FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsnik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 462

    #3196
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    müüa lumehang
    Last edited by metsnik; 14.12.10, 20:47.

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #3197
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas metsnik Vaata postitust
      Loodetavasti ei ole teistest affliatedest rääkimine siin halvaks tooniks
      On halb toon. Usun, et adminid sooviks, et seda tuleks arutada vastava affiliate foorumis vms. PM

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #3198
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas metsnik Vaata postitust
        rakebacki kõrval on selle value ikka suht pisike
        Väga pisike eio ole.
        100 medalit on jah ainult ca $14 väärt. Samas year-end ja mid-year bonused on korralikud, samuti ei lähe need bonused MGRist maha (vähemalt siiamaani ei ole läinud).

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #3199
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Krt, keegi viitsib veits aidata ja öelda kuidas Swedist (VISA?) otse FTP-sse 1st deposiiti teha?
          Palun palun!

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3200
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            cashiter - make deposit - add new depist option - visa - kyta kaardi andmed ja ok?

            Comment

            • AtKehtna
              Räme Fish
              • Nov 2010
              • 14

              #3201
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Tahtsin teha cashouti FTPst moneybookersisse aga saan valida ainult local bank transfer
              mis seis on?

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #3202
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                For fuck sake the clock, kas keegi armas tark inimene oskaks öelda kuidas tildis kella õigeks saaks?

                Aitäh

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #3203
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  options/time zone settings/EET

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #3204
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    cashiter - make deposit - add new depist option - visa - kyta kaardi andmed ja ok?
                    Tänan, aga..

                    ... mis nendesse lahtritesse panna? Swedbanka kaardilt loen kuskilt andmed või netipangast (või peab kuidagi netipangas kredakaardi tegema) ? Liiga keeruline mu jaoks. :D

                    Tean, et olen donk!

                    Comment

                    • altzie
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 169

                      #3205
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kui sul on krediitkaart, siis paned esimesse lahtrisse kaardi numbri, teise paned kaardi tagaküljelt allkirja kõrvalt kolmekohalise numbri, neljandasse paned millal kaart aegub, mille leiad kaardi esiküljelt, ning neljandasse paned summa, mida tahad kanda.

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #3206
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        no tavalist swedbanki netilinki polegi ftps, nagu seda on sebil. swedil mu teada ühtegi virtuaal krediitkaarti pole, seega on vajalik füüsilise krediitkaardi olemasolu or gtfo.

                        Comment

                        • bJako
                          Jube Noob
                          • Dec 2009
                          • 114

                          #3207
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          options/time zone settings/EET
                          Lobby vaates on Cashier nupu all kellaaeg, sellest vasakul ajavöönd - klikid sinna ja määrad sobiliku (EET Eestis).

                          Aga nüüd Poker Tracker ei võta enam käsi sisse, ütleb et tundmatu formaat (vähemalt SNG puhul). Seega peaks ootama, kuni PT end parandab, enne kui ajavööndit muuta.

                          Comment

                          • Intzsz
                            Jube Noob
                            • Feb 2009
                            • 105

                            #3208
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas AtKehtna Vaata postitust
                            Tahtsin teha cashouti FTPst moneybookersisse aga saan valida ainult local bank transfer
                            mis seis on?
                            Pead olema ennem MBst sissekande teinud.

                            Comment

                            • suitsutihane
                              FPP Pro
                              • Dec 2010
                              • 286

                              #3209
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                              mul oli ilma rb konto, saatsin supporti meili, vastati:

                              Hi,

                              Thanks for getting in contact with us about rakeback.

                              Although Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players,
                              our preferred affiliate partner RakeBackPros.com offers rakeback to
                              players who sign up through their website with Full Tilt Poker.

                              We've sent your player details to RakeBackPros.com and they will be in
                              direct contact with you.


                              Regards,

                              Edward
                              Full Tilt Poker Support

                              +päev või kaks

                              Congratulations!

                              We are pleased to inform that you are now a Rakebackpros player and you can keep track your rakeback by logging into your rakebackpros account at http://www.rakebackpros.com/

                              EZ senikaua kui otse ilma affiliate oled konto teind
                              Algselt postitas Ameising Vaata postitust
                              Kas sa oled oma kontoga deplosiidi ka teinud ja real money peale mänginud?
                              Ma saatsin ka kunagi meili neile, et tahaks RBd, aga saadeti vastu, et ei ole enam kuidagi võimalik seda saada.
                              jep mu esimene kasutaja, mõni aasta vana, tehtud deposiit, mängitud on off mikros, välja ka võetud raha.
                              Last edited by suitsutihane; 16.12.10, 21:13.

                              Comment

                              • Ameising
                                Julm Donk
                                • Jul 2009
                                • 29

                                #3210
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                                jep mu esimene kasutaja, mõni aasta vana, tehtud deposiit, mängitud on off mikros, välja ka võetud raha.
                                Saatsin sulle PM'i

                                Comment

                                Working...