FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #5221
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ainuke asi, mida ma FTPs teeks, oleks 95% rollist cashout ja 5% laseks HU edasi.

    Nüüd võtan lõpuks enda one time välja.

    Comment

    • metsnik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 462

      #5222
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Mulle meeldis ka FTP rohkem kui Stars, aga täna tundub mulle palju olulisem see, kas ja (pigem?) millal saadakse USA-s paika online pokkeri juriidiline raamistik, et USA mängijad uuesti turule tagasi saada. Kui FTP tuleb ja olemasolevaid mängijaid saitide vahel jagama hakkab, on tore, aga samas ei midagi erilist (tõsi, erinevalt paljudest teistest, ei jäänud mul sinna ka raha kinni).

      Minu arust on küsimus, milline on USA seadusandja motivatsioon - kas leida viis operaatorite optimaalseks maksustamiseks või on asja taga Vegase, Atlantic City jms lobitöö ning kaitstakse oma brick&mortar kasiinosid. Samamoodi näiteks on kehtestatud Brasiilia konkurentsivõimelisele etanoolile sisseveotollid, kuna ka kohapeal toodetakse seda (maisist) ja maisikasvatusest sõltuvate osariikide majanduslikke huve püütakse seeläbi kaitsta.

      Kui on küsimus ennekõike tax-is, võiks olla optimistlik ja tõenäoliselt leitakse lõpuks lahendus, mis sobib nii IRS-ile kui operaatoritele.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #5223
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kaldun arvama, et kui oleks tegu maksuküsimusega, siis oleks ammu juba need maksuküsimused lahendatud ja trall ja pillerkaar läheks edasi. Jääb üle teine variant.

        Comment

        • Firzen
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #5224
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Kaldun arvama, et kui oleks tegu maksuküsimusega, siis oleks ammu juba need maksuküsimused lahendatud ja trall ja pillerkaar läheks edasi. Jääb üle teine variant.
          Ilmselt te ei tea, et seal juba käib föderaalse seaduse kokkupanek ning juba praegu mõned osariigid on omapäi hakanud online pokkerit legaliseerima. Siit vast leiate infi: http://www.pokernewsdaily.com/articles/legislation/

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #5225
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Üks huvitav uudis. Kuna teemat pole veel lukku pandud, ju siis keegi tähtsam nina arvab, et võib tõsi olla.

            http://forumserver.twoplustwo.com/29...s-ftp-1197424/

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #5226
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Oleks see alles Muchos poker.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #5227
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Et PS üritab eos konkurentsi välistada? Ma ei usu seda ja kui see olekski, siis kuidas suudaks FTP kliente meelitada, kui RB ja muu jääb samaks kui Starsis, paljud teeksid cashout ja tiksuksid vanas kohas edasi. Surnud ja ebausutav uudis.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5228
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  Et PS üritab eos konkurentsi välistada? Ma ei usu seda ja kui see olekski, siis kuidas suudaks FTP kliente meelitada, kui RB ja muu jääb samaks kui Starsis, paljud teeksid cashout ja tiksuksid vanas kohas edasi. Surnud ja ebausutav uudis.
                  Nii ja naa.

                  FTP tagasitulek on iseseisvana on ju PokerStarsile kahjulik. Teiseks FTP lojaalsusprogramm oli eurovõrkude sarnane - said direct RB-d iga nädal + soft oli väga hea. Isiklikult mulle meeldis. Kui FTP tuleb tagasi ollakse kaua skeptilised tema suhtes ja mina isiklikult vajutaksin kiirelt cashout nuppu ja ootaks mõned kuud või hoiaks väga vähe raha peal. Kui ost toimuks PokerStarsi poolt ei vajutaks ma cashout nuppu vaid jätakski sinna selle rolli seisma - hea mängida vahelduse mõttes.

                  Ostuga ühelt poolt PokerStars vähendab pokkeritoa kui PokerStars.com tulusust, teiselt poolt suurendab kogutulu kahe pokkeritoa arvelt. Samas eemaldab konkurentsi ja mis minu arvates kõige tähtsam: tekib kaks suurt ja usaldusväärset liidrit, mis erinevad üksteisest üpriski palju ja katavad ära enamus mängijate eelistused.

                  Affiliatena peale Black Fridayd olen euro võrkudega tegelenud suhteliselt palju ja ütlen ausalt, et see on pannud mind asju ümberhindama. Hetkel ma suunan absoluutselt kõik mängijad kui vähegi võimalik PokerStarsi ja noobid, kes vajavad otsest rakebacki kuskile suurte usaldusväärsesse rakeback parasiitskinni.

                  Kui FTP peaks tulema tagasi ja olema usaldusväärne siis suunan nad kindlalt starsis või tilti, mis siis, et nende pealt saan revenüüd 5-10x vähem aga ma ei suuna mängijaid sinna, mis ei ole usaldusväärsed või pasad võrgud, kus ma ise never raha ei hoiaks.

                  EDIT: See oli spekulatsioon, mis saaks kui stars ftp ostab. see, kas ma usun seda või mitte - ma ei tea ega ei huvitagi. liiga palju jama ftp ümber olnud.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #5229
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kas keegi oleks nõus võtma 1-10 oddsid kui ma betin, et see uudis tõele vastab? Minu kasuks siis ofc.

                    Edit: Pakun 1:5 oddse. Kohe arvutist eemale, collect fast!
                    Last edited by tolmuahv; 24.04.12, 15:46.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5230
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      Kas keegi oleks nõus võtma 1-10 oddsid kui ma betin, et see uudis tõele vastab? Minu kasuks siis ofc.

                      Edit: Pakun 1:5 oddse. Kohe arvutist eemale, collect fast!
                      Ma puust lollpea ja bettimises suckin. Too ilus näide:

                      Kui sa betid $100 ja uudis vastab tõele siis sa võidad X dollarit. Kui ei vasta tõele siis sa kaotad Y dollarit.

                      EDIT: ma olen nõus panustama $100. Kui uudis vastab tõele maksad sina $1000. Kui ei siis saad $100. Kihlvedu lõppeb kui tuleb kinnitust, et see oli ainult kuulujutt ja sina võidad. mina võidan isegi beti siis kui see ei ole kuulujutt aga PokerStars lihtsalt ei osta või talle ei müüda.

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #5231
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        viimaste kuulujuttude taustal kind of makes sense (jutud olid, et tapie on kõvasti rohkem raha kokkusaanud, kui alguses lootis jne)

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #5232
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ranka, ma soovin panustada sellele, et kuulujutt vastab tõele. Minu $100 kui ei vasta, sinu $1000 kui vastab. Kui sa tahad sama poolt võtta, siis me ei saa kokkuleppele :)

                          Comment

                          • N1x0n
                            Jube Noob
                            • Jun 2011
                            • 155

                            #5233
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            imo ongi PS lihtsalt label selleks ,et FTP oleks 100% usaldusväärne . Tapie ei tahaks vast maksta kõva raha selleks ,et 3 aastat miinuses vireleda ja usalduväärsust koguda :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5234
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                              Ranka, ma soovin panustada sellele, et kuulujutt vastab tõele. Minu $100 kui ei vasta, sinu $1000 kui vastab. Kui sa tahad sama poolt võtta, siis me ei saa kokkuleppele :)
                              Ma soovin sama asja peale ;(

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #5235
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Hmm, Ranka, aga PS ju saab rakebacki palju madalamaks kruttida, kui 2 suurimat tuba nende käes on koos fishidega. Varem valitses konkurents nende kahe gigandi vahel, et üks pidi ikka vahepeal boonustega rege endale meelitama jne.

                                Comment

                                Working...