FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2896
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    turnade ajal see venelaste koostöö on üsna tavaline, kunagi sai isegi huvi pärast google translatorist läbi lastud ja ilmselgelt ei rääkinud nad niisama ilmast, vaid konkreetsetest situatsioonidest ja kätest. samas ftp supporti see ka absoluutselt ei koti eriti, ütlevad kui ei meeldi blocki ära, nii et gg. btw rage, mis androidist sa siin rääkisid, kuidas sa androidiga ftps mängid? vb sain millestki valesti aru.
    Try Spin & Go – our fast 3-player game with prizes up to $1,000,000. New players can also claim a Welcome Offer. Terms apply.

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #2897
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
      http://p.fulltiltpoker.com/rush-week

      Rush Week (29. nov -- 5. dets)

      Bronze (10 Full Tilt Points):

      * Earn at least 10 Full Tilt Points per day on any four days to receive $5
      * Earn at least 10 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $10

      Silver (100 Full Tilt Points):

      * Earn at least 100 Full Tilt Points per day on any four days to receive $25
      * Earn at least 100 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $50

      Gold (1,000 Full Tilt Points):

      * Earn at least 1,000 Full Tilt Points per day on any four days to receive $125
      * Earn at least 1,000 Full Tilt Points per day on all seven days to receive $250
      Muidugi tuleb öelda, et MGR hit tuleb asjale, nii et 250 asemel on bonuse suurus 182,5 jne

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #2898
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kõva sõna, FTP on siis esimene, kes ära tegi?
        Keegi proovinud ka?
        Huvitav, kas HEM on ka selles suunas samme teinud või jääks android hätta andmebaasiga anyway?

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #2899
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          just proovisin jah, pmst veebibaasil toimiva flash junniga tegu, ehk tõesti... ei kujuta ette kuidas telefonis dns muuta, seega gg. oleks downloaditav miski junn, siis kannataks arvutisse tõmmata ja sealt telefoni lasta, aga kuna otse ftp lehelt laseb peleda, siis ei saagi jh :(

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #2900
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
            Rahad saab alati kätte, välja kandes ainult ei saa first deposiit boonust.
            kas ka buddy trasnferi puhul?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #2901
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              kas ka buddy trasnferi puhul?
              See vist ei lähe väljakande alla, ehk keegi täpsustab veel.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #2902
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                buddy transferiga depoboonus ei kao

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #2903
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                  buddy transferiga depoboonus ei kao
                  Kindel ?...Ma nagu tegin endale konto fulltilti ,ja siis tuttav kandis mulle raha peale maksin talle nagu sulas selle summa ....Ja nüüd näiteks tiriksin sealt raha välja ja paneksin uuesti peale siis saaksin first depo boonust?.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #2904
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Sa ei saa enne välja tirida kui sisse pole tõuganud.

                    Kui endal pole, siis sebi kusagilt 600 taala, kanna sisse ja siis võid osa välja kanda ja jääb ikka $600 boonust ka vabastamiseks. Pole mõtet mingite väiksemate summadega boonust ära rikkuda.
                    Last edited by ristijeesus; 25.11.10, 12:28.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #2905
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Sa ei saa enne välja tirida kui sisse pole tõuganud.

                      Kui endal pole, siis sebi kusagilt 600 taala, kanna sisse ja siis võid osa välja kanda ja jääb ikka $600 boonust ka vabastamiseks. Pole mõtet mingite väiksemate summadega boonust ära rikkuda.

                      Tõsi aga mul suht probleem raha kätte saamisega ...võtan ühte isiku kaudu selle kurss liiga jama minu jaoks et seal 600 usd välja võtta ...aga eks peab leiutama .

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #2906
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Aga kindel ,et first depo boonus 2ra ei kao kui olen juba korra m2ngind ?

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #2907
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Mul selline teema ,et ei saa enda kontoga raha välja võtta fullist .
                          Nii aga proovin sõbra kaudu võtta ,kandsin talle summa ära tema pani kohe nagu teele ,et ehk saab kätte,aga siis tuli fullist kiri ,et võtate fullist võõrale inimesele välja raha ja kui mängida ei kavatse selle rahaga kandke tagasi XXXX kontole ....Küsimus selles et kas prooviks uuesti ja see kord mängiks ka mingi paar sada kätt sõbra kontoga enne kui kogu summa välja tõmbaks ?.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #2908
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            ise olen ka proovinud sõbra nimel raha välja võtta ja sain sama kirja. usun, et nüüd olete veel suurema tähelepanu all ja ilmselt pead ikka enda kontolt välja võtma.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #2909
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              ise olen ka proovinud sõbra nimel raha välja võtta ja sain sama kirja. usun, et nüüd olete veel suurema tähelepanu all ja ilmselt pead ikka enda kontolt välja võtma.
                              Selles jama ongi ma ei saa enda kontolt raha kätte ja läheks 600usd first depo boonus ka raisku:S.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #2910
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                Selles jama ongi ma ei saa enda kontolt raha kätte ja läheks 600usd first depo boonus ka raisku:S.
                                mis su sõber tiris ka otse välja või mängis ka nagu peale seda selle rahaga mis kandsid talle ?

                                Comment

                                Working...