Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Samas mängud käivad edasdi ju ja inimesi ka rohkem j2lle seal .. rake tambitakse korralikult .. on siis tõesti asjad nii hullud? ma krt millegi pärast kahtlen, aetakse kahtlaselt mulli lihtsalt suureks imo
Samas mängud käivad edasdi ju ja inimesi ka rohkem j2lle seal .. rake tambitakse korralikult .. on siis tõesti asjad nii hullud? ma krt millegi pärast kahtlen, aetakse kahtlaselt mulli lihtsalt suureks imo
Comment