FullTilt - probleemid ja küsimused
Collapse
X
-
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Kas FullTiltis ei saa modet kutsuda kui keegi lauas non english keelt paneb? Sesuhtes olin turnal 2-3 korda ühes käes kahe venelasega, keset kätt ajasid vene keelt ja no see on ju unreal. Saab mängu ajal kedagi kutsuda või peab kirja saatma, millele vastati 3 h hiljem.
Regards,
Hongyang
Full Tilt Poker Support
nuff said lol...
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
miks see üldse häirib sind? Starsis mulle ka mitu korda ähvardatud mingi support kutsuda, kes banni peale paneb, kui eestlasega eesti keeles olen rääkinud. mul küll suht pohhui kui keegi mõnes muus keeles chatis räägib. pane block chat vms?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Mis siin imelikku on? Mul on olnud paar juhust, kus vene keelt kõnelevad kodanikud on turna ajal lauas üksteist aidanud. See ei ole eetiline.Algselt postitas noname Vaata postitustKardad,et teevad "koostööd"?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
miks ka üldse küsid sellsit asja? Kui nad chatis on tund aega omavahel lobisenud vene keeles ja siis käe ajal kolmekesi potis olles teevad seda jälle, siis no andke andeks kui ma paranoiline olen, aga võimalus et nad midagi käe kohta räägivad on suur... ega ma ei mõelnudki, et nad enam-vähem oma käsi üksteisele reedavad, aga ikkagi mängukäigu kommenteerimine või mida iganes vene keeles on as godspeed said ebaeetilineAlgselt postitas noname Vaata postitustKardad,et teevad "koostööd"?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Nüüd siis update väljas ja asi lõpuks kombes.Algselt postitas Pahvak Vaata postitustTN automatic timebank on ikka parandamata. :(
Edit: fakk, liiga vara vist rõõmustasin. Nüüd ei viska kaskaadis korralikult aknaid ette. On teistelgi sama jama?
Edit2: on teistelgi, TN foorumis üks kurdab sama jama.Last edited by ristijeesus; 24.11.10, 10:39.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Aga midagi muud panid pange ja kui TN tööl, siis lauad ei popup korralikult ette.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Rush Week (29. nov -- 5. dets)
Bronze (10 Full Tilt Points):
* Earn at least 10 Full Tilt Points per day on any four days to receive $5
* Earn at least 10 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $10
Silver (100 Full Tilt Points):
* Earn at least 100 Full Tilt Points per day on any four days to receive $25
* Earn at least 100 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $50
Gold (1,000 Full Tilt Points):
* Earn at least 1,000 Full Tilt Points per day on any four days to receive $125
* Earn at least 1,000 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $250
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5742Algselt postitas kilu6 Vaata postitusthttp://p.fulltiltpoker.com/rush-week
Rush Week (29. nov -- 5. dets)
Bronze (10 Full Tilt Points):
* Earn at least 10 Full Tilt Points per day on any four days to receive $5
* Earn at least 10 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $10
Silver (100 Full Tilt Points):
* Earn at least 100 Full Tilt Points per day on any four days to receive $25
* Earn at least 100 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $50
Gold (1,000 Full Tilt Points):
* Earn at least 1,000 Full Tilt Points per day on any four days to receive $125
* Earn at least 1,000 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $250
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Mu see teema ,et saan raha sisse panna aint buddy transferiga enda uuele kontole raha sisse panna .....ja nagu selle uue kontoga pole raha sisse kandnud ise kas saan sellelt kontolt selle raha kätte ka millega pole raha sisse kandnud ?.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Aga sisse lasta oled proovinud või kõhu peale?Algselt postitas EestiAA Vaata postitustMu see teema ,et saan raha sisse panna aint buddy transferiga enda uuele kontole raha sisse panna .....ja nagu selle uue kontoga pole raha sisse kandnud ise kas saan sellelt kontolt selle raha kätte ka millega pole raha sisse kandnud ?.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Nu eks ma kirjutan supporti uurin kas lasevad.Algselt postitas masterpuppet Vaata postitustAga sisse lasta oled proovinud või kõhu peale?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
turnade ajal see venelaste koostöö on üsna tavaline, kunagi sai isegi huvi pärast google translatorist läbi lastud ja ilmselgelt ei rääkinud nad niisama ilmast, vaid konkreetsetest situatsioonidest ja kätest. samas ftp supporti see ka absoluutselt ei koti eriti, ütlevad kui ei meeldi blocki ära, nii et gg. btw rage, mis androidist sa siin rääkisid, kuidas sa androidiga ftps mängid? vb sain millestki valesti aru.
Comment
Comment