*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #16
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Minuteada saab kah

    Comment

    • Paju99
      Olybeti Esindaja
      • Sep 2010
      • 84

      #17
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Naksti tehtud, nagu süsteem näitab :)

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #18
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Sain tõesti kiirelt abi. Suured tänud Janile.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #19
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          niikaua kui nad ei suuda lobbyst ja laudadest ära kaotada kasiinomängude ikoone / või keelata nendele ligipääsu siis mina oma jalga enam sinna ei tõsta. Kaks viimast päeva sain omahas vasta hambaid ja insta lendasid rulli- ja muud kasiinomängud lahti. Õnneks mõlemal päeval võitsin kasiinos "oma raha" tagasi. Kolmandat korda ei jäänud ootama, cashout ja bb!

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #20
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Mul sõber soovis ka kasinni blokeerida, öeldi et saab küll ,küsiti ajavahemik ka, aga ei kadunud need ikoonid kuhugile :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Mul sõber soovis ka kasinni blokeerida, öeldi et saab küll ,küsiti ajavahemik ka, aga ei kadunud need ikoonid kuhugile :D
              TrioBetis täpselt sama süsteem: saab lasta end ära bännida kasiinomängudest. Kui ära bännitud siis ikoonid ei kao kuskile, peale klikkides avaneb ka kasiinomäng ja tuleb veateade, et kahjuks sa ei saa neid mänge mängida. Seega vennike proovi samat süsteemi.

              Muideks tegin pühapäeva öösel cashoudi SEB-sse ja esmaspäeva lõunaks olid rahad käes. Seega cashoudid on väga kiired.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #22
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                TrioBetis täpselt sama süsteem: saab lasta end ära bännida kasiinomängudest. Kui ära bännitud siis ikoonid ei kao kuskile, peale klikkides avaneb ka kasiinomäng ja tuleb veateade, et kahjuks sa ei saa neid mänge mängida. Seega vennike proovi samat süsteemi.

                Muideks tegin pühapäeva öösel cashoudi SEB-sse ja esmaspäeva lõunaks olid rahad käes. Seega cashoudid on väga kiired.
                live suppordist küsisin, öeldi, et pole võimalik. Janile saatsin kirja, tüüp ei vaevunud üldse vastama. Mulle selline "klienditeenindus" ei istu. Ma pole teab mis meeletu rake genereerija, aga kui neile 500-1000$ kuus ei meeldi siis ega ma toppima ka ei hakka.

                Edit: kui depo tegin läbi MB siis ei läinud first depo boonus automaatselt peale. pea kaks!!! nädalat läks aega enne kui nad said selle manuaalselt lisatud. maksin 300+$ rake, boonusena sain mingi 15$, eks näis palju siis uue kuu alguses juurde antakse, kui üldse antakse.

                Sry, aga mul on "kerge" allergia vigase/ebapädeva/hirmaeglase klienditeeninduse vastu. Ma ei leia, et see summa mida ma neile kuus maksan oleks nii väike, et võiks mind tuimalt ignoreerida. Iga jumala kord kui ma Eestis käin, suudan ma mõne klienditeenindaja ebapädevuse tõttu ennast seaks vihastada. Nüüd pole vaja enam Eesti tullagi, on vaja lihtsalt OOs mängida ja nendega suhelda. Või noh, suhelda üritada pigem. No, ty!
                Last edited by vennike; 26.03.11, 01:28.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Dunno. Ma kunagi unustasin ära oma logini ID ja sain selle väga kiirelt läbi supporti kätte, pole kordagi kirjadele ka vastamatu jäetud. Aga ju olin erand.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #24
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Minul oli ühte väga erilist teenet vaja ja support oli nii abivalmis, et kulutas mulle terve tunnikese jagu aega. Ja ma pole isegi veel esimest sissemakset sinna teinud. Väga positiivse mulje jättis. Niipea kui selgub, kas ja kuidas pokkeriprode (või muud teed pidi) sinna rakebacki saaks, teeksin päris kindlasti depo ja võtakse selle endale hobitoaks. Ranka, kuidas üldse sellega edenemas on, sa kunagi offtopicus poole sõnaga nagu mainisid miskit?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #25
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Dunno. Ma kunagi unustasin ära oma logini ID ja sain selle väga kiirelt läbi supporti kätte, pole kordagi kirjadele ka vastamatu jäetud. Aga ju olin erand.
                      milleks sulle login id?
                      logi nicknamega

                      Comment

                      • ceni
                        Jube Noob
                        • Feb 2010
                        • 110

                        #26
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        low-flow, loe esimest posti :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                          Minul oli ühte väga erilist teenet vaja ja support oli nii abivalmis, et kulutas mulle terve tunnikese jagu aega. Ja ma pole isegi veel esimest sissemakset sinna teinud. Väga positiivse mulje jättis. Niipea kui selgub, kas ja kuidas pokkeriprode (või muud teed pidi) sinna rakebacki saaks, teeksin päris kindlasti depo ja võtakse selle endale hobitoaks. Ranka, kuidas üldse sellega edenemas on, sa kunagi offtopicus poole sõnaga nagu mainisid miskit?
                          LOL. Vist vaja selle teema jaoks eraldi teavitust, sest vana teema panime kinni ja nüüd see teema on UUS ning KÕIK JUTT ON ESIMESES POSTITUSES.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          milleks sulle login id?
                          logi nicknamega
                          Olin alguses sama noob kui Sibold, kes kirjus flop.FM-is OO-d, et peab login ID-ga logima. Sina või keegi teine andis mulle teada, et saab ka kasutajanimega logida.

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #28
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            A ei ma selle teema regulaarne külastaja pole, nii et jäi tõesti märkamata. Vaatasin ainult pealehe kaudu rakeback/VIP pakkumisi ja seal miskit muudatust silma ei paistnud, nii et arvasin, et läbirääkimised veel käivad alles.

                            Liitudes läbi PokkeriProd.com linkide saate boonusdollareid, mis vabanevad kiiremini ning tõstavad "kaudse" rakebacki 30%-ndi peale. Ainukeseks tingimuseks on, et peate jooksva kalendrikuu jooksul maksma vähemalt $300 reiki.
                            See tahab küll natuke lahti selgitamist. Et oletame, et maksan kuu aja jooksul 1000 dollarit rake, siis saan järgmine kuu vabastamiseks 300 dollarise boonuse või kuidas täpsemalt see protsesse välja näeb? Ja kas see on iga kuu automaatne, või pärast boonuse vabanemist tuleb supordiga suhelda, et uus boonus tiksuma saada? Ja viimane küsimus on, et kui ma ei liitunud läbi PP lehe, vaid nagu viimane lammas tegin lihtsalt ilma affiliateta konto, kas mul siis on ka võimalus boonusdollaritele kuidagi kvalifitseeruda?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                              A ei ma selle teema regulaarne külastaja pole, nii et jäi tõesti märkamata. Vaatasin ainult pealehe kaudu rakeback/VIP pakkumisi ja seal miskit muudatust silma ei paistnud, nii et arvasin, et läbirääkimised veel käivad alles.



                              See tahab küll natuke lahti selgitamist. Et oletame, et maksan kuu aja jooksul 1000 dollarit rake, siis saan järgmine kuu vabastamiseks 300 dollarise boonuse või kuidas täpsemalt see protsesse välja näeb? Ja kas see on iga kuu automaatne, või pärast boonuse vabanemist tuleb supordiga suhelda, et uus boonus tiksuma saada? Ja viimane küsimus on, et kui ma ei liitunud läbi PP lehe, vaid nagu viimane lammas tegin lihtsalt ilma affiliateta konto, kas mul siis on ka võimalus boonusdollaritele kuidagi kvalifitseeruda?
                              Jah. Kui $1000 raket maksad siis saad boonusdollarite eest $300 boonust. Boonusdollareid lisatakse pidevalt manuaalselt juurde ja OO hoolitseb selle eest, et need dollarid Teie kontol oleks. Kui ei ole siis PM mulle/komm siia teemasse ja tekivad ning puudolev RB makstakse tagant järele.

                              PokkeriProd.com affililaited saab hiljem lisada aga neid teeme ainult erandjuhtudel.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #30
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Sorry, there is no response from the gaming server.
                                You may continue playing in offline mode only.
                                Please contact Customer Support at support@olympic-online.com for immediate assistance.
                                We apologize for any inconvenience caused.

                                Nii tore sait. Aga ma olen üsna kindel, et siia ei jätku OO esindajat, et selgitada. Tra, ma ei tea, miks ma sinna tagasi läksin mängima.

                                Comment

                                Working...