*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CheekyMullet
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 232

    #31
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Ei tea kas ma olen pime või mis värk on, aga ma ei näe küll kuskil neid registreerimisele suunavaid linke.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
      Ei tea kas ma olen pime või mis värk on, aga ma ei näe küll kuskil neid registreerimisele suunavaid linke.
      Millegipärast ühe foorumi plugina installimisel olid lingid kadunud. Nüüd olemas esimese postituse viimane rida.

      Comment

      • CheekyMullet
        FPP Pro
        • Feb 2010
        • 232

        #33
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Millegipärast ühe foorumi plugina installimisel olid lingid kadunud. Nüüd olemas esimese postituse viimane rida.
        [replacer_a] on see, mida ma esimese postituse lõpus näen.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          WTF? Just oli korras ja nüüd vaatasin, et ei ole. Tegin uuesti korda, kui tekib sama probleem uuesti siis plugin saab uninstalli.

          Muidu lingiks on:
          Kliki siin liitumiseks Olympic Online pokkeritoaga läbi PokkeriProd.com saamaks eelmainitud lisahüvesid.

          Comment

          • JanKu
            Olympic Online Esindaja
            • Feb 2010
            • 49

            #35
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
            Sorry, there is no response from the gaming server.
            You may continue playing in offline mode only.
            Please contact Customer Support at support@olympic-online.com for immediate assistance.
            We apologize for any inconvenience caused.

            Nii tore sait. Aga ma olen üsna kindel, et siia ei jätku OO esindajat, et selgitada. Tra, ma ei tea, miks ma sinna tagasi läksin mängima.
            Tere!

            Kas supportiga võtsite ühendust? See kiri ilmub kui on serveri katkestus. Milline on Teie nickname OO-s siis saaks vaadata järgi millega tegu oli ja saaks ka konkreetselt vastata.

            Comment

            • JanKu
              Olympic Online Esindaja
              • Feb 2010
              • 49

              #36
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Algselt postitas vennike Vaata postitust
              live suppordist küsisin, öeldi, et pole võimalik. Janile saatsin kirja, tüüp ei vaevunud üldse vastama. Mulle selline "klienditeenindus" ei istu. Ma pole teab mis meeletu rake genereerija, aga kui neile 500-1000$ kuus ei meeldi siis ega ma toppima ka ei hakka.

              Edit: kui depo tegin läbi MB siis ei läinud first depo boonus automaatselt peale. pea kaks!!! nädalat läks aega enne kui nad said selle manuaalselt lisatud. maksin 300+$ rake, boonusena sain mingi 15$, eks näis palju siis uue kuu alguses juurde antakse, kui üldse antakse.

              Sry, aga mul on "kerge" allergia vigase/ebapädeva/hirmaeglase klienditeeninduse vastu. Ma ei leia, et see summa mida ma neile kuus maksan oleks nii väike, et võiks mind tuimalt ignoreerida. Iga jumala kord kui ma Eestis käin, suudan ma mõne klienditeenindaja ebapädevuse tõttu ennast seaks vihastada. Nüüd pole vaja enam Eesti tullagi, on vaja lihtsalt OOs mängida ja nendega suhelda. Või noh, suhelda üritada pigem. No, ty!
              Tere!

              Ütlen ausalt, et viimasel ajal pole küll kellegi käest emaili saanud teemal "kasiinomängude blokeerimine". Tegelikult saab neid lihtsalt blokeerida, kui valid Seaded>Kasiinomängud>Näita Kasiinomänge. Kui seal linnuke ära võtta siis kaovad kasiino mängud ja ikoonidele mis on lobby üleval ääres ei saa enam klikkida.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #37
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Algselt postitas JanKu Vaata postitust
                Tere!

                Ütlen ausalt, et viimasel ajal pole küll kellegi käest emaili saanud teemal "kasiinomängude blokeerimine". Tegelikult saab neid lihtsalt blokeerida, kui valid Seaded>Kasiinomängud>Näita Kasiinomänge. Kui seal linnuke ära võtta siis kaovad kasiino mängud ja ikoonidele mis on lobby üleval ääres ei saa enam klikkida.

                Palun otsi see kiri siis üles oma postkastist ja bänni mind ära KÕIGIST!!! kasiinomängudest, ehk tulen siis kunagi tagasi.

                Subject: Ligipääsu keelamine kasiinole
                From: p***@l****.ee
                Date: Sat, March 12, 2011 3:12 am
                To: jan.kuik@oc.eu
                Priority: Normal

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #38
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Algselt postitas JanKu Vaata postitust
                  Tere!

                  Kas supportiga võtsite ühendust? See kiri ilmub kui on serveri katkestus. Milline on Teie nickname OO-s siis saaks vaadata järgi millega tegu oli ja saaks ka konkreetselt vastata.
                  Nagu ka eelmisest OO jutulõngast lugeda võis, siis oli vähemalt mõni aeg tagasi sama probleem teistel. Ka antud juhul jäi muu ühendus püsti, s.h. ka käesolev foorum, kuhu veateate copy-pastesin. Pokerstarsi ühendusega ei juhtunud ka midagi. Kas supporti kirjutades on sellel ka mingi reaalne tulem või saan sealt teada, et OO tegeleb probleemiga või et tõenäoliselt olen ise süüdi? Kas OO on enda poolse süü korral valmis seda tunnistama või hüvitamas mängijate poolt pooleli olevates kätes oleva potti pandud raha? Või mida ma täpselt sinna supporti pöördudes neile rääkima peaksin?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                    Nagu ka eelmisest OO jutulõngast lugeda võis, siis oli vähemalt mõni aeg tagasi sama probleem teistel. Ka antud juhul jäi muu ühendus püsti, s.h. ka käesolev foorum, kuhu veateate copy-pastesin. Pokerstarsi ühendusega ei juhtunud ka midagi. Kas supporti kirjutades on sellel ka mingi reaalne tulem või saan sealt teada, et OO tegeleb probleemiga või et tõenäoliselt olen ise süüdi? Kas OO on enda poolse süü korral valmis seda tunnistama või hüvitamas mängijate poolt pooleli olevates kätes oleva potti pandud raha? Või mida ma täpselt sinna supporti pöördudes neile rääkima peaksin?
                    Ma ei tea, kas sa oled teadlik, et see on teine OO teema (sama nimega) - eelmise panin ma lukku ning tsiteerisin ka su poste ja küsisin, et kas copy-pasten nad siia teemasse. Kuna vastust ei saanud siis seetõttu neid poste siin teemas ei ole ja maybe janku vms. ei näinud neid algul.

                    Ühenduse koha pealt niipalju, et 2p2 Ipoker regularide teemas on ka teistel skinnidel samad probleemid, et ala miski üheks millisekundiks disconnect ja siis loobib kõikidest laudadest välja ning ühenduse taastumiseks oled lauad kaotanud/käed foldinud. Sama jama juhtub ka siis, kui näiteks endal kaob ära 1-2 paketti netist (väike netitõrge) ja insta on lauad kadunud - teised pokkeritoad suudavad ühenduse taastada.

                    Siis väike teadaanne ka. KUI TEETE OMALE OO KONTO SIIS SOOVITAN ETTEMÕELDES TEHA SEDA EURODES, sest pärast USD to EUR kontoks üleminna on üks suur jube ajudekepp. Ma ei tea, kas konverteerimistasusid võetakse, kui USD kontolt kannad oma EUR pangakontole (tõenäoliselt võetakse) aga kui teil EUR OO konto siis ei ole mingit muret konverteerimiseks.

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #40
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Kuskilt Turniiride kava ei leia? Tahaks teada mis turniirid Ipokeris toimuvad aga pealehel pole nagu sõnagi.

                      Comment

                      • VVahter
                        Julm Donk
                        • Oct 2010
                        • 66

                        #41
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        eem.. need turniirid mis on kella 22-24 vahel ja sisse ostud ca 100$ on päevade lõikes erinevad, st. ülaltoodud pildilt võib jääda arusaam, et need toimuvad iga jumala päev. Lisaks võib mõni suurem eriturniir mitte märgitud olla .
                        Last edited by VVahter; 28.03.11, 19:25.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #42
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Suured tänud :).

                          Comment

                          • JanKu
                            Olympic Online Esindaja
                            • Feb 2010
                            • 49

                            #43
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                            Nagu ka eelmisest OO jutulõngast lugeda võis, siis oli vähemalt mõni aeg tagasi sama probleem teistel. Ka antud juhul jäi muu ühendus püsti, s.h. ka käesolev foorum, kuhu veateate copy-pastesin. Pokerstarsi ühendusega ei juhtunud ka midagi. Kas supporti kirjutades on sellel ka mingi reaalne tulem või saan sealt teada, et OO tegeleb probleemiga või et tõenäoliselt olen ise süüdi? Kas OO on enda poolse süü korral valmis seda tunnistama või hüvitamas mängijate poolt pooleli olevates kätes oleva potti pandud raha? Või mida ma täpselt sinna supporti pöördudes neile rääkima peaksin?
                            Tere!

                            Kõik sellised cased mis on seotud neti katkestusega saadetakse ipokkerisse täiendavalt uurimisse ja peale nende analüüsi teeme meie otsuse ipokkeri soovituste kohaselt. Kui on võrgukatkestus ipokkeris siis kompenseeritakse kahjud kõigile. Kui on kliendi poolne katkestus siis tuleb kaebus esitada netipakkujale. Sealt muidugi tuleb teadagi mis vastus tavaliselt kahjuks. Kui supportiga ühendust võtta siis peaks võimalikult täpselt ütlema mis laud, mis kell jne. Siis saame kiiremini vaadatud millega tegu.

                            Seniks parimat,
                            Jan

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kui kedagi peaks huvitama siis kolmandal aprillil toimub €300+€20 sisseostuga Irish Open 2011 Mega Super Satellite kus garanteeritud on 30 x €4600 Irish Open 2011 paketti. Tegu siis ülevõrgulise promoga ning väga palju väiksemaid satikaid jooksmas tollele turniirile.

                              BUMP! Too turniir algab 30 minuti pärast. Hetkel 375 reganud venda.

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #45
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Kui ma eelmine kuu esimese depo tegin siis ei läinud mul boonus automaatselt peale, mängisin kaks nädalat niisama, seega jäi mul päris suur hulk rakebacki saamata. Ei tea kas, kes ja millal mulle selle vahe kinni maksab ?

                                Comment

                                Working...