Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Ostab siis PS või mitte, aga selle info valguses mis GBT plaanide kohta on ilmunud, on mul on heameel, et need konnaõgijad tilti ei saanud.
Ostab siis PS või mitte, aga selle info valguses mis GBT plaanide kohta on ilmunud, on mul on heameel, et need konnaõgijad tilti ei saanud.
Comment