*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    OLYBET'I BOONUSED, BOONUSKOODID, ÜLEVAADE JA MUU AADRESSIL: http://www.pokkeriprod.com/olybet-rakeback-ja-boonused/
    Last edited by ranka; 22.08.13, 10:51. Põhjus: Olybet boonuskood
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #2
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Keegi mitmelaua sngde kohta oskab midagi öelda? Eelistatavalt siis 3 laua regular speed omasi. Et kas seal üldse eksisteerib neid ja kui on siis kui kiiresti täituvad õhtusel ajal? (BI <30$)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Vähe. Praegusel hetkel on 9 lauda jooksmas, neist kaks on 30 mehe omad ja seitse 18 mehe oma. Sisseostude vahemik $10-$50. Samapalju viieseid ning kõrgemaid kui $20 sisseost ma üleüldse ei näe või mu filter vale.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Kui kedagi peaks huvitama siis kolmandal aprillil toimub €300+€20 sisseostuga Irish Open 2011 Mega Super Satellite kus garanteeritud on 30 x €4600 Irish Open 2011 paketti. Tegu siis ülevõrgulise promoga ning väga palju väiksemaid satikaid jooksmas tollele turniirile.

        Comment

        • reket25
          Julm Donk
          • Sep 2010
          • 84

          #5
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Selline probleem viimasel ajal OO-s: PT3-e hud lakkab töötamast MTT-de ajal, kui mind teise lauda viiakse. Full Tildis sellist probleemi ei esinenud, seega võib arvata, et asi OO-s.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Algselt postitas reket25 Vaata postitust
            Selline probleem viimasel ajal OO-s: PT3-e hud lakkab töötamast MTT-de ajal, kui mind teise lauda viiakse. Full Tildis sellist probleemi ei esinenud, seega võib arvata, et asi OO-s.
            PT3 on ikka uuendatud? Mul funkab ilusti.

            Muideks OO-s väga easy promo CardRunnersisse konto saada: http://www.olympic-online.com/est/po...n-rate-warm-up. Vaja on teha 2000 FPP-d, mida on väga lihtne teha. Ei oska öelda täpset raket aga see peaks olema ca. $100 maksta. Tore oleks kui Teil oleks eelnevalt ka VIP level, sest siis punne tuleb kiiremini.

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #7
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              PT3 on ikka uuendatud? Mul funkab ilusti.

              Muideks OO-s väga easy promo CardRunnersisse konto saada: http://www.olympic-online.com/est/po...n-rate-warm-up. Vaja on teha 2000 FPP-d, mida on väga lihtne teha. Ei oska öelda täpset raket aga see peaks olema ca. $100 maksta. Tore oleks kui Teil oleks eelnevalt ka VIP level, sest siis punne tuleb kiiremini.
              on tüübid, hea aja leidsid ka millal selle promoga alustada... ma lähen just tööle :S

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                on tüübid, hea aja leidsid ka millal selle promoga alustada... ma lähen just tööle :S
                See peaks neil olema "warm-up" aprilli kuisele promole, kus eelkõige pannakse skillile, mitte rake genemisele. See mitteametlik "kuulujuttudel" põhinev informatsioon minu poolt :)

                Comment

                • Paju99
                  Olybeti Esindaja
                  • Sep 2010
                  • 84

                  #9
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Jaht Cardrunnersi membershippidele läks täna lahti!

                  Esimesele viiele pokkerimängijale, kes 2000 FPP punkti sel nädalal kokku saavad, annab OO tasuta 130$ väärtuses Cardrunners.com treeningportaali liikmestaatuse üheks kuuks. Senimaani on nõutud punktid kogunud ja pääsme endale lunastanud vaid ESTPatrick.

                  Lisainfo OO veebilehel.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #10
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Kas teil ühendus toimib muidu jälle?

                    Comment

                    • Paju99
                      Olybeti Esindaja
                      • Sep 2010
                      • 84

                      #11
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Kõik toimib :)

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #12
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        oo normal. päris hea rakeback sellest tunnisest sessist.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Aprilli kampaania: http://www.pokkeriprod.com/2011/03/2...lieri-beat-it/

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #14
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Ma vaatan, et on tekkinud mingi progressive boonus(reload boonus sisuliselt), kas seda kuidagi lihtsamini ei saa aktiveerida kui raha välja kanda ning siis kohe uuesti sisse ?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                              Ma vaatan, et on tekkinud mingi progressive boonus(reload boonus sisuliselt), kas seda kuidagi lihtsamini ei saa aktiveerida kui raha välja kanda ning siis kohe uuesti sisse ?
                              Minuteada saab. Saada kiri janile jan.kuik@oc.eu ja uuri välja.

                              Comment

                              Working...