Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Eurodes peaks vist ikka tegema kui meil endal eurod siin kasutusel ja valuutat saab hoida ainult selles, milles valisid. Euro alati stabliilsem valuuta ka, see peaks oluline olema.
Muidugi $ laudu on vist euro laudadest rohkem, ma ei oska öelda kuidas need konventeerimise asjad on, kas ka mingi pisike fee läheb.
Eurodes peaks vist ikka tegema kui meil endal eurod siin kasutusel ja valuutat saab hoida ainult selles, milles valisid. Euro alati stabliilsem valuuta ka, see peaks oluline olema.
Muidugi $ laudu on vist euro laudadest rohkem, ma ei oska öelda kuidas need konventeerimise asjad on, kas ka mingi pisike fee läheb.
TC
Comment