Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Pole enda teada ühegi steigi peale murdu jooksnud....olympicul on asjad lihtsalt natuke porportsioonist väljas - EPT profitiimi piletite alla on panudud €17k (+ võimalikud muud evendid) samas kui kogu ülejäänud ruumi mängijate peale on ME pileteid üks (ja seda piletit jahib ka HCC)
Võrdluseks - kui nt Stars teataks et pakub müügiks Negreanu osakuid siis näen mina seal ainult eetilist "gray-area" olukorda - Negreanu jmt osalevad ju turniiridel tänu tuhandetele mängijatele kes Starsis päevast päeva reiki maksavad ja nüüd peaks need mängijad veel nende osakuid ostma.......?
Dno võibolla ma dramatiseerin üle.
Pole enda teada ühegi steigi peale murdu jooksnud....olympicul on asjad lihtsalt natuke porportsioonist väljas - EPT profitiimi piletite alla on panudud €17k (+ võimalikud muud evendid) samas kui kogu ülejäänud ruumi mängijate peale on ME pileteid üks (ja seda piletit jahib ka HCC)
Võrdluseks - kui nt Stars teataks et pakub müügiks Negreanu osakuid siis näen mina seal ainult eetilist "gray-area" olukorda - Negreanu jmt osalevad ju turniiridel tänu tuhandetele mängijatele kes Starsis päevast päeva reiki maksavad ja nüüd peaks need mängijad veel nende osakuid ostma.......?
Dno võibolla ma dramatiseerin üle.
TC
Comment