FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redskruf
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 168

    #3901
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tegin täna päeval 1,5h polnud midagi ja pole ka varem midagi olnud, mitte midagi sellist mis tilti ajaks, vb korra on pange pannud aaga jh muidu väga vinks vonks, vasak õlg ja ptuiptuiptui.

    Comment

    • Dzuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 445

      #3902
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Blaa...tuleb fish, kingib juba esimese BI, on ka muidu tubli, kasutab auto reloadi ja siis hakkab jälle pihta sama jama, nüüd ei avane enam üldse :/

      Comment

      • Trakko
        Julm Donk
        • Dec 2008
        • 44

        #3903
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kui ma olin turnale regatud ja lihtsalt pooled käed jäid mängimata selle freeze tõttu, kas ftp võib korvata selle? On mõtet mingi whinemail teele panna?

        Comment

        • valustyng
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 450

          #3904
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          ikka tasub vinguda, mingi lootus on kuigi nad väidavad, et pole nende süü ja teavad , et pole sinu süü vaid 3nda osapoole süü

          Comment

          • Tylos
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 340

            #3905
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Pole viimased päevad mingeid erilisi probleeme täheldanud.Prob mingi elioni kala.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #3906
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              väga veider. omkl kodus ja ft ei funka kohe üldse. lähen linna läp kaasas ja üritan sõbrale tõestada, et ft on ******. tunni aja jooksul kõik funkas. tln linna wifi. nüüd kodus tagasi ja ft jälle ei funka.

              Comment

              • jaagup17
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1090

                #3907
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Sama siin, omaha rush lauad lahti ja lihtsalt jääb seisma... ja mõne minuti pärast reconnectib :(

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #3908
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  täna olen 3h grindinud ja oli mingi moment, kus paari minuti jooksul peksis lagi sisse, muul ajal oli fine.
                  Parandus: järgmise sessi katkestasin ja jätkasin Starsis, ses lag muutus tõsiselt segavaks. Nüüd just proovisin jälle, 15 minutit ja lauad taas kinni, sest üks reconnect järgneb teisele, piisavalt pikad, et pooltes laudades viskab sitout, pooleliolevatest kätest ei räägigi. Jälle Starsi.

                  Väga vaevarikkaks osutub see ootamatu boonuse lahtigrindimine...

                  Comment

                  • suitsutihane
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 286

                    #3909
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Tylos Vaata postitust
                    Pole viimased päevad mingeid erilisi probleeme täheldanud.Prob mingi elioni kala.
                    elioni kasutan jah :S

                    Comment

                    • jaagup17
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1090

                      #3910
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Praegu elioniga võimatu mängida.

                      Comment

                      • sinisebra
                        Julm Donk
                        • Nov 2009
                        • 54

                        #3911
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Thank you for contacting Full Tilt Poker Support

                        On March 3rd & 4th 2011 we received reports that players were suffering
                        connectivity issues.

                        We have investigated this issue with a 3rd party ISP and can confirm that the
                        issue is currently being resolved.

                        Our site is fully operational and you should be able to access the platform as
                        normal.

                        Comment

                        • suitsutihane
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 286

                          #3912
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          LIES!

                          Comment

                          • rrrr
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 904

                            #3913
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            FTP-l pidi olema jah oma teenusepakkuija netiühendusega jama majas. Ja on siiamaani...

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #3914
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              mtt-sid lõppfaasis mängides on eriti mõnsa praegu...TÜRR!

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #3915
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                no aga öelge ausalt siis, mis teha? oli täna plaanis üks suurem turka teha ja tundub, et põle nagu pointi. suht stabiilselt viskab välja misd ft-st.

                                Comment

                                Working...