Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Rahu. FTP paneb praegu segast. Mul näiteks näitab Ironman year end boonuse all 400 taala ja 100% vabastatud. Ometi olen iga kuu olnud iron tasemel. Ootame natuke.
Algselt postitas OuMaiGaad
Vaata postitust
Comment