Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***
Mida nende oo punnidega asjalikku teha, 1000-1 vahetuskurss on suht jama ehk on asjalikumat väljundit?
Mida nende oo punnidega asjalikku teha, 1000-1 vahetuskurss on suht jama ehk on asjalikumat väljundit?

Comment