FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #3361
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
    Congratulations! You've earned an Iron Man Year-End Bonus of $75 and have until 23:59 ET on February 14th to clear your bonus. Track your bonus status here.

    Ja kui klikin track your bonus status here peale siis kirjutab: You haven't opted in for this bonus.
    Kustkohast selle opt in teha saab siis?
    Rahu. FTP paneb praegu segast. Mul näiteks näitab Ironman year end boonuse all 400 taala ja 100% vabastatud. Ometi olen iga kuu olnud iron tasemel. Ootame natuke.

    Comment

    • minbetmillionaire
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 363

      #3362
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
      Congratulations! You've earned an Iron Man Year-End Bonus of $75 and have until 23:59 ET on February 14th to clear your bonus. Track your bonus status here.

      Ja kui klikin track your bonus status here peale siis kirjutab: You haven't opted in for this bonus.
      Kustkohast selle opt in teha saab siis?
      mängima hakkad siis tuleb automaatselt see bonus bar sinna, mul oli ka enne sama kiri

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3363
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        kui mul 1k boonus vabastamisel huvitav kas year end jookseb samal ajal voi vajha yks vabastada ennem

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #3364
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Leits sa oled juba staaziga grinder...no mis sa ise arvad kuidas need boonused vabanevad sul???

          Comment

          • 5gww
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2010
            • 333

            #3365
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            ostsin 10k ftp punkti ironi poest mingi tunnike tagasi juba, siiamaani pole üle tulnud, kaua võib nendega aega minna?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #3366
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              nii.. perses.. ma ei näe kuskil oma mid-year boonust.. detsembri sain iron leveli ja puha.. miks kust ma seda siis nüüd nägema peaks?

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #3367
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                nii.. perses.. ma ei näe kuskil oma mid-year boonust.. detsembri sain iron leveli ja puha.. miks kust ma seda siis nüüd nägema peaks?

                http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/400-FullTilt-probleemid-ja-k%C3%BCsimused?p=225541&viewfull=1#post225541

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #3368
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  minu paha. huvitaval kombel cashierist my promotions lingile vajutades leht ei avane, aga ironmani lingile vajutades avaneb.

                  Comment

                  • Enk
                    Räme Fish
                    • Jan 2011
                    • 1

                    #3369
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    olen loll
                    Last edited by krayzie; 04.01.11, 08:11.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3370
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      RAHAVAHETUSED ON KEELATUD. Sina oled viimane vend, kes saab hoiatuse - järgmistele lendab bän kah.

                      Comment

                      • xxxxx
                        Räme Fish
                        • Jan 2011
                        • 1

                        #3371
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Tere

                        Kindlasti kuskilt siit foorumist läbi käinud teema, aga ei suutnud leida ja otsustasin siin siis uurida. Jutt siis selline, et tegin pokerstrategy.com´ is selle 50$ testi ära. Viskas valiku ette et mis pokkeriruumis seda kasutada tahan, tahtsin seda teha fulltiltis, aga viskas teate ette, et maksu ja tolliamet on lk blokeerinud. Kuidas ma selle saan endale tõmmata ja seal regada? Kindlasti väga loll küsimus :D , aga ma luban, et ma rohkem ei risusta foorumit, ei osanud lihtsalt kuskilt leida abi.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #3372
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas xxxxx Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #3373
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kuulaks grinderite arvamust, et mis soft kasutate FTP kõrval. TableninjaFT on olemas aga mis veel.

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #3374
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ei soovita FullTilti seda 50$ muretseda. Jääb minu teada rakebackist ilma. Starsis näiteks rake backi pole, et soovitan sinna teha, kui võimalik.

                              Comment

                              • ässapoket
                                Räme Fish
                                • Nov 2010
                                • 1

                                #3375
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                                Ei soovita FullTilti seda 50$ muretseda. Jääb minu teada rakebackist ilma. Starsis näiteks rake backi pole, et soovitan sinna teha, kui võimalik.
                                Saab küll sealt rakebacki kui väga tahad. saidiks siis rakebackpros com, sealt uurida ja peaks saama küll.:)

                                Comment

                                Working...