FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #4651
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    mina ei ava.. aga kui kellegil on küsimusi siis saab teda suunata kohe esimesele leheküljele kus on KKK.
    mitte et vaata lk 78, 19posti.
    Viskasin esimesse posti.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4652
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Cheating Vaata postitust
      Sellised tähtsamad muudatused/uudised peaks kusagil mujal ka kajastama, et kõigile õigel ajal kohale jõuaks:)
      Mingi uue topicu tegema mida hea lihtne jälgida, kus on värske info selliste asjade kohta nagu hetkel siin viimased lehed käimas on.
      Nt. Pealkirjaks võiks olla "Kõigile Teadmiseks" vms. Usun, et paljud jälgiks seda ja vb ei teki siis igalepoole sellist rämps poste. Loodan, et saate mõttest aru.
      Lõpuks on see teema sama pikk kui see teema ning tuleb ikka 100 inimest küsima. Lihtsam on panna standard küsimused kellegi tsitaadi näol esimesse posti ja teema pealkirjale lisa, et enne küsimust lugeda läbi esimene postitus.

      Comment

      • Facepoker
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 364

        #4653
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
        Kaua läheb aega ennem kui visa kaardile vahendid jõuavad , peale seda kui fulltilt cashoudi ära approveb?
        anyone?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #4654
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
          anyone?
          max vist 5 tööpäeva, ise olen 1-2 tööpäevaga saanud

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #4655
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            max vist 5 tööpäeva, ise olen 1-2 tööpäevaga saanud
            Ty

            Comment

            • texasfoldem
              Räme Fish
              • May 2009
              • 4

              #4656
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Ma saan aru et rahavahetus on foorumi reeglitega keelatud, aga mis mina õnnetuke siis peaksin tegema kui mul ainus võimalus tildist raha saada on moneybookers ja pankadega ka väga hästi läbi ei saa. Nettellerit ka ei soovitata hetkel selle jaoks nagu ma aru saan. Kas kellelgi on see webmoney account mis seal väljakande võimalustes on?

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #4657
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                http://forumserver.twoplustwo.com/28...ng-rules-1529/

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #4658
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Täna algas FTP's MSOP kes veel ei tea.
                  If you can’t make it to Vegas this summer, the Mini Series of Poker allows you to get in on the action of the 2011 World Series of Poker* for a fraction of the price. Featuring buy-ins at 1/100th of the corresponding WSOP* event, you can get in on big tournament action for as little as $5.50. The Mini Series of Poker begins on May 31st

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4659
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    FTP support on normaalseks muutunud .. ma 1 kuu ei m2ngind ja ei saand cons. monthi kokku, saatsin meilie, panid mulle tagasiulatavalt tagasi selle ... päris tore, et ka nemad on inimeseks saamas ..

                    Comment

                    • jott
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 183

                      #4660
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      FTP support on normaalseks muutunud .. ma 1 kuu ei m2ngind ja ei saand cons. monthi kokku, saatsin meilie, panid mulle tagasiulatavalt tagasi selle ... päris tore, et ka nemad on inimeseks saamas ..
                      Consecutive month tulebki ju võtta peale kuu lõppu, millel kokku ei saanud. Või sult medaleid maha ei võetud?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #4661
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas jott Vaata postitust
                        Consecutive month tulebki ju võtta peale kuu lõppu, millel kokku ei saanud. Või sult medaleid maha ei võetud?
                        ma ei mänginud + mul ei olnud sel hetkel medaleid et osta..

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #4662
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=84390

                          imelik oleks ka kui nad ikka veel edasi ülbitseksid.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4663
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            ühesõnaga, mis sellest jäerldada saab? (ma olen rämedas pohmas ja ei saa sittagi aru atm)

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #4664
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              umbes sama, kui jõuluvana ütleks, et teda ei ole olemas. Õnneks ei ole mul vaja midagi järeldada, ei oma seal peale paarituhande FPP midagi :)

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #4665
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                ühesõnaga, mis sellest jäerldada saab? (ma olen rämedas pohmas ja ei saa sittagi aru atm)
                                Et ma hoiaks FTP-s minimaalselt raha.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...