Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Ei tea kas ma olen pime või mis värk on, aga ma ei näe küll kuskil neid registreerimisele suunavaid linke.
Ei tea kas ma olen pime või mis värk on, aga ma ei näe küll kuskil neid registreerimisele suunavaid linke.







Comment