PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #136
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    sõidab v

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #137
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      lendab

      gl :D

      Comment

      • cypher
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 143

        #138
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Kas peab tingimata alla 21a olema, et FPP rahaks vahetada?

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #139
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          lapsik leveldamine teemas, mis on mõeldud küsimusteks ja vastusteks, tundub, et sõidab küll jah?

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #140
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Huvitav, et pooleliolevate stellarite küsimusele ei tulnud koheselt vastust? Kas saab olla muud võimalust kui et need jätkuvad .ee keskkonnas?

            Comment

            • Luusercs
              Räme Fish
              • Mar 2009
              • 13

              #141
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Tekkis küsimus kas pean ennast turniirilt välja regama, et jääks pilet EPT Pokernews Liiga Finale või tõstetakse ka siis üle kui olen ennast juba reganud????

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #142
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                ma tõesti loodan, et vip stellar bonus makstakse ka kinni kuna ma alla 21.
                mul 10% jäänud teha, et 50$ saada, aga kuna enam aega pole ja rahad ka väljas siis mai tea.

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #143
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  selle stellari nutmise asemel oleks võinud rahad sisse jätta ja lahti mängida mitte kohe välja kanda, välja kanda saad ka hiljem kui kinni lükatakse asjad ju, ise tegelen praegu sama asjaga.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #144
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Ehk ei ole varem küsitud: Kas teiste mängijate kohta tehtud note'd (märkmed) jäävad uues kliendis alles?

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #145
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                      Ei oska julge seda kommenteerida ega lootust anda hetkel.
                      Pole hullu, kui meeskonda ei saa, siis ma võin üksi ka olla. Nagu Chuck Norris.

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #146
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                        Usume, et on tähtis kohalike seaduseid austada ning nende järgi tegutseda.
                        UIGEA?

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #147
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas kuco Vaata postitust
                          UIGEA?

                          Comment

                          • Kihog
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 101

                            #148
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            kunasest .ee keskkonnas mängida saab siis? ostsin uue arvuti ja pokerstarsi lehelt enam .com faili alla laadida ei saa ja .ee omasse sisse ei saa veel. praegu siis polegi võimalik mängida mul uues arvutis?

                            Comment

                            • Tarvi
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Sep 2009
                              • 347

                              #149
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              UIGEA?
                              Ma ei hakka siin sel teemal vaidlema. Kui aktiga kursis oled, siis peaksid ka teadma, et see see on suunatud finantsasutustele.

                              PokerStarsi ametlik vastus taolisele küsimusele:

                              "In October of 2006 the United States Congress enacted the Safe Port Act, which included what is now called the UIGEA (Unlawful Internet Gambling Enforcement Act). This Act restricts financial institutions in the USA from transferring funds resulting from unlawful internet gambling to online gaming sites. Here at PokerStars, we work in accordance with the laws of every country where we provide our service and we have received extensive legal advice indicating that the provision of peer-to-peer poker services to US residents does not violate US law. This is why we are identified (coded) as a gaming site for credit card transactions, therefore providing a safe, honest and reliable service to our players."

                              Head lugemist: http://www.ustreas.gov/press/release...ng11.12.08.pdf

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #150
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                                Ma ei hakka siin sel teemal vaidlema. Kui aktiga kursis oled, siis peaksid ka teadma, et see see on suunatud finantsasutustele.
                                Olen selle seaduse üldjoontega kursis ja tean, et ei keelatud ära mitte mängimine vaid raha liigutamine.

                                Comment

                                Working...