*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #61
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Eurodes peaks vist ikka tegema kui meil endal eurod siin kasutusel ja valuutat saab hoida ainult selles, milles valisid. Euro alati stabliilsem valuuta ka, see peaks oluline olema.

    Muidugi $ laudu on vist euro laudadest rohkem, ma ei oska öelda kuidas need konventeerimise asjad on, kas ka mingi pisike fee läheb.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #62
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Selle kursiga millega end lauda ostad,siis sama kursiga tuled lauast ära

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
        mis valuutas konto tuleks teha? kas saab korraga kontol olla ka usd'e ja eur'e?
        Soovitan EUR-ides teha, sest siis jubemugav arveldada kodupanga ja OO vahel - ei ole valuuta konverteerimist ja EUR on stabiilsem. Cashoudid liiguvad suht kiirelt. Rekord on, et pühapäeva öösel tegin SEB-sse cashoudi, esmaspäeva pärastlõunal oli raha arvel. Reeglina aga cashouti panka tehes kulub kaks päeva. Näiteks esmaspäeva õhtul teed cashoudi siis raha on arvel kolmapäeva pärastlõunaks.

        Tänase päeva probleemide valguses peaks OO olema kõige usaldusväärsem tuba Eestis. Tegu on siiski Eesti ja kogu Euroopa turul pikalt tegutsenud firmaga (pean silmas siis live kasiinosid) ning nad on ka börsil, mängijate pagas ei ole ka nii suur siis isegi kõige hullemate juhtumite puhul suudab Olympic mängijate rahad garanteerida. Lisaks siis "kodune" support - lisad Jani või Pajumaa skype ning tööpäevadel saad kaheksast-viieni (reeglina isegi kauem) nendelt konkreetseid ja kiirelt vastuseid. Samuti jälgivad nad seda foorumit ja igasugustele probleemidele saab väga kiirelt lahenduse.

        Suurimaks miinuseks rahade osas on security tokeni puudumine :( mängulise poole pealt puudub full ring ja SNG-des traffic hõre, cashgames (6max, HU) on liiklust tegelt väga palju ja mängud ühed fishisemad, mida ma näinud olen. Kirsiks tordi peal toetab tuba ka PTR. No kui sulle ei meeldi, et keegi su tulemusi vahib võid ju mõelda hüper-salajase screen-name omale. Eriti seksikas oleks kui kasutad väga imelikke märke ala nimi lil|il||X>ILi (seal tähed teises fondis) ja annab sind leida nii :)

        Aa kui EUR konto teed siis ära jumala eest MB-st/Netelleris peale kanna kui sul seal dollarikonto vaid kasuta SEB/Swedi - maksad konverteerimistasusid. Korraga saab kontol olla ainult üks valuuta ja kui oled laudades, mis erinevad su valuutast siis ostetakse su valuuta sama kursiga tagasi millega sisse ostsid.

        EDIT: eriti magus on seal buddy-list. Paned fishid omale buddyks ja saad otsida ainult "buddysid". Mul terve hunnik regular fishe listis ja pm 24h on 5-10 lauda, kus need fishid istuvad. Osad annetajad mängivad 1KNL on ja 300k+ miinuses. Regularide on reeglina break-even või losing, võitvad "crushijad" väga vähe. IPoker vist head tööd teinud regularide valimise osas :) Loodan, et see kunagi probleemiks ei teki kui võitjaid OO välja tahab peksma hakata. Aga noh siis saab vähemalt rahad tagasi

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Priit just sosistas, et IPokeris tulevad tänasest välja (õigeminu on juba väljas) eurooplastele mõeldud promod. Alates freerollidest lõpetades sellega, et paljude turniiride garanteeritud auhinanfondid 50% suuremad. Täpsem info tänase päeva jooksul.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #65
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Olen nüüd vaikselt enda asju OO ümber kolinud ning proovisin täna siis multitablemist. 10-11 lauda ja ainult 350 kätt tunnis on FR mängijana ikka masendavalt vähe. Seega nüüdsest on kaks varianti-õppida 6maxi mängima või hakata HU mängima :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
              Olen nüüd vaikselt enda asju OO ümber kolinud ning proovisin täna siis multitablemist. 10-11 lauda ja ainult 350 kätt tunnis on FR mängijana ikka masendavalt vähe. Seega nüüdsest on kaks varianti-õppida 6maxi mängima või hakata HU mängima :)
              Ma ise lähen mingiks ajaks 6maxi peale, sest HU-s kole vähe bumhuntides actionit. Aga OO mehed pidid täna oma promodega välja tulema, mõtlesid juba nime üle jne. aga siiani ei ole midagi.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #67
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Oleneb mis limiite FR mängida, nl50 ja nl100 koos võtta saab 16 lauda õhtuti kokku ja jääb üle ka. Nl100 laudu oluliselt vähem kui nl50 laudu, nl200 laudu nagu pole eriti üldse.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #68
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Ilmselt kui 6-maxi peale minna, siis peaks paar levelit alla võtma. :\ Palju korraga sisse kanda saab?
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Ilmselt kui 6-maxi peale minna, siis peaks paar levelit alla võtma. :\ Palju korraga sisse kanda saab?
                    Ma netellerist panin $3k hakkas kisama. Lasin $2k kaupa sain nii $8k sisse lasta... :P

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      IPokeri ja OO kampaaniad seosest praeguse olukorra ja lihavõtete pühadega

                      Suurema auhinnafondiga garanteeritud turniirid
                      • 22. aprillil toimub $109+R turniir, mille auhinnafond on tõstetud $100,000 peale (oli $60,000)
                      • 23. aprillil toimub $109+R turniir, mille auhinnafond on tõstetud $50,000 peale (oli $35,000)
                      • 24. aprillil toimuvad kaks 30,000 ja 20,000 auhinnafondiga turniiri.

                      Kuldsed "käed"

                      Alates 19. aprillil iga 100,000 käe jagant antakse käes osalevatele mängijatele kokku üle $40,000 väärtus rahalisi auhindu.

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #71
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        Tegin Olympicusse otse nende kodukalt konto, kas on võimalik veel lasta end kuidagi Prodega siduda, et "ranka dollareid" saada? :D

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #72
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                          Tegin Olympicusse otse nende kodukalt konto, kas on võimalik veel lasta end kuidagi Prodega siduda, et "ranka dollareid" saada? :D
                          mul sama teema, kui võimalik siis seoks prodega ära

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #73
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            mul sama teema, kui võimalik siis seoks prodega ära
                            Sama siin

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                              Tegin Olympicusse otse nende kodukalt konto, kas on võimalik veel lasta end kuidagi Prodega siduda, et "ranka dollareid" saada? :D
                              pm

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              mul sama teema, kui võimalik siis seoks prodega ära
                              Pm

                              Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                              Sama siin
                              PM

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #75
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                                Tegin Olympicusse otse nende kodukalt konto, kas on võimalik veel lasta end kuidagi Prodega siduda, et "ranka dollareid" saada? :D
                                Sama jama.

                                Comment

                                Working...