*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #256
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Pole enda teada ühegi steigi peale murdu jooksnud....olympicul on asjad lihtsalt natuke porportsioonist väljas - EPT profitiimi piletite alla on panudud €17k (+ võimalikud muud evendid) samas kui kogu ülejäänud ruumi mängijate peale on ME pileteid üks (ja seda piletit jahib ka HCC)

    Võrdluseks - kui nt Stars teataks et pakub müügiks Negreanu osakuid siis näen mina seal ainult eetilist "gray-area" olukorda - Negreanu jmt osalevad ju turniiridel tänu tuhandetele mängijatele kes Starsis päevast päeva reiki maksavad ja nüüd peaks need mängijad veel nende osakuid ostma.......?

    Dno võibolla ma dramatiseerin üle.
    Last edited by krayzie; 19.07.11, 14:08.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #257
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Algselt postitas krayzie Vaata postitust
      Pole enda teada ühegi steigi peale murdu jooksnud....olympicul on asjad lihtsalt natuke porportsioonist väljas - EPT profitiimi piletite alla on panudud €17k (+ võimalikud muud evendid) samas kui kogu ülejäänud ruumi mängijate peale on ME pileteid üks (ja seda piletit jahib ka HCC)

      Võrdluseks - kui nt Stars teataks et pakub müügiks Negreanu osakuid siis näen mina seal ainult eetilist "gray-area" olukorda - Negreanu jmt osalevad ju turniiridel tänu tuhandetele mängijatele kes Starsis päevast päeva reiki maksavad ja nüüd peaks need mängijad veel nende osakuid ostma.......?

      Dno võibolla ma dramatiseerin üle.
      Esimese lõiguga täiesti nõus. Teise lõiguga ka aga kuna ma seal suurt reiki kuus ei gene siis mulle igati +EV, et nii osakuid müüakse. PM siis suurtemate regularide arvelt saan mina omale +EV diili :)

      Comment

      • thulesiia
        Julm Donk
        • Mar 2010
        • 56

        #258
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Hu sng-s ei tule stadid lauda, milles probleem, kui vaja HEM ueendada, kas keegi teab linki?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #259
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Jukka pakkumine on hea ja huvitav. Eks näis, maybe gämblin veits ja ostan mõned.

          To Oliver: Miks Pro mängija osakute müümine on mage? Kas sa saad aru, et asi on promos ja funnis? Ära arva, et Jukkal pole plekki, et direct bi teha :).

          Eesti Team prodega pole seda osakute teemat veel arutatud, aga tõenäoliselt ma ise seda ei teeks.

          To Krayzie: Jap, PROde alla on pandud EPT jaoks kõva plekk, kuid OO annab välja vaid 1x ME (4250€) ja 2x Turbo (2x330€) piletid. Aga tuleb arvestada asjaolu, et see on nende jaoks suht suur promo. Varem on toimunud rakeraced (nt Beat it) 4000$se auhinnafondiga.

          Nad ei saa ju iga nv teha satikat ME-le, sest see käiks neile üle jõu (pm asi jääb genejate taha :D)

          Comment

          • MagicFriend
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2010
            • 369

            #260
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            hahaha, hcc - kas oled ka kaalunud nime muutmist? ntx HotPajuJankuke?
            Last edited by MagicFriend; 20.07.11, 20:03. Põhjus: akustika

            Comment

            • thulesiia
              Julm Donk
              • Mar 2010
              • 56

              #261
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Kuidas muuta laua välimust? Olen vist kuulnud mingist programmist umbes 50 taala maksab?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #262
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
                Kuidas muuta laua välimust? Olen vist kuulnud mingist programmist umbes 50 taala maksab?
                Sellest programmist käib jutt http://www.pokerbolide.com/

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #263
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  To Krayzie: Jap, PROde alla on pandud EPT jaoks kõva plekk, kuid OO annab välja vaid 1x ME (4250€) ja 2x Turbo (2x330€) piletid. Aga tuleb arvestada asjaolu, et see on nende jaoks suht suur promo. Varem on toimunud rakeraced (nt Beat it) 4000$se auhinnafondiga.

                  Nad ei saa ju iga nv teha satikat ME-le, sest see käiks neile üle jõu (pm asi jääb genejate taha :D)
                  Krayzie seda ju ütleski, et terve toa peale pandud €5000 pileteid aga paari inimiese peale €17k. Et kus kohas on loogika? Kui sa aru ei saa siis võtame näiteks PokerStarsis. Stars paneb näiteks välja 500 WSOP ME paketti, nendest 490 annab ära oma Prodele ja 10 paneb siis kogu toa peale.

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #264
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    http://www.olympic-online.com/est/pokker/race-for-ept-3
                    Kui teil on seal:
                    "Reeglid ja tingimused

                    Kampaania kestab ajavahemikul 4. – 28. juulini, 2011. FPP ralli vältab eraldi ajavahemikul 4. juulist kella 03.00.00 kuni 24. juulini kella 02.59.59, 2011."
                    siis miks eilsed punktid arvesse läksid? see küll kokkuvõttes midagi ei muuda aga ikkagi

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #265
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Sain ka just Olympic Online'lt e-maili, kus palutakse raha, et Jukka saaks turniiril mängida. Tundus kuidagi väga imelik lähenemine. Võiks olla mingi cap, et nt kui kuus üle $1000 rake maksad, siis võtavad Jukka jaoks sealt raha ja palvekirju eraldi välja ei saada.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #266
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                        Sain ka just Olympic Online'lt e-maili, kus palutakse raha, et Jukka saaks turniiril mängida. Tundus kuidagi väga imelik lähenemine. Võiks olla mingi cap, et nt kui kuus üle $1000 rake maksad, siis võtavad Jukka jaoks sealt raha ja palvekirju eraldi välja ei saada.
                        ma genen 1k+ ja ma ei ole saanud mingit kirja :) aga see ei peaks ju meid torkima mida nad ülejäänud genetud reigiga teevad, see nende profit ise teavad kuidas kulutavad :D

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #267
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Saadetud e-mailile tuli automaatvastus, et Jan on puhkusel kuni 7. augustini. Mul saavad aga boonusdollarid otsa ja oleks veel paar huvitavat küsimust. Samas tavaline support vaevalt et miskit PokkeriProdest ja ranka dollaritest teab. Kelle poole ma pöörduda võiksin on muredega?

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #268
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Ranka suhtleb tihti ka otse nendega, kindlasti uurib ja annab vastuse.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #269
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                              Saadetud e-mailile tuli automaatvastus, et Jan on puhkusel kuni 7. augustini. Mul saavad aga boonusdollarid otsa ja oleks veel paar huvitavat küsimust. Samas tavaline support vaevalt et miskit PokkeriProdest ja ranka dollaritest teab. Kelle poole ma pöörduda võiksin on muredega?
                              Viska mulle MSN-is oma kasutajanimi. Küll leian kontakti.

                              EDIT: ja isegi live support võib nendest teada.

                              Comment

                              • HBP
                                Julm Donk
                                • Jul 2009
                                • 69

                                #270
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Kas ma OO-s lauavaadet, tausta jm sellist muuta saan? Ise küll ei leia üles:(

                                Vaatasin pokkerivideod.com-ist omadjoped videot ja seal on nt mängijate asetus laua suhtes teistmoodi kui minul.

                                Comment

                                Working...