Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***
Kas iPoker läks siis lahku kellestki vms. Kahtlaselt väikeseks on see traffic jäänud. Kui varem oli õhtuti ikka 13000 inimest siis praegu on vaevu 7000.
Kas iPoker läks siis lahku kellestki vms. Kahtlaselt väikeseks on see traffic jäänud. Kui varem oli õhtuti ikka 13000 inimest siis praegu on vaevu 7000.


oleks väga unfair
Comment