Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Mul siuke probleem ,et tegin cashout ja siis tuli emailie kiri ,et mu cashouut on tühistatud ja ma pean saatma oma ID kaardi pildi
saatsin siis ära ja hakkasin FTP sisse logima ja ütleb ,et vale parool nii siis saatsin endale uue parooli emailie proovisin uuesti ikka
ütleb ,et vale parool proovisin mitu korda ,mingeid caps locke ja midagi peal polnud ja siis saatsin uuesti uue parooli ja jälle vale parool ütleb.
Kellegil veel siuke jama olnud?
Saatsin neile mitu kirja ka aga 24h+ juba möödas midagi vastu pole nad kirjutanud.
Mul siuke probleem ,et tegin cashout ja siis tuli emailie kiri ,et mu cashouut on tühistatud ja ma pean saatma oma ID kaardi pildi
saatsin siis ära ja hakkasin FTP sisse logima ja ütleb ,et vale parool nii siis saatsin endale uue parooli emailie proovisin uuesti ikka
ütleb ,et vale parool proovisin mitu korda ,mingeid caps locke ja midagi peal polnud ja siis saatsin uuesti uue parooli ja jälle vale parool ütleb.
Kellegil veel siuke jama olnud?
Saatsin neile mitu kirja ka aga 24h+ juba möödas midagi vastu pole nad kirjutanud.
tänks
Comment