Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Huvitav, kas kellelgi on veel selline viga: niipea, kui ma oma lauakast Olympicu käima panen, läheb hiir hulluks ehk kui ma liigun pointeriga paremasse ülenurka, siis sinna ta tahab jäädagi ning läheb päris palju rammu ja tahtejõudu vaja, et teda sealt minema vedada, sest tõmbab kohe sinna tagasi.
Olympicu soft kinni - probleem kadunud.
Pole kuskilt mingit normaalset lahendust leidnud kah ja vähemalt ma pole probleemis üksinda: http://www.google.ee/search?q=ipoker...ient=firefox-a
Leidsin vastuse ka: http://www.pokerstrategy.com/forum/t...threadid=57815
Päris retarded, et 2009. aastast olnud probleeme ei suuda teenusepakkuja lahendada.
Huvitav, kas kellelgi on veel selline viga: niipea, kui ma oma lauakast Olympicu käima panen, läheb hiir hulluks ehk kui ma liigun pointeriga paremasse ülenurka, siis sinna ta tahab jäädagi ning läheb päris palju rammu ja tahtejõudu vaja, et teda sealt minema vedada, sest tõmbab kohe sinna tagasi.
Olympicu soft kinni - probleem kadunud.
Pole kuskilt mingit normaalset lahendust leidnud kah ja vähemalt ma pole probleemis üksinda: http://www.google.ee/search?q=ipoker...ient=firefox-a
Leidsin vastuse ka: http://www.pokerstrategy.com/forum/t...threadid=57815
Päris retarded, et 2009. aastast olnud probleeme ei suuda teenusepakkuja lahendada.
Comment