PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #526
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Erinevalt ehk mõnest teisest toetan mina ok2aa tehtut st kahtlustest või kahtlasest käitumisest teatamist väga. Kui on kahtlus, tuleb sellest ka teada anda, et vastavad isikud saaks selgeks teha, kas on midagi valesti tehtud või mitte. Tänavalt või maanteelt: kui mulle tundub, et mu ees sõidab võib-olla joobes või räigelt eeskirju rikkuv tüüp, siis ma helistan ja olen ka helistanud politseisse (L-Eestis on selleks isegi eraldi number). See ei tohiks mingisugune mõttekoht olla.

    On naeruväärne kedagi selle eest, et ta tahab puhast pokkerit, hurjutada.
    purjus driver, obv et call teatud ametkonda, aga 17 aastane isik mängimas pokkerit?? Kuidas sa saad sellise võrdluse tuua? See on umbes sama võrdlus nagu 17 aastane tubakatooteid tarvitamas ja pedofiil lapsi ahistamas.

    Comment

    • Albertti
      Jube Noob
      • Dec 2009
      • 113

      #527
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      PS ametlik seisukoht on selline, et ise olime lollid, et litsentsi taotlemisel ei kaubelnud buddy transferi, siis jäime sellest ilma, ehk kuidas teisiti kommenteerida järgnevat lauset:

      Kahjuks ei saa me selgitada, miks või kuidas meie konkurendid funktsioonipakkuda tohivad/saavad, sest meie pole kursis nende litsentsi taotlemiseprotsessi ega täpsete dialoogidega.

      SÜTTi-SÜTTi ....

      Comment

      • Timmo
        Räme Fish
        • Sep 2010
        • 2

        #528
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Please Verify your account by sending picture of your ID-card..
        Aga mul pole ID-kaarti, kas sobib kui juhilubadest pildid saadan??

        Comment

        • Tarvi
          PokerStarsi Esindaja
          • Sep 2009
          • 347

          #529
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas Timmo Vaata postitust
          Please Verify your account by sending picture of your ID-card..
          Aga mul pole ID-kaarti, kas sobib kui juhilubadest pildid saadan??
          Juhiluba
          Pass
          Id-kaart

          Kõik variandid on OK

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #530
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Kui .com ist .ee sse üle lähen siis andmed on ju samad , kas siis peab ikka ID copy saatma?
            Last edited by Mrt1989; 21.10.10, 20:54.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #531
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Saada siis kui sult seda küsitakse?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #532
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                Juhiluba
                Pass
                Id-kaart

                Kõik variandid on OK

                õpilaspilet ei kõlba?

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #533
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  õpilaspileti kohta ei oska öelda, aga raamatukogu kaart pidavat kõlbama.

                  Comment

                  • Tarvi
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Sep 2009
                    • 347

                    #534
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Selgituseks siis, et need kolm varianti on OK.

                    Raamatukogu kaart ega õpilaspilet ei tööta

                    peab küll @Mrt1989

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #535
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Jalgrattaload?

                      Comment

                      • 7om
                        Julm Donk
                        • Dec 2009
                        • 32

                        #536
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        kui teen cashoudi SEBi kui kaua raha umbes yle tuleb?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #537
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas 7om Vaata postitust
                          kui teen cashoudi SEBi kui kaua raha umbes yle tuleb?
                          Päev-kaks. Oleneb summast, millal tegid ja kas oled ennem ka cashoute teinud.

                          PS! PokerStarsi küsimusi küsi SIIN

                          Comment

                          Working...