FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #5266
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ostab siis PS või mitte, aga selle info valguses mis GBT plaanide kohta on ilmunud, on mul on heameel, et need konnaõgijad tilti ei saanud.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5267
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      normal artikkel ja mõnusalt arve moonutatud nagu ikka. 94.9% mängijatest oleksid vajadusel rahad kätte saanud kasvõi esimesel päeval.. hahaha

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #5268
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        jep.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #5269
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          GBT avaldus on standard corporate bullshit jah. Kommentaar ja selgitused all on väga professionaalselt ja hästi kirjutatud. Ma pakun, et 99% korrektne jutt ka.

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #5270
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Random conspiracy theory #2: tilt saab starsi ainult USA turule teenuseid pakkuvaks "skiniks".

            Comment

            • Firzen
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #5271
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Vaata see on kõik suhteline. PokerStarsis 27% rakebacki saavutada on suht raske, FTP-s kerge. FTP-s ma ei tea palju black-cardide ja midyear boonustega tuli - pakun, et miski 40%-45% kanti aga lagi ongi seal maal. PokerStarsi see 40-45% tähendab Supenova + kindlalt 1-2 milestone peale aga lagi on väga kaugel.

              See on kõik suhteline ja ma räägin, et nende VIP skeemid on erinevad ning mõlemal süsteemil on oma head ja vead.
              Nüüd on probleem vaid selles, et PS nussib ära FTP vana...nimetame seda siis Loyalty programmiks koos FPP poe ja RB-ga. See ei juhtu kohe esimesest päevast, aga aasta pärast ma usun RB on FTP-st kadund. Seda arvan ma lihtsalt seepärast, et Stars vihkab rb-d. Ja muidugi nad rikuvad kindlasti ka affiliate programmi (mitte, et see oleks väga hea enne BF-i olnud) ära nagu oma praegusegi.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #5272
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                keegi oskab mingit uumbeski ajaliimiti pakuda millal siis nüüd full lahti tulla ?.
                Ise ei oska uumbeski pakuda ,ehk keegi on natukene targem.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5273
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                  Nüüd on probleem vaid selles, et PS nussib ära FTP vana...nimetame seda siis Loyalty programmiks koos FPP poe ja RB-ga. See ei juhtu kohe esimesest päevast, aga aasta pärast ma usun RB on FTP-st kadund. Seda arvan ma lihtsalt seepärast, et Stars vihkab rb-d. Ja muidugi nad rikuvad kindlasti ka affiliate programmi (mitte, et see oleks väga hea enne BF-i olnud) ära nagu oma praegusegi.
                  Vihkab RB-d? Link-facts vms. Olen saanud mitmeid küsitlusi kus PokerStarss just küsib, kas peaks olema RB või VIP programm. Stars oli esimesi, kes taolise VIP programmiga aastaid tagasi välja tuli, see töötab neil ja ei ole neil ühtegi põhjust seda muuta.

                  EDIT:
                  Starsi affiliate programm oli FTP omast tunduvalt parem. Pean silmas kui FTP läks 27% RB peale.

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #5274
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Praegu jääb mulle mulje, et PokerStars on FT jaoks viimane õlekõrs, seega tundub kunagiste boonuste, rakebacki jms teema täiesti tähtsusetu. See, mis loeb, on see, et seal kinni olev raha vabaneks ning liiguks tagasi ringlusesse pokkerisse. Muu on ebaoluline.

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #5275
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Praegu jääb mulle mulje, et PokerStars on FT jaoks viimane õlekõrs, seega tundub kunagiste boonuste, rakebacki jms teema täiesti tähtsusetu. See, mis loeb, on see, et seal kinni olev raha vabaneks ning liiguks tagasi ringlusesse pokkerisse. Muu on ebaoluline.
                      Tundub loogiline

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5276
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #5277
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Vihkab RB-d? Link-facts vms. Olen saanud mitmeid küsitlusi kus PokerStarss just küsib, kas peaks olema RB või VIP programm. Stars oli esimesi, kes taolise VIP programmiga aastaid tagasi välja tuli, see töötab neil ja ei ole neil ühtegi põhjust seda muuta.

                          EDIT:
                          Starsi affiliate programm oli FTP omast tunduvalt parem. Pean silmas kui FTP läks 27% RB peale.
                          Üks asi on see, mida tehakse PR-i jaoks, et kõik paistaks okei. Starsi affiliate programm on kohutav. Näiteks, kui sul on 10 erinevat website ning sa tahad saada 10 trackerit selle jaoks võid perse käia, kui sul pole just miljon MGR-i, et sinust kasu oleks.

                          Lisaks muidugi ka see, et mitte mingit infot mängijate kohta ei anta. Isegi, kui regad sõbra läbi enda ning kohe kuidagi ei tule sulle sinna listi notificationit, et mängija on liitunud. Küsid Starsi aff supporti käest, et see mängija liitus ja mul ei näita. Miks? Mis valesti läks? vms. Null, mitte midagi sulle ei öelda. Küsid, et miks eelmise reede profit on -$200, öeldakse sulle, et ei saa infot jagada.

                          Okei, sellest ma saan aru, et nad ei anna individuaalset statistikat ja tänu sellele ei saa kunagi teada, et Mis, Kes või Kuidas. Muidugi ka see protsent, mida välja reklaamitakse ei ole ka reaalne. Tegelikkuses saad kätte 3-4x väiksema % pärast seda, kui deductionid, boonused, poed jms kõik maha arvestatud ja sina ei tea kunagi, kui palju maha arvestati, palju boonuseid välja võeti, palju asju osteti jne.

                          FTP-s oli küll väga väike protsent, see selleks, aga vähemalt nad jagasid infot 10 korda paremini, kui Stars. Nägid kõike per player ja said kenasti arvestada, Mis, Kes ja Kuidas.

                          Mängija perspektiivist võib kõik okei olla, aga kui sa oled affiliate, siis Stars keerab sulle ikka täie rauaga. Muudavad asju täpselt nii nagu tahavad ja üldiselt kuritarvitavad oma monopoli ära nende inimeste vastu, kes on aidanud neil kasvada aastate jooksul.

                          Ma just olengi jube mures affiliate poole pealt. Nad muudavad mängijate rb/boonuste süsteemi Tiltis ära ntx aasta-kahe pärast ning kõik imevad jälle näppu. Teevad paar toredat freerolli või tasuta eventi, et jätta asjast head muljet ning 95% inimestest lähevad asjaga rõõmsalt kaasa, sest nad saavad ju tasuta asju miski perioodi kuigi ajapikku muudetakse kulisside taga olukord hullemaks ühe või teise asjapoole jaoks.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #5278
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Mulle mängijana meeldibki just see, et Starsiga liitudes ei saa tünga saada affiliate käest. Siin enamuses teistes tubades on koguaeg selline tunne, et keegi teenib rohkem, kuna tunneb kedagi, keda mina ei tunne.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #5279
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Mulle mängijana meeldibki just see, et Starsiga liitudes ei saa tünga saada affiliate käest. Siin enamuses teistes tubades on koguaeg selline tunne, et keegi teenib rohkem, kuna tunneb kedagi, keda mina ei tunne.
                              +1

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5280
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                                Üks asi on see, mida tehakse PR-i jaoks, et kõik paistaks okei. Starsi affiliate programm on kohutav. Näiteks, kui sul on 10 erinevat website ning sa tahad saada 10 trackerit selle jaoks võid perse käia, kui sul pole just miljon MGR-i, et sinust kasu oleks.

                                Lisaks muidugi ka see, et mitte mingit infot mängijate kohta ei anta. Isegi, kui regad sõbra läbi enda ning kohe kuidagi ei tule sulle sinna listi notificationit, et mängija on liitunud. Küsid Starsi aff supporti käest, et see mängija liitus ja mul ei näita. Miks? Mis valesti läks? vms. Null, mitte midagi sulle ei öelda. Küsid, et miks eelmise reede profit on -$200, öeldakse sulle, et ei saa infot jagada.

                                Okei, sellest ma saan aru, et nad ei anna individuaalset statistikat ja tänu sellele ei saa kunagi teada, et Mis, Kes või Kuidas. Muidugi ka see protsent, mida välja reklaamitakse ei ole ka reaalne. Tegelikkuses saad kätte 3-4x väiksema % pärast seda, kui deductionid, boonused, poed jms kõik maha arvestatud ja sina ei tea kunagi, kui palju maha arvestati, palju boonuseid välja võeti, palju asju osteti jne.

                                FTP-s oli küll väga väike protsent, see selleks, aga vähemalt nad jagasid infot 10 korda paremini, kui Stars. Nägid kõike per player ja said kenasti arvestada, Mis, Kes ja Kuidas.

                                Mängija perspektiivist võib kõik okei olla, aga kui sa oled affiliate, siis Stars keerab sulle ikka täie rauaga. Muudavad asju täpselt nii nagu tahavad ja üldiselt kuritarvitavad oma monopoli ära nende inimeste vastu, kes on aidanud neil kasvada aastate jooksul.

                                Ma just olengi jube mures affiliate poole pealt. Nad muudavad mängijate rb/boonuste süsteemi Tiltis ära ntx aasta-kahe pärast ning kõik imevad jälle näppu. Teevad paar toredat freerolli või tasuta eventi, et jätta asjast head muljet ning 95% inimestest lähevad asjaga rõõmsalt kaasa, sest nad saavad ju tasuta asju miski perioodi kuigi ajapikku muudetakse kulisside taga olukord hullemaks ühe või teise asjapoole jaoks.
                                Starsi affiliate programm ei ole kohutav! Absoluutselt kõik pokkeritoad lubavad revenüü protsenti, mida arvestatakse reigist, millest on kulud maha läinud (pokkeritoa reaalne kasum mängija kohta), mitte reigist, mida mängija maksab. Osadel pokkeritubadel puuduvad raportidest kulud ehk nn. deductonid. Maakeeli kui sul on 20% diil, mängija maksab $1000 reiki, kulud tema puhul on $500 siis sa ei saa $200 vaid saad $100. See on igal pool nii. Oskan hetkel nimetada 2-3 tuba kus ei ole deductoneid aga oskan nimetada ka pokkeritoa, kus deductionid on iga kuu 100% ulatuses.

                                See, et PokerStars ei näita mängijate nimesid ongi selleks, et ei tekiks osadel affiliatedel eelist. Kui sa näed mängija nime siis sa näed palju ta reiki maksab, palju tal on deductoneid, palju sa ta pealt kasumit teenid ja saad seda temaga jagada ehk pakkuda otsest rakebacki. See annab väga suure eelise, teiseks peab siis PokerStars hakkama kontrollima affiliatesid, et nad ausalt jälgiks poliitikat ja ei maksa rakebacki ehk lisatöökulu PokerStarsile.

                                Samal põhjusel ei anna nad ka sulle eraldi trackereid. See tähendab, et kui sa saad näiteks 10 trackerit siis sa saad iga trackeri alla panna eraldi mängija, märgistad nad excelis või mujal ära ning saad jällegi RB-d maksta. Sinu probleemi lahenduseks on PokerStarsil olemas marketing koodid, mida nad jagavad suht lahesti. Iga reklaami või leheküljel kasutad erinevat marketing koodi ja nii näed oma reklaami või lehekülje efektiivsust.

                                PokerStarsi ja FTP-d ei saa võrrelda, sest FTP-s deductionid olid põhiliselt boonused, mis avanesid väga väikeste osade kaupa ehk deductioneid oli igapäev stabiilselt. PokerStarsis deductionid on boonused, stellarid ja milestoned. Kõik nad avanevad väga suurte osadena ($4000 boonus, $2700 milestone jne) aga harvem, mis võib tekitada illussiooni, et PokerStars röövib.

                                Isegi affiliate bussinessmanina (selleks ma end ei pea) on mul sitaks hea meel, et ei näe mängijate statistikat ja nii jään ma konkurentsivõimelisemaks vanade ja suurte hiidudega, sest ega ka neil mitte midagi suurt vastu pakkuda ei ole. See mõnekümne dollariline freeroll, mida mängitakse aastas korra siis kui meelde tuleb ei ole paljudele kaalukausiks (kunagi tõenäoliselt oli).

                                Pigem PokerStarsi puhul on kaalukausiks just "juhuslikkus" või "usk" oma ema kommuuni, mitte ei klikita läbi lingivabrikute (maheaatomilt hea väljend). FTP puhul näiteks hakkas juba väga suurt rolli mängima SEO - mis link esimesena andis vaste sõnale FTP rakeback, see sai mängija omale aga samas teadjamad mängijad tegid ikkagi liitumise läbi nende kohtades, mis pakkusid RB-d + olid neile kaudselt või otseselt vajalikud.

                                PS! Su jutust ma ikka välja ei loe, et kuidas PokerStars RB-d vihkab. IMO tema skeem on ideaalne ja sarnased skeemid: 888.com ja Party töötab see ka väga hästi.

                                Comment

                                Working...