*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #466
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kas iPoker läks siis lahku kellestki vms. Kahtlaselt väikeseks on see traffic jäänud. Kui varem oli õhtuti ikka 13000 inimest siis praegu on vaevu 7000.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #467
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Ei ole läinud. PokerScout.com andmetel on ka hetkel 15 000 mängijat online.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #468
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***



        Olympic-Online Cash Point kampanias üle $500 000 eest auhindu
        25. mai 2012 kuni 23. september 2012.


        Olympic-Online Cash Point kampaania toimub juunis ja septembris ning jagatakse üle $500 000 eest boonuseid NL Hold’em rahalaudade mängijatele. Kokku läheb kahes tsüklis jagamisele üle $500,000 auhinnaraha!

        Lihtsalt mängi niipalju käsi kui suudad võistluse perioodidel ja vaata, kui kõrgele jõuad edetabelis. Lisaks püüa tagada, et su oskused oleksid parimal võimalikul tasemel, sest mida rohkem sa võidad, seda enam punkte kogud. Mida kõrgemad panused, seda suuremad auhinnad!

        Olympic-Online Cash Point kampaania ajakava

        Võistlus on jagatud kaheks tsükliks, millest kumbki kestab kolm nädalat ja võitjad selguvad eraldi igal nädalal:

        Juuni tsükkel: 4.-24. juuni
        • Nädal 1: 4.-10. juuni
        • Nädal 2: 11.-17. juuni
        • Nädal 3: 18.-24. juuni

        Septembri tsükkel: 3.-23. september
        • Nädal 1: 3.-9. september
        • Nädal 2: 10.-16. september
        • Nädal 3: 17.-23. september

        Igal nädalal on mängus üle $80,000 auhinnaraha!

        Kuidas osaleda?

        Olympic-Online Cash Point kampaanias osalemiseks pead registreerima «Cash Point Participation SNG» turniiri kaudu pokkerilobby’s: Olympic-Online -> Olympic Freerolls. Registreerimine kestab kuni kampaania viimase päevani.

        Kuidas käib punktide teenimine?

        Edetabeli punktide teenimiseks peavad mängijad osalema kvalifitseeruvates kätes. Käsi läheb arvesse, kui selles osaleb 3 või enam mängijat pärast seda, kui on jagatud flopp.

        Mängijad koguvad punkte iga käe kohta, milles nad osalevad:
        • Iga mängija, kes osaleb käes, kuid kaotab selle, saab 2 punkti oma osaluse eest.
        • Iga mängija, kes võidab käe, saab 1 punkti iga ülejäänud mängija kohta, kes osalesid käes (v.a mängija ise).


        Näide: 6-max lauas, arvestades, et kõik mängijad osalevad (s.t kõik nad näevad floppi), saab võitja 5 punkti (1 punkt iga osaleva mängija kohta, v.a võitja ise) ja kõik teised mängijad saavad 2 punkti.

        Mängijad saavad koguda iga päeva kohta teatud maksimaalse hulga kvalifitseeruvaid käsi, see sõltub, millises panuste grupis osaletakse. Käte lugemine algab hetkest, mil mängijal läks arvesse esimene kvalifitseeruv käsi. Kõik käed, mis pärast maksimumini jõudmist mängitakse, ei lähe edetabeli punktide saamisel arvesse.

        Mängijad peavad nädalas koguma nõutava minimaalse arvu arvesse minevaid käsi, vastav hulk sõltub samuti panuste tasemest.

        Olympic-Online Cash Point auhinnad



        Klõpsa siin, et näha oma isiklikku statistikat ja kohta Cash Point edetabelis.

        Comment

        • MichelsonT
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 113

          #469
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Kas osaleda saab kõigis kolmes kategoorias (micro, low, mid/high) korraga ja rünnata seega kõiki kolme edetabelit?

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #470
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            See kampaania peaks küll looma väga põneva olukorra, kus kõik uued üritavad elueest esimesed 50 kätt kõik ülemängida :D
            Saab olema väga fun!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #471
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Algselt postitas MichelsonT Vaata postitust
              Kas osaleda saab kõigis kolmes kategoorias (micro, low, mid/high) korraga ja rünnata seega kõiki kolme edetabelit?
              Huh, ei saagi aru. Küsin kellegi targema käest järgi.

              Olympic-Online Cash Point kampaania reeglid & tingimused:

              • Punktid lähevad arvesse järjestikuste kvalifitseeruvate käte kogumisel niikaua, kui jõutakse päeva maksimumini. Järjestikuse käed algavad päeva esimesest kvalifitseeruvast käest ja kestavad kuni jõutakse vastava panuste grupi päevase maksimumini. Näide: Mid-High grupis, kui mängija mängis 80 kvalifitseeruvat kätt päevas, siis vaid tema esimesed 60 kvalifitseeruvat kätt lähevad arvesse.
              • Kvalifitseeruvaid käsi arvestatakse panuste gruppide puhul eraldi.
              • Iga päeva arvesseminev periood on 00:00 GMT kuni 23:59 GMT. Iga kvalifitseeruv käsi arvestatakse selle järgi, millal see lõppes.
              • Kui mitu mängijad koguvad võrdse arvu punkte, siis saavad nad oma kohtade suhtes keskmise auhinnaraha. Näide: Micro tasemel, kui mängijad 14. ja 15. kohal saavad võrdse arvu punkte, saavad nad mõlemad $200 (keskmise $220-st ja $180-st).
              • Kvalifitseeruvad käed GBP ja EUR laudadest lähevad arvesse samuti nagu vastavates USD laudades. Näide: kvalifitseeruv käsi €1/€2 lauas läheb arvesse $1/$2 edetabelis.
              • Auhinnarahad makstakse välja 48 tunni jooksul pärast iga nädala lõppu.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #472
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                kuna max on ette lukku pandud, siis mis juhtub kui 2 mängijat mängivad nädalas iga päev maximumi täis? kes saab mis summa?

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #473
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  Algselt postitas MichelsonT Vaata postitust
                  Kas osaleda saab kõigis kolmes kategoorias (micro, low, mid/high) korraga ja rünnata seega kõiki kolme edetabelit?
                  Jah, osaleda saab kõigis kolmes kategoorias (micro, low, mid/high) korraga.

                  Olympic-Online pakub seda kampaaniat alates juuni tsüklist, kuid tegelikult toimus see esimest korda juba aprillis ja kui vaadata vastavaid lõplikke edetabeleid, siis seal korduvad nt Micro ja Low edetabelis mitmed mängijad:



                  Vastavad edetabelid tulevad täisulatuses selle nädala jooksul ka OO Cash Point kampaania saidile.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #474
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    miks OO online support ei vasta? ning miks toimib pakkumine ainult texase laudades mängides?
                    Last edited by udikaz; 29.05.12, 12:49. Põhjus: online

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #475
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      kuna max on ette lukku pandud, siis mis juhtub kui 2 mängijat mängivad nädalas iga päev maximumi täis? kes saab mis summa?
                      Käte eest võib saada ju erinevalt punkte, seega lõplik punktisumma määrab lõppkohad. Eks siin on ka teatud õnnefaktor mängus.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #476
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        ok nüüd saan pihta ning samuti mõistan nüüd miks omahat sellesse promosse kaasatud ei ole oleks väga unfair

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #477
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          TÄHELEPANU: Alates tänasest ei ole kasutaja «erplander» enam Olympic-Online pokkeritoa vastutav isik pokkeriprode foorumis. Kõik Olympic-Online pokkeritoaga seotud küsimused ja probleemid saatke edaspidi aadressile: support@olympic-online.com, mitte erplanderile. Võib ka postitada siia - saan aidata ise või suunata küsimuse vastava inimeseni, kes oskab aidata.

                          Me täname erplanderit tehtud töö eest meie foorumis! On väga vähe pokkeritube, kes käivad regionaalsetes pokkeritubades regulaarset klientide küsimustele vastamas, probleeme lahendamas ja ka teavitamaks uutest muudatustest. Erplander tegi väga hea tööd ja on väga kahju, et olude sunnil lähevad tema ja Olympic-Online teed lahku!

                          Veelkord täname ja loodame, et mõlemad osapooled - Olympic-Online juhtkond kui ka erplander jäävad foorumis aktiivseks või vähemalt lugema poole silmaga.

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #478
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Tänud, ranka. Nii see on. Lõpetasin küll täiskohaga töö, samas jään Olympic-Online'le kaastööd tegema ka edaspidi pokkerikampaaniatega seoses, kuid igapäevaste asjadega enam ei tegele.

                            Arvan, et mõningaid üldist tähelepanu nõudvaid asju võib ka edaspidi siia postitada, sest kindlasti jääb foorumit jälgima OO poolt Paju99, kuigi mitte ehk igapäevaselt.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #479
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              Kas ma olen ainuke, kellel HEM HUD crashib nii kui olympicu soft avada?

                              Comment

                              • MichelsonT
                                Jube Noob
                                • Nov 2010
                                • 113

                                #480
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                See "cash point" kampaania on ikka suht kreisi. Võtame suvalise mängija "rolakko", kes figureerib aprilli kampaania edetabeli 20 parema seas nii micros kui lows. Micros laseb ta nl4 fullringi. Esimese 40 kvalifitseeritud käega kogus ta 116 punkti! Seega sellise punktisumma saamiseks pidi ta sisuliselt kõik 40 kätt võitma ja seda enam, et koos temaga pidi floppi vaatama vähemalt 4 mängijat! Kui mu arvutus peab paika, siis on see ikka ulme. Ja selline mees on edetabelis alles 50. positsioonil! Seda enam, et oma kogemuste põhjal paljud näiteks limbitud potis foldivad BB, et käsi ei kvalifitseeruks ja ühtlasi "keeratakse" sellega teistele mängijatele. Samuti on mäng eriskummaline. Selliste kätega nagu AA ja KK lihtsalt limbitakse nii Low (näiteks nl20) kui Micro tasemel ja tõenäoliselt seetõttu, et saaks natukenegi rohkem inimesi floppi vaatama meelitada ja seeläbi, kui käsi õnnestub võita, saada ka rohkem punkte.
                                Ise kogusin näiteks micro tasemel (tagusin nl10 fr) 82 punkti (koht 317). Seega sain iga kvalifitseeritud käe eest tavaliselt 2punkti (tavaliselt vaatas floppi kolm mängijat ja ei oma tähtsust, kas käe võidad või kaotad, sest kui kaotad, saad kaks punkti, kui võidad, saad iga mängija eest, kes vaatas floppi, 1 punkti, seega kokku ikkagi 2punkti) Õnnestus võita ka kaks kätt, kus floppi vaatas kokku neli mängijat.
                                Siiski pole ma väga kindel, kas olen sellest punktisüsteemist õigesti aru saanud. Näiteks kuidas tekivad komakohad ala 860,83punkti, kui jagatakse täisarv punkte käes osalejatele.
                                Panen mõne küsimuse ka, et eelolev tekst ei paistaks blogipositusena välja. Kui keegi veel selles kampaanias osaleb, siis millised on teie tähelepanekud? Kas keegi teab, kas kuskilt on võimalik vaadata ka fulledetabelit? Kui kellelgi pole kahju strateegiast rääkida, siis kuidas peaks selle kampaania raames käsi mängima ehk kuidas saada võimalikult palju punkte? Kas tõesti monstereid limpides?

                                Comment

                                Working...