OLYBET'I BOONUSED, BOONUSKOODID, ÜLEVAADE JA MUU AADRESSIL: http://www.pokkeriprod.com/olybet-rakeback-ja-boonused/
*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***
Collapse
X
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Keegi mitmelaua sngde kohta oskab midagi öelda? Eelistatavalt siis 3 laua regular speed omasi. Et kas seal üldse eksisteerib neid ja kui on siis kui kiiresti täituvad õhtusel ajal? (BI <30$)
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Vähe. Praegusel hetkel on 9 lauda jooksmas, neist kaks on 30 mehe omad ja seitse 18 mehe oma. Sisseostude vahemik $10-$50. Samapalju viieseid ning kõrgemaid kui $20 sisseost ma üleüldse ei näe või mu filter vale.
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Kui kedagi peaks huvitama siis kolmandal aprillil toimub €300+€20 sisseostuga Irish Open 2011 Mega Super Satellite kus garanteeritud on 30 x €4600 Irish Open 2011 paketti. Tegu siis ülevõrgulise promoga ning väga palju väiksemaid satikaid jooksmas tollele turniirile.
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
PT3 on ikka uuendatud? Mul funkab ilusti.Algselt postitas reket25 Vaata postitustSelline probleem viimasel ajal OO-s: PT3-e hud lakkab töötamast MTT-de ajal, kui mind teise lauda viiakse. Full Tildis sellist probleemi ei esinenud, seega võib arvata, et asi OO-s.
Muideks OO-s väga easy promo CardRunnersisse konto saada: http://www.olympic-online.com/est/po...n-rate-warm-up. Vaja on teha 2000 FPP-d, mida on väga lihtne teha. Ei oska öelda täpset raket aga see peaks olema ca. $100 maksta. Tore oleks kui Teil oleks eelnevalt ka VIP level, sest siis punne tuleb kiiremini.
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
on tüübid, hea aja leidsid ka millal selle promoga alustada... ma lähen just tööle :SAlgselt postitas ranka Vaata postitustPT3 on ikka uuendatud? Mul funkab ilusti.
Muideks OO-s väga easy promo CardRunnersisse konto saada: http://www.olympic-online.com/est/po...n-rate-warm-up. Vaja on teha 2000 FPP-d, mida on väga lihtne teha. Ei oska öelda täpset raket aga see peaks olema ca. $100 maksta. Tore oleks kui Teil oleks eelnevalt ka VIP level, sest siis punne tuleb kiiremini.
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
See peaks neil olema "warm-up" aprilli kuisele promole, kus eelkõige pannakse skillile, mitte rake genemisele. See mitteametlik "kuulujuttudel" põhinev informatsioon minu poolt :)Algselt postitas vennike Vaata postituston tüübid, hea aja leidsid ka millal selle promoga alustada... ma lähen just tööle :S
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Jaht Cardrunnersi membershippidele läks täna lahti!
Esimesele viiele pokkerimängijale, kes 2000 FPP punkti sel nädalal kokku saavad, annab OO tasuta 130$ väärtuses Cardrunners.com treeningportaali liikmestaatuse üheks kuuks. Senimaani on nõutud punktid kogunud ja pääsme endale lunastanud vaid ESTPatrick.
Lisainfo OO veebilehel.
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
oo normal. päris hea rakeback sellest tunnisest sessist.
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Aprilli kampaania: http://www.pokkeriprod.com/2011/03/2...lieri-beat-it/
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Minuteada saab. Saada kiri janile jan.kuik@oc.eu ja uuri välja.Algselt postitas rasmer Vaata postitustMa vaatan, et on tekkinud mingi progressive boonus(reload boonus sisuliselt), kas seda kuidagi lihtsamini ei saa aktiveerida kui raha välja kanda ning siis kohe uuesti sisse ?
Comment
Comment