FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #3916
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Võite minu wifi levialasse mängima tulla. Võtan rake 3 protsenti võidu pealt.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3917
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Netiarved maksmata neil.
      Ma ise ootan ikka vastust oma acci kohta.
      Kaua võib!! 7 päeva sai officali mööda nüüd ja tilt on kerge tulema juba. Iga hetk valmis kirjutama neile supporti kirja, kus tahaks ned värdid mmmi saata.

      Googeldades leidsin igasugu huvitavaid sitsuatsioone, mis kellegil olnud.
      FTP on pannud acci kinni isegi mingi boti kasutamise süüdistuse tagajärjel. Kuigi vend ise jookseb rämedalt miinuses.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #3918
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Fulltilt on üks paras käkk imo.. alalõpmata mingit software lag ja jääb siuke mulje, et mängijatele tahetakse käkki keerata.

        Comment

        • 50CandyJoe
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 253

          #3919
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          olen vist üks vähestest kes pole FT-s senimaani mingit lagi ega freezi näinud, ometi toksin päevas mitu head tundi pokut.

          Ripun Elisa 20mbit neti otsas.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #3920
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Netiarved maksmata neil.
            Ma ise ootan ikka vastust oma acci kohta.
            Kaua võib!! 7 päeva sai officali mööda nüüd ja tilt on kerge tulema juba. Iga hetk valmis kirjutama neile supporti kirja, kus tahaks ned värdid mmmi saata.

            Googeldades leidsin igasugu huvitavaid sitsuatsioone, mis kellegil olnud.
            FTP on pannud acci kinni isegi mingi boti kasutamise süüdistuse tagajärjel. Kuigi vend ise jookseb rämedalt miinuses.
            Botiga mängimine ei tähendagi kohe seda, et alla BE joosta pole võimalik.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #3921
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Ma arvan ka, et viga on pigem tooli ja monitori vahelises tihendis paljudel. Kui ikka nii suured probleemid oleks nagu siin viimased kaks päeva pasundatakse, siis oleks FT trafic ka kindlasti kõvasti langenud. Aga mulle tundub, et see pole seda mitte.
              Pigem soovitaks kriitilise pilguga oma arvuti yle vaadata. Viirused, programmide konfliktid, netiyhendus, erinevad konfid ja modid FTP kliendile jne.
              Grindin edasi....

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #3922
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Elisa Ja Televõrk on ISP-dest fine hetkel. Kellelgi Starmaniga ka jamad? Või ainult Elion.

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #3923
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Elion ja eile öösel enam ei jamanud, täna testitud al 23:30ja ei kurda millegi üle.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #3924
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    Ma arvan ka, et viga on pigem tooli ja monitori vahelises tihendis paljudel. Kui ikka nii suured probleemid oleks nagu siin viimased kaks päeva pasundatakse, siis oleks FT trafic ka kindlasti kõvasti langenud. Aga mulle tundub, et see pole seda mitte.
                    Pigem soovitaks kriitilise pilguga oma arvuti yle vaadata. Viirused, programmide konfliktid, netiyhendus, erinevad konfid ja modid FTP kliendile jne.
                    Grindin edasi....
                    mult peab vist moderaatoriõigused ära võtma sest ma oleks peaaegu ära bannind su. meelega üritad niigi tiltis inimesi üle ääre saata?

                    Algselt postitas sinisebra Vaata postitust
                    Thank you for contacting Full Tilt Poker Support

                    On March 3rd & 4th 2011 we received reports that players were suffering
                    connectivity issues.

                    We have investigated this issue with a 3rd party ISP and can confirm that the
                    issue is currently being resolved.

                    Our site is fully operational and you should be able to access the platform as
                    normal.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #3925
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      loomulikult, tarmonaator, lambist hakkavad nii paljud kasutajad siin foorumis samal ajal kisama. Lolliks minnakse ikka ükshaaval.

                      Comment

                      • suitsutihane
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 286

                        #3926
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        loomulikult, tarmonaator, lambist hakkavad nii paljud kasutajad siin foorumis samal ajal kisama. Lolliks minnakse ikka ükshaaval.
                        ei olnud midagi lambist, kõigil oli mingi jama kliendiga, loe mingi paar posti tagasi
                        *weeeeeeeeeeeee ei jampsi enam!

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #3927
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                          ei olnud midagi lambist, kõigil oli mingi jama kliendiga, loe mingi paar posti tagasi
                          *weeeeeeeeeeeee ei jampsi enam!
                          btw, i was being sarcastic

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #3928
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Sry kui soola haavale raputasin, aga mind omakorda ajas tilti see postitus

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Fulltilt on üks paras käkk imo.. alalõpmata mingit software lag ja jääb siuke mulje, et mängijatele tahetakse käkki keerata.
                            Arvuti- ja internetimaailmas on paraku nii, et tihti ei ole syydi ISP, arvuti myya, hiinlane kes jupi tootis, Bill kes windowsi tegi jne jne, vaid ikka kasutaja.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #3929
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Nojah, aga minul endal küll FTP'ga probleeme pole.. Lihtsalt neid postitusi lugedes jääb siuke mulje.

                              Comment

                              • rrrr
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 904

                                #3930
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                                Sry kui soola haavale raputasin, aga mind omakorda ajas tilti see postitus

                                Arvuti- ja internetimaailmas on paraku nii, et tihti ei ole syydi ISP, arvuti myya, hiinlane kes jupi tootis, Bill kes windowsi tegi jne jne, vaid ikka kasutaja.
                                Minu arvuti on viirustevaba ja mängida on proovitud erinevate ühendustega. FTP, mis siiani on jooksnud kui kuld on praeguseks iga paari minuti tagant selline sitahunnik, et väeta pool Venemaa Siberi uudismaad ära. Sain FTPlt sellise kirja ja ei tunne küll, et mina see tihend praegu olen kelle peale peaks näpuga näitama. Ühenduse probleemid on selgelt nendepoolsed ja FTP ei tööta normaalselt nagu nad suure suuga luiskavad.

                                Hello Risto,

                                Thank you for contacting Full Tilt Poker Support
                                On March 3rd & 4th 2011 we received reports that players were suffering connectivity issues.
                                We have investigated this issue with a 3rd party ISP and can confirm that the issue is currently being resolved.
                                Our site is fully operational and you should be able to access the platform as normal.
                                We apologize for any inconvenience and thank you again for your patience and understanding.
                                If you have any other questions, please let us know.

                                Regards,
                                Robert
                                Technical Representative
                                Full Tilt Poker Support

                                Comment

                                Working...