us! Läksin ühte lauda sisse, et vaadata, kas siis tulevad stackid, kui sisse ostan ennast. Tegin ühe ringi kaasa, stacke ei tulnud, aga välja istudes, otsustas tower kogu mu 100$ ära kaotada. ***** kui rigged soft. Tuleb vist varsti julm sõimukiri supporti ja insta cashout.

            Nii, soft mu raha ei näita, kuid toweri enda lehel on täitsa olemas isegi. Seega rahunen tänaseks maha ja vaatab, mida välja mõeldakse.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #171
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas masterpupept
              Täiesti vittus! Läksin ühte lauda sisse, et vaadata, kas siis tulevad stackid, kui sisse ostan ennast. Tegin ühe ringi kaasa, stacke ei tulnud, aga välja istudes, otsustas tower kogu mu 100$ ära kaotada. ***** kui rigged soft. Tuleb vist varsti julm sõimukiri supporti ja insta cashout.

              Nii, soft mu raha ei näita, kuid toweri enda lehel on täitsa olemas isegi. Seega rahunen tänaseks maha ja vaatab, mida välja mõeldakse.
              Ära ju mängi, kui Sul pole probleem lahendatud. Oota, kuni support vea ära parandab.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #172
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Nii, endiselt pole support midagi ette võtnud, aga avastasin, et läbi netibrowseri saab mängida, aga see on paras porno. Seega on minu süsteemis oleva client'iga midagi viga, aga keegi minuga suhelda ei viitsi.

                Kellegil mõnda vanemat installerit ei vedele arvutis? Saaks ehk nõnda asja korda. Otsisin kõik registerkey'd ka ülesse ja kustutasin ära.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #173
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas masterpupept
                  Nii, endiselt pole support midagi ette võtnud, aga avastasin, et läbi netibrowseri saab mängida, aga see on paras porno. Seega on minu süsteemis oleva client'iga midagi viga, aga keegi minuga suhelda ei viitsi.

                  Kellegil mõnda vanemat installerit ei vedele arvutis? Saaks ehk nõnda asja korda. Otsisin kõik registerkey'd ka ülesse ja kustutasin ära.
                  Nii just küsisin live suppordilt, et mis jama võib olla, et stake ei näita. Ütles, et seda peab kindlasti vaatama üle tehnilise toe support, arvan et lähi tundidel saad vastuse probleemile.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas masterpupept
                    Et nagu windowsi ja exploreri cache ja cookies??
                    Tervist Masterpupept!

                    Tundub küll.

                    Ja kui on live support olemas, siis piina rohkem seda kirjasupporti asemel. Live support on kiirem.

                    Parimat soovidest,
                    Ranka

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #175
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Uhh, rääksin siis live suppordiga ja nad ütlesid, et on kõik mu kirjad kätte saanud ja tegelevad probleemiga. No, keegi oleks võinud mulle vastata ka, et probleemiga tegeletakse. Eks peab siis ootama. Vabandused, et siia nii palju tatti loopisin, kuid kergelt olin närvis. :)

                      Comment

                      • zyxxx
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 453

                        #176
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        deposit Neteller --> Tower = 5 minutit läks aega.

                        Küsimus kas PT3 saab kuidagi Toweris laudu jälgima ka nii panna, et ise mängust osa ei võta?

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #177
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas zyxxx
                          deposit Neteller --> Tower = 5 minutit läks aega.

                          Küsimus kas PT3 saab kuidagi Toweris laudu jälgima ka nii panna, et ise mängust osa ei võta?
                          PT3 ei saa kuidagi aga datamineda saad edukalt Ongame Handgrabberiga.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #178
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            ma armastan juba towerit. Kuigi kodus on hullumaja ja pole saanud täiega mängida, plus olen kogu aeg surmväsinud ja elan laenatud energia peal nii trennis, kodus tööl, kui magades, on toweris nii mõnus mängida lihtsalt. Saad mööda m*nni ja oled miinuses ja tead, et sa pead lihtsalt edasi mängima, sest kõik makstakse suure tõenäosusega kinni. Ja boonusega olen ka tänu 6 lauga mängimisele kindlalt graafikus, kui nädvahetused kütan vähe järgi, mis näd sees tegemata jääb

                            kas nende meganittide vastu TT ja 88 pf foldida on õige?
                            ise loopisin kogu aeg ära ja jj+ nende vastu ei saanud

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #179
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              ja see live chat on ka kunn
                              teeb koduseks

                              auto add-on on juba kuskil ülevaatamisel ja kaalumisel. eks kuangi jõuab softi uuendamisel kohale ka

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #180
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Mis boonuse valisid?

                                Comment

                                Working...