FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2881
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    PokkeriPro(d) on lauas.
    fyp

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #2882
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kas FullTiltis ei saa modet kutsuda kui keegi lauas non english keelt paneb? Sesuhtes olin turnal 2-3 korda ühes käes kahe venelasega, keset kätt ajasid vene keelt ja no see on ju unreal. Saab mängu ajal kedagi kutsuda või peab kirja saatma, millele vastati 3 h hiljem.

      Regards,

      Hongyang
      Full Tilt Poker Support

      nuff said lol...

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #2883
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        miks see üldse häirib sind? Starsis mulle ka mitu korda ähvardatud mingi support kutsuda, kes banni peale paneb, kui eestlasega eesti keeles olen rääkinud. mul küll suht pohhui kui keegi mõnes muus keeles chatis räägib. pane block chat vms?

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #2884
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kardad,et teevad "koostööd"?

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #2885
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas noname Vaata postitust
            Kardad,et teevad "koostööd"?
            Mis siin imelikku on? Mul on olnud paar juhust, kus vene keelt kõnelevad kodanikud on turna ajal lauas üksteist aidanud. See ei ole eetiline.

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #2886
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas noname Vaata postitust
              Kardad,et teevad "koostööd"?
              miks ka üldse küsid sellsit asja? Kui nad chatis on tund aega omavahel lobisenud vene keeles ja siis käe ajal kolmekesi potis olles teevad seda jälle, siis no andke andeks kui ma paranoiline olen, aga võimalus et nad midagi käe kohta räägivad on suur... ega ma ei mõelnudki, et nad enam-vähem oma käsi üksteisele reedavad, aga ikkagi mängukäigu kommenteerimine või mida iganes vene keeles on as godspeed said ebaeetiline

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #2887
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                TN automatic timebank on ikka parandamata. :(
                Nüüd siis update väljas ja asi lõpuks kombes.

                Edit: fakk, liiga vara vist rõõmustasin. Nüüd ei viska kaskaadis korralikult aknaid ette. On teistelgi sama jama?

                Edit2: on teistelgi, TN foorumis üks kurdab sama jama.
                Last edited by ristijeesus; 24.11.10, 10:39.

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #2888
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Aga midagi muud panid pange ja kui TN tööl, siis lauad ei popup korralikult ette.

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #2889
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused



                    Rush Week (29. nov -- 5. dets)

                    Bronze (10 Full Tilt Points):

                    * Earn at least 10 Full Tilt Points per day on any four days to receive $5
                    * Earn at least 10 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $10

                    Silver (100 Full Tilt Points):

                    * Earn at least 100 Full Tilt Points per day on any four days to receive $25
                    * Earn at least 100 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $50

                    Gold (1,000 Full Tilt Points):

                    * Earn at least 1,000 Full Tilt Points per day on any four days to receive $125
                    * Earn at least 1,000 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $250

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2890
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                      http://p.fulltiltpoker.com/rush-week

                      Rush Week (29. nov -- 5. dets)

                      Bronze (10 Full Tilt Points):

                      * Earn at least 10 Full Tilt Points per day on any four days to receive $5
                      * Earn at least 10 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $10

                      Silver (100 Full Tilt Points):

                      * Earn at least 100 Full Tilt Points per day on any four days to receive $25
                      * Earn at least 100 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $50

                      Gold (1,000 Full Tilt Points):

                      * Earn at least 1,000 Full Tilt Points per day on any four days to receive $125
                      * Earn at least 1,000 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $250
                      http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5742

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #2891
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Mu see teema ,et saan raha sisse panna aint buddy transferiga enda uuele kontole raha sisse panna .....ja nagu selle uue kontoga pole raha sisse kandnud ise kas saan sellelt kontolt selle raha kätte ka millega pole raha sisse kandnud ?.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #2892
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          Mu see teema ,et saan raha sisse panna aint buddy transferiga enda uuele kontole raha sisse panna .....ja nagu selle uue kontoga pole raha sisse kandnud ise kas saan sellelt kontolt selle raha kätte ka millega pole raha sisse kandnud ?.
                          Aga sisse lasta oled proovinud või kõhu peale?

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #2893
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                            Aga sisse lasta oled proovinud või kõhu peale?
                            Nu eks ma kirjutan supporti uurin kas lasevad.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #2894
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Rahad saab alati kätte, välja kandes ainult ei saa first deposiit boonust.

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #2895
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                turnade ajal see venelaste koostöö on üsna tavaline, kunagi sai isegi huvi pärast google translatorist läbi lastud ja ilmselgelt ei rääkinud nad niisama ilmast, vaid konkreetsetest situatsioonidest ja kätest. samas ftp supporti see ka absoluutselt ei koti eriti, ütlevad kui ei meeldi blocki ära, nii et gg. btw rage, mis androidist sa siin rääkisid, kuidas sa androidiga ftps mängid? vb sain millestki valesti aru.

                                Comment

                                Working...