Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Mis abiprogrammid sul mängides jooksevad ja kas nad on updatetud viimase versiooni peale? Mul tekitas sellist jama kunagi üks programmike mida kasutasin autotimebanki jaoks. FT uuendused ei mõjunud talle hästi ja tuli Tableninja peale kolida.
Mis abiprogrammid sul mängides jooksevad ja kas nad on updatetud viimase versiooni peale? Mul tekitas sellist jama kunagi üks programmike mida kasutasin autotimebanki jaoks. FT uuendused ei mõjunud talle hästi ja tuli Tableninja peale kolida.
Comment