FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #3256
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    vabandused, mõtlesin siiski first depo boonust.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #3257
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas ristik Vaata postitust
      vabandused, mõtlesin siiski first depo boonust.
      First depo boonusel peaks ka olema standard rakeback hit 27%, ehk 600$ pealt 162$ kaotad rakebackist. Ainukesed boonused, mida mina tean ilma rakeback hitita olevat on Ironman Mid-Year ja Year-End boonused.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #3258
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        never mind
        Last edited by Tarmonator; 20.12.10, 19:05. Põhjus: ära kustutati minu quotetav post

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #3259
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          rofl, wtf?

          Comment

          • AtKehtna
            Räme Fish
            • Nov 2010
            • 14

            #3260
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            mhm se fultilt suport on hull we?
            Algul saatsin Id kaardi pildi 24+läks mööda siis küsis ,et pean mõlemad pooled saatma id kaardist nii saatsin ära jälle 24h+ läks
            mööda ja nüüd saadab siukse veel:
            Hello Christian,

            Thank you for sending your documents.

            We're pleased to confirm that your photo ID has been verified.

            However, we haven't received an address verification document from you.

            As a reminder, we require that you submit one of the following:

            * Bank or credit card statement.
            * Utility bill.
            * Cell or home phone bill.
            * Home or auto insurance papers.

            Mul on acc lukus präegu ja mul oli satika piletid turniiride omad kas need läksid lambist raisku või peavad nad kinni maksma need?
            Miks neil alati nii kaua läheb?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3261
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              no pead tõestama kus elad. ala elioni arve/telefoni arve vms .. elektriarve .. Kui enda nimel pole siis photoshopi ja ok

              Comment

              • AtKehtna
                Räme Fish
                • Nov 2010
                • 14

                #3262
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Mhm ei ma sain aru küll aga kas neil läheb alati 24h+ aega kui vastuse saad.
                Ja veel need satika piletid mis need lähvad lamppi raisku või maksavad kinni ?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3263
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas kaseandres
                  Tere!

                  Kas keegi abivalmis kodanik aitaks mul FT-st $375 SWED'i saada ? Oleksin väga väga tänulik. KIIRE
                  Rahavahetused on keelatud. Esimene ja viimane hoiatus.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #3264
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                    Hmm, võtsin 500 taala ja 50 taala boonust black cardi poest.
                    500 - aega 1 kuu
                    50 -aega 15 päeva
                    Huvitav mis saab kui tahata 5K boonust võtta? Aega 2 kuud? Päris usinalt tuleb volüümi anda, et 125000 baaspunkti teenida.
                    Detailne info on ju iga boonuse juures kirjas. 5k vabastamiseks 180 päeva, nii et alla 700 punkti päevas, ez.

                    Comment

                    • metsnik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 462

                      #3265
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      AtKehtna, lambist tahab FullTilt sul isikut tuvastada?

                      Comment

                      • jott
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 183

                        #3266
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Detailne info on ju iga boonuse juures kirjas. 5k vabastamiseks 180 päeva, nii et alla 700 punkti päevas, ez.
                        Õige jutt, kalkuleerisin ise valesti

                        Comment

                        • metsnik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 462

                          #3267
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kas Black Cardi omanikud (2x FT points by default) saavad Happy Houri ajal mängides teistest rohkem punkte või no such luck?

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #3268
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                            Kas Black Cardi omanikud (2x FT points by default) saavad Happy Houri ajal mängides teistest rohkem punkte või no such luck?
                            BC memberid saavad happy houri ajal punkte kolmekordselt.

                            Comment

                            • metsnik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 462

                              #3269
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              FTP maas? krt turna pooleli ja kõik hangunud

                              Comment

                              • FinalCollision
                                Jube Noob
                                • Aug 2010
                                • 126

                                #3270
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                kellelgi veel FTP maas ?

                                Comment

                                Working...