FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karookas
    Jube Noob
    • May 2010
    • 126

    #4381
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Con, boonuste vabastamisel pole happy houri lisapunktidest mingit kasu, mine parem magama :D
    Mortal, overlay ja lisatud raha puhul saavad laksu kõik mängijad võrdselt.
    mismoodi pole kasu kui punnid jooksevad 2 iksi kiiremini su kontole?

    kuigi ise ma ei tagele selle vabastamisega.

    see nõuaks minult 16 tablemist ja Winrate kannatab nagunii siis , seega mõttetu
    Last edited by karookas; 26.04.11, 11:08.

    Comment

    • 0ttt
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 444

      #4382
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Boonust vabastad ikka ühekordseid punkte arvestades niiet vahet pole.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #4383
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Jooksevad kontole küll, aga neid ei arvestata boonuse vabastamisel.
        Inglise keeles ka: Happy hour is great for earning extra Full Tilt points for use in free tournaments at the Full Tilt poker shop, however, the extra points you earn from happy hours do not go towards clearing bonus amounts. Only the regular amount that you would have earned in the ring game and tournaments go towards your clearing requirements.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #4384
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
          Boonust vabastad ikka ühekordseid punkte arvestades niiet vahet pole.
          Kui black card oled siis saad punktide eest osta boonuseid. 240k=$1k boonus näiteks.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4385
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
            Kuidas rb'iga turniiride overlay kinni maksmine käib. Maksavad ainult need kes võidavad või kõik registreerunud?
            Kõik.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #4386
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Terv.

              On keegi peale musta reedet ka raha välja saanud MB-st, Netellerist või kuskilt mojalt?.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4387
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                Terv.

                On keegi peale musta reedet ka raha välja saanud MB-st, Netellerist või kuskilt mojalt?.

                Rohkem infot leiad: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...%A4nnitud-USAs

                Comment

                • OuMaiGaad
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 482

                  #4388
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kellegil veel tilt jooksis kokku ja enam sisse ei saa ?
                  E: nevermind sain tööle tagasi.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #4389
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    terv.

                    teist ka keegi ple peale aastavahest saanud local bank transferi kasutada?.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4390
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Ei.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #4391
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Proovisin PokerNews 20K freerollile regada, viskab errorit, kellelgi veel nuss?

                        There has been an error registering you for this tournament. Please try again later.

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #4392
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kirjutan ka igaksjuhuks, et 24ndal kandsin SEB pildikaardile 500 taala ja hetk tagasi jõudis kohale. Ära approveti mingi 10 minutiga vms

                          E: FTP

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #4393
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Pmtl sellest Mustast reedest alates on $ kurss langenud (eurodega) 0.72'lt ca 0.67'le ning kuna oli plaanis nkn selles ajavahemikus cashoutida, siis tänu FTP'le olen ca 7% kaotanud kogu sealse rolli väärtusest. :/ Mul jääb FTP roll küll ~2k$, aga kujutan ette, et suurema kaliibriga mägijad on päris korralikult raha 'kaotanud' kui FTP pole nende withdrawal'it approve'nud.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #4394
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Varsti saab kaks nädalat esimesest cashoutist ja ikka 'processing'.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #4395
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Pmtl sellest Mustast reedest alates on $ kurss langenud (eurodega) 0.72'lt ca 0.67'le ning kuna oli plaanis nkn selles ajavahemikus cashoutida, siis tänu FTP'le olen ca 7% kaotanud kogu sealse rolli väärtusest. :/ Mul jääb FTP roll küll ~2k$, aga kujutan ette, et suurema kaliibriga mägijad on päris korralikult raha 'kaotanud' kui FTP pole nende withdrawal'it approve'nud.
                                aga mis siis saaks kui roll oleks 7% suuremaks kasvanud?

                                Comment

                                Working...