FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #3166
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mis abiprogrammid sul mängides jooksevad ja kas nad on updatetud viimase versiooni peale? Mul tekitas sellist jama kunagi üks programmike mida kasutasin autotimebanki jaoks. FT uuendused ei mõjunud talle hästi ja tuli Tableninja peale kolida.

    Comment

    • Intzsz
      Jube Noob
      • Feb 2009
      • 105

      #3167
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      HEMi ainult

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #3168
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
        Kurat, kui närvi see ajab et FT crushib viimasel ajal pidevalt. Täiesti lambi kohapealt kõik lauad ja client kinni. Osaled kuskil käes pool stäkki sisseajanud juba ja siis PÕMM lauad kinni. Hinge ajab täis.
        mul sama jama..

        kasutan auto timebank klickerit sest TN ei tööta.

        Comment

        • metsnik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 462

          #3169
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Pole väga oluline asi, aga kuna täpselt aru ei saa, siis küsin. On FTP-s first time deposit boonus veel lahtimängimisel. Samas näitab affliate juba oma lehel vastava perioodi mängimise eest rakebacki. Ma olen aru saanud, et first time deposit boonus on iseloomult lihtsalt 100% rakeback, selles mahus nagu first deposit oli. Samas kui see on nii, siis ei tohiks täiendavat 27% rakebacki ju selle perioodi jooksul saada kui first time deposit pole täielikult lahti mängitud?

          Või ei ole first time deposit siiski 100% rakeback?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #3170
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
            Kurat, kui närvi see ajab et FT crushib viimasel ajal pidevalt. Täiesti lambi kohapealt kõik lauad ja client kinni. Osaled kuskil käes pool stäkki sisseajanud juba ja siis PÕMM lauad kinni. Hinge ajab täis.
            Mul sama mure, abiprogrammidest ainult HEM lahti, enne softi update probleeme polnud.

            Comment

            • PokerDevil
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1177

              #3171
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              mul sama jama..

              kasutan auto timebank klickerit sest TN ei tööta.

              Töötab.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #3172
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                mul ei tööta.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #3173
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                  Pole väga oluline asi, aga kuna täpselt aru ei saa, siis küsin. On FTP-s first time deposit boonus veel lahtimängimisel. Samas näitab affliate juba oma lehel vastava perioodi mängimise eest rakebacki. Ma olen aru saanud, et first time deposit boonus on iseloomult lihtsalt 100% rakeback, selles mahus nagu first deposit oli. Samas kui see on nii, siis ei tohiks täiendavat 27% rakebacki ju selle perioodi jooksul saada kui first time deposit pole täielikult lahti mängitud?

                  Või ei ole first time deposit siiski 100% rakeback?
                  ei ole 100% rakeback.. rake arvutatakse endiselt samamoodi su potidest maha.. nüüd on iva see, et kui vabastad mingi osa boonusest näiteks $10 siis arvestatakse see maha sinu makstud rakest ehk RBMist põmst.. ja kuna oled nö vähem raket maksnud, siis saad ka vähem rakebacki..

                  nt kui oled genereerinud $110 raket ja vabastanud $10 boonust, siis rakebacki saad $100 põhjal 27% ehk $27

                  Comment

                  • metsnik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 462

                    #3174
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Tänan vastamast.

                    Keegi äkki nende deposit/withdrawal policyte kohta ka teab. Kui on tehtud U-Netist deposiit ning välja tahaks kanda näiteks Moneybookersisse, mitte tagasi SEB kontole, siis kas seal hakkab mingi isikutuvastamine jms aega võttev kammaijaa ka peale või saab probleemivabalt teha enda nimel normaalkiirusel sissekandeid ning väljamakseid, olenemata maksmisviisist?

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #3175
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Tegin MB-st depo tilti,varem on raha insta arvele jõudnud,aga täna mitte.

                      Maili peale sain kirja

                      This is an automated message sent from Full Tilt Poker.

                      Your Player ID: xxxxxxx
                      Date and Time: 2010-12-13 10:50:04
                      Transfer Number: xxxxx
                      Payment Method: Moneybookers
                      Amount: $xxx (USD)

                      Status: PROCESSING

                      Your funds deposit request has been received. Due to the high
                      volume of requests, processing of your deposit request may take
                      between 24 and 48 hours to complete.

                      Kas ma pean tõesti ootama 24-48h?? varem on olnud sekundiga kohal.
                      Kas kellegil on olnud sarnane probleem?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3176
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        mul ei tööta.
                        mul ka töötab

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #3177
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kui kõik updated tehtud, ei tohiks vigu esineda.

                          Comment

                          • metsnik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 462

                            #3178
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Vist sain oma küsimusele ka vastuse, nähtavasti peab payouti tegemiseks teise kanali kaudu, sinna esmalt mingis summas deposiidi tegema.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #3179
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Logisin Full Tilti korra ja nägin 300$ boonuse kirja ,et sul on 24 päeva jäänud ,et acceptida . Aga My bonus offeri all pole ? Mingine bug?

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #3180
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kui tirin swedi või u-neti kaudu fullist raha välja probleeme võib tulla selle seaduse pärast?.(eks see teema on siin olemas aga ei viitsi sirvida 160 lehte läbi ).

                                ty

                                Comment

                                Working...