FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4666
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Samas mängud käivad edasdi ju ja inimesi ka rohkem j2lle seal .. rake tambitakse korralikult .. on siis tõesti asjad nii hullud? ma krt millegi pärast kahtlen, aetakse kahtlaselt mulli lihtsalt suureks imo

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #4667
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Samas mängud käivad edasdi ju ja inimesi ka rohkem j2lle seal .. rake tambitakse korralikult .. on siis tõesti asjad nii hullud? ma krt millegi pärast kahtlen, aetakse kahtlaselt mulli lihtsalt suureks imo
      eks ta on nii ja naa. kui poolgi väljaöeldud asjadest tõeks peaks osutuma, siis on selge, et FTP on äärmiselt sitasti juhitud ettevõte. 60M taala eest on mängijad saanud sissemakseid teha, ilma et nende pangakontolt raha oleks võetud. wtf.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4668
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Ühesonaga on targem suurem osa roll kuskil netelleris hoida ja ala 30-40bi j2tta m2ngmiseks jah?

        Kiire neteller on hetke seisuga eestlastele .. still ala kuu aega l2heb cashoudiks?

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #4669
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          wtf sa teed 30-40bi'ga? jäta 15-20 ja ülejäänud netellerisse või bemmi kummidesse. ise jätsin nii palju, kui olen valmis kaotama.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #4670
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            mängitavate laudade arv + 3-5bi max. piisav, et veits swingides oleks veel mugav mängida.
            Kas ma saan cashoutida sõbra SEB/swed krediitkaarti kasutades(eelnevalt min. depoks)?


            //kerisin 3lk tagasi ja konto pannakse lukku teise inimese kaarti kasutades.
            Last edited by con; 02.06.11, 22:33.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #4671
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas con Vaata postitust
              mängitavate laudade arv + 3-5bi max. piisav, et veits swingides oleks veel mugav mängida.
              Kas ma saan cashoutida sõbra SEB/swed krediitkaarti kasutades(eelnevalt min. depoks)?


              //kerisin 3lk tagasi ja konto pannakse lukku teise inimese kaarti kasutades.
              ja mis siis saab kui kaotad 3BI?
              (cash out makasb. MGR hit)

              imo ei ole mõtet jälle paanitseda. FTP ei lähe bustoks!

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4672
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                ja mis siis saab kui kaotad 3BI?
                (cash out makasb. MGR hit)

                imo ei ole mõtet jälle paanitseda. FTP ei lähe bustoks!
                imo mida rohkem uudiseid tuleb, seda hullemaks just ftp seis l2heb (obv kui need uudised ka tõesed on). ala et raha ei võetud pangakontodelt maha kui depoti jne .. v2ga sick fuck on see

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #4673
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Ühesonaga on targem suurem osa roll kuskil netelleris hoida ja ala 30-40bi j2tta m2ngmiseks jah?

                  Kiire neteller on hetke seisuga eestlastele .. still ala kuu aega l2heb cashoudiks?
                  just tuli cash out netelleri 48 tunniga.

                  Comment

                  • suitsutihane
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 286

                    #4674
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    depositit tehes visa läbi, deposit options - kõige viimane asi enne kinnitamist mingi linnukesega, mis seal kirjas on? mul siin vene keeles milelgipärast ja aru ei saa noh, see mis pärast summa sisestamist on, -rahamärk-, linnuke, tekst?

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #4675
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      oleneb kui suuri swinge teed(winrate, stiil, SH mäng jne). need "kriitilised" BI'd tulevad winratest olenevalt üsna kiirelt tagasi. nt juba 6k kätt 3.3bb/100 on 2bi. 6k 5bb 3bi jne.

                      3 on liiga väike, 5 võib mõnele väheks jääda jp, sul õigus. pole mõtet päris miinimumiga arvestada. ütlesin nii nagu endale jätsin (+4bi) musta reede alguses. väike risk oli aga ma suht tight ja ei swingi madalamal pmst üldse.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #4676
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        just tuli cash out netelleri 48 tunniga.
                        Ma sain netelleri 2 deposiiti ($2400 ja $2000) korraga kätte. Ühe tegin eelmise nädala keskel, teise selle nädala alguses.

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        wtf sa teed 30-40bi'ga? jäta 15-20 ja ülejäänud netellerisse või bemmi kummidesse. ise jätsin nii palju, kui olen valmis kaotama.
                        Kuskil linki on selle 60m uudisele?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4677
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Lugesin ka need FTP teemad läbi ja ikka tekkis päris WOW.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #4678
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            cliffnotes?
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #4679
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kui ma ostan ftp pointide eest nt 26$ väärtusega tournament ticketi, kas ma saan selle eest siis nt mitu turnat mängida mille väärtus kokku jääb alla 26?

                              Kas see ticket tuleb kohe üle? Siin peab mingeid shipping asju täitma...
                              Last edited by con; 03.06.11, 13:55.

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #4680
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                Kui ma ostan ftp pointide eest nt 26$ väärtusega tournament ticketi, kas ma saan selle eest siis nt mitu turnat mängida mille väärtus kokku jääb alla 26?
                                Kas see ticket tuleb kohe üle? Siin peab mingeid shipping asju täitma...
                                Ticket tuleb kohe üle. Mängida saab ainult ühe 26$ sisseostuga turna.

                                Comment

                                Working...