Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
mismoodi pole kasu kui punnid jooksevad 2 iksi kiiremini su kontole?
kuigi ise ma ei tagele selle vabastamisega.
see nõuaks minult 16 tablemist ja Winrate kannatab nagunii siis , seega mõttetu
Algselt postitas ristijeesus
Vaata postitust
kuigi ise ma ei tagele selle vabastamisega.
see nõuaks minult 16 tablemist ja Winrate kannatab nagunii siis , seega mõttetu
Comment