FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5236
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP ei olnud rakebackiga ligilähedane PokerStarsile AGA FTP-s hakkas 27% RB-d tilkuma juba $1 makstud reigist, PokerStarsis pead rakebacki üles ehitama. Erinevate VIP skeemidega toad, millel mõlemal on omad plussid ja miinused.

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #5237
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #5238
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        nüüd tuleb oodata, et pokerstars teeks avaliku statemendi. väga palju õnnelikke inimesi

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5239
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          pokerfuse maas, vist overload aga google reader näitab mulle järgmisi lauseid:

          PokerStars Reaches Agreement to Buy Full Tilt, Settles with DOJ


          from Pokerfuse Latest Articles by news@pokerfuse.com (Chris Philips)


          Poker Room News: In an surprise move, industry-leader PokerStars has reached an agreement with the US DOJ to purchase long-time rival Full Tilt Poker and settle its outstanding legal matters.

          PokerStars has reached a settlement with the US Department of Justice, pokerfuse can reveal. Part of the deal involves the purchase of Full Tilt Poker and full repayment of all players.
          The specifics of the deal are not yet known, and no statement has yet come from any parties involved.
          Read the full article on pokerfuse →




          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #5240
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Experience Texas Hold'em like never before! Free poker, tournaments, and friends — available on mobile and PC.


            hetkel arutatakse seda teemat

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #5241
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              im so iksaited, aga valmis pettumuseks tho

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #5242
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                2p2 oli ka just hetk tagasi maas :P

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #5243
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #5244
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    2p2 oli ka just hetk tagasi maas :P

                    Kõveras

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #5245
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Unustad Ironmanid ja Black kaart programmid FTP-s, ei oskagi nii võrrelda kumb parem oli, SNE on PS kindlasti parim RB, aga FTP-s oli üldiselt kergem suurt rakebacki saada.

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #5246
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        pokerstars ostab ise ära :O?

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #5247
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #5248
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            inbefore pokerstars world domination

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #5249
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5250
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Unustad Ironmanid ja Black kaart programmid FTP-s, ei oskagi nii võrrelda kumb parem oli, SNE on PS kindlasti parim RB, aga FTP-s oli üldiselt kergem suurt rakebacki saada.
                                Vaata see on kõik suhteline. PokerStarsis 27% rakebacki saavutada on suht raske, FTP-s kerge. FTP-s ma ei tea palju black-cardide ja midyear boonustega tuli - pakun, et miski 40%-45% kanti aga lagi ongi seal maal. PokerStarsi see 40-45% tähendab Supenova + kindlalt 1-2 milestone peale aga lagi on väga kaugel.

                                See on kõik suhteline ja ma räägin, et nende VIP skeemid on erinevad ning mõlemal süsteemil on oma head ja vead.

                                Comment

                                Working...