*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #421
    Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Mida nende oo punnidega asjalikku teha, 1000-1 vahetuskurss on suht jama ehk on asjalikumat väljundit?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #422
      Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Algselt postitas reggie Vaata postitust
      Mida nende oo punnidega asjalikku teha, 1000-1 vahetuskurss on suht jama ehk on asjalikumat väljundit?
      Live turnad ja vahel kampaaniate käigus mõningad overlayga satikad tunduvad kõige parema väljundina

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #423
        Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Ma ei biidi OOsse konto tegemist läbi PP saidi. Klikin sinna lingi peale, a viskab OO esilehele ja regades läheb vaja vist boonuskoodi hoopis? Või mis kaudu oleks kõige mõistlikum regada? Mängin ainult satikaid esialgu a tuleviku mõttes. Noobs gonna noob
        Last edited by Karelkorm; 23.01.12, 23:25.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #424
          Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Kui regad läbi selle lingi: http://pokkeriprod.com/est/offers/of...olympic-online siis RB töötab. Peale kontotegemist sisesta ka antud lingil oma ID (OOXXXXXXXX).

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #425
            Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Kui ma registreerin ennast EMV läbi OO pokkeritoa, kas on 100% garanteeritud, et saan turniirile osalema? Küsin seepärast, et olympic pokerclub lehel on OO broneeritud igale turniirile 10 kohta aga online on kirjas max 50 players. Ja nagu aru sain siis sealt lisatakse õigesse nimekirja alles 24h enne turniiri algust. Kui tekib olukord nt rahvaturniiriga, et läbi OO regab ennast 50 inimest ära aga õiges nimekirjas on juba 150 inimest täis, mis siis saab?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #426
              Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
              Kui ma registreerin ennast EMV läbi OO pokkeritoa, kas on 100% garanteeritud, et saan turniirile osalema? Küsin seepärast, et olympic pokerclub lehel on OO broneeritud igale turniirile 10 kohta aga online on kirjas max 50 players. Ja nagu aru sain siis sealt lisatakse õigesse nimekirja alles 24h enne turniiri algust. Kui tekib olukord nt rahvaturniiriga, et läbi OO regab ennast 50 inimest ära aga õiges nimekirjas on juba 150 inimest täis, mis siis saab?
              Olen päris kindel, et vastus on jah.

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #427
                Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Palju umbes nl10/nl25 1000 käe kohta fpp-sid nitil koguneda võib, oskab keegi öelda?

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #428
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  250-400 FPP kui oled tase 6

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #429
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Ehk siis 30k kätt ja nl10 on võimalik gold taset hoida? Mängin 17/12

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #430
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Kas cashis chippide juurde lisamist kuidagi kiiremaks ei saaks teha, hetkel enamus kordi algab uus käsi enne kui lisamine toimub ja peab pooliku stäkiga mängima. Lisaks kaob "auto post" linnuke ära, mis on tüütu ja mis vahel tähendab kaartidest ilma jäämist kui oled bustosse läinud ja järgmises käes oled bb.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #431
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Lol, ma otsisin täna umbes 10 minutit seda kohta, kust reloadida saab raha üldse.

                        Comment

                        • absoluutselt
                          Julm Donk
                          • Dec 2011
                          • 71

                          #432
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Ega OO'l juhuslikult mõnda deposit-bonust hetkel saadaval pole?

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #433
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
                            Ega OO'l juhuslikult mõnda deposit-bonust hetkel saadaval pole?
                            OO pakub 100% sissemakseboonust IGA deposiidiga:
                            http://www.olympic-online.com/est/po...ns/reloadbonus

                            Sissemakset tehes saab kontole samas summas boonusdollareid, mille vabastamiseks on aega üks kuu. Boonusdollarid tagavad automaatselt ligikaudu 25%-30% cashback'i.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #434
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***



                              Võida vinge peopakett Olympic-Online sünnipäevaturniirilt!

                              Sellel reedel, 10. veebruaril tähistab Olympic-Online oma 2. sünnipäeva. Sel puhul korraldame samal päeval ka erilise sünnipäevaturniiri, kus lisaks auhinnarahale paneme turniiri võitjale välja €500 väärtusega Olympic kasiino peopaketi!

                              Olympic Party Pack on spetsiaalselt Sinu jaoks tehtud pidu ühes Olympicu maapealses kasiinos Eestis, Lätis või Leedus. Lisaks jookidele ja snäkkidele pakume võimalust korraldada oma sõpradele meeldejääv pokkeriturniir koos meie professionaalse diileriga. Diileri poolt on ka mänguõpe neile, kellel see veel käpas pole.

                              Kui aga soovid veeta intiimsemalt aega, siis saad kasutada peo eelarvet ka hotellitoa eest tasumiseks, kuna kõik Olympicu esinduskasiinod Baltimaade pealinnades asuvad suurepärastes hotellides.

                              Registreeru turniirile “OO Birthday Special“ Olympic-Online pokkeriruumis ja paku oma sõpradele aasta parim pidu!

                              OO Birthday Special
                              Formaat: NL Texas Freezeout
                              Sisseost: €1,10
                              Algstäkk: 2000
                              Tasemed: 10 min
                              Algus: 10. veebruar kell 20:00
                              Auhinnafond: sisseostud + €500 Olympic Party Pack 1. kohale

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #435
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                2,5 tunni pärast on algamas järjekordne Eesti Meistrivõistluste €300 põhiturniiri satelliit Olympic-Onlines:

                                EMV Main Event Satellite
                                €20+€2 R/A – 1 pilet garanteeritud

                                Comment

                                Working...