FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #3211
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mul on küsimus, suht otsekohene, ja võite mind sõimata kui tahate jne.
    Neid teemasid lugedes siin tekib ikka ja jälle mõte, et KAS TE KRT S*TAL IKKA SAATE ISE KÄIDUD VÕI KÜSITE KA KELLEGI KÄEST NÕU IGA KORD?!?!?!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3212
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Tarmo, sellejaoks on olemas üks tore pilt kus on märksõnadeks on population, 6 billion, welcome, earth...

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #3213
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Sry, et ma donke küsimusi esitasin. Kuna asi oli sõbra jaoks ja esmakordne (swed kredakaariga makse), siis ma tahtsin kinnitust. Järgmine kord on juba lebo! Tänud ka, töötas! :)

        Ja see teema ongi selleks ju...

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3214
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          no natukene võiks ise ka uurida

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #3215
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Mul ei viitsi see tablerating mu proffili seal uuendada mängin nl25,sõber mängib ka nl25 aga staris ja tal kõik ok.

            Kellegil veel tiksub tableratingu graafik kohapeal ?.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #3216
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              maitea mul pole imho juba üle nädala graafikut uuendanud..

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #3217
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Mul paneb PTR juba pikemat aega täiesti segast :P Aga mulle sobib

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #3218
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Nu ma oleks suht rahul jah tglt siis kui mingi hu cashi mängiks siis ei saa sealt eriti keegi head infot...aga vahest 25nl-s tahaks uurida mitmes olen nagu kuu kokku võtes jne.

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #3219
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    to sitt ei uuenda ammu enam, healjuhul 5-10% käsi suudab trackida :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3220
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                      to sitt ei uuenda ammu enam, healjuhul 5-10% käsi suudab trackida :)
                      Headsupis ei suuda isegi mitte 5%. Jääb sinna 1-0% ligi.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #3221
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Minul näitab PTR et viimati mängisin 29. november. See kuu olen 44k kätt teinud.

                        Comment

                        • oitarvi
                          Vana Tegija
                          • Jan 2009
                          • 1231

                          #3222
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Äkki targemad härrased oskavad öelda, et mida see Full Tilt huiab alati..Pilt näeb välja selline

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ühesõnaga, kui klienti avada tahan viskab selle tobeda akna lahti. Ei aita restart ega püssirohi. Uninstallin tildi ja installin uuesti. Kõik töötab. Nüüd jälle see probleem. Varem on ka esinenud toda asja. Igakord päris sama stsenaariumi järgi asi ei käi, kui tildi kliendi avan, aga mõned korrad on ta sellist vingerpussi visanud. Sõber mainis ka, et läpakas mängides tal oli sama probleem koguaeg.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #3223
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            keegi on local banki kaudu raha fullist välja võtnud ?.
                            Panin teele paar päeva tagasi teele nüüd sain kirja ,et approved ,ja ütlevad 10-15 tööpäeva tuleb raha üle .

                            Mis see ongi mingi standard laks ?. Kaua kellegil on tavaliselt sealt kaudu tulnud ?.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #3224
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                              Äkki targemad härrased oskavad öelda, et mida see Full Tilt huiab alati..Pilt näeb välja selline

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Ühesõnaga, kui klienti avada tahan viskab selle tobeda akna lahti. Ei aita restart ega püssirohi. Uninstallin tildi ja installin uuesti. Kõik töötab. Nüüd jälle see probleem. Varem on ka esinenud toda asja. Igakord päris sama stsenaariumi järgi asi ei käi, kui tildi kliendi avan, aga mõned korrad on ta sellist vingerpussi visanud. Sõber mainis ka, et läpakas mängides tal oli sama probleem koguaeg.
                              ära pane HEMi tervest FTP kataloogist importima vaid täpselt ainult handhistory kataloogist.. see põhjustab sellist jma

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3225
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                +1 rage.

                                Keegi oskaks kirjutada selle kohta lühidalt probleemi kirjelduse ja lahenduse. Ise ei viitsi :)

                                Comment

                                Working...