FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #2761
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma kasutan seda: http://www.rakebackpros.com/

    Comment

    • eluvaatleja
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 135

      #2762
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      saatsin full tilti kirja, et soovin samuti raket ja ft vastas, et saatsid rakebackpro- le kirja ning rakebackpro võtab minuga ise ühendust, aga rakebacpro ei suvatsenud isegi meili teel mulle midagi teada anda.... ma muidugi micro vend ka aga mingi austus iga mängija vastu võiks ikka olla, vähemalt oleks võinud vastuse meiliga saata aga ei, mina neist enam lugu ei pea. ühesõnaga rakebacpro on minu jaoks kopli autoremondi töökoda.

      Comment

      • Tylos
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 340

        #2763
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
        saatsin full tilti kirja, et soovin samuti raket ja ft vastas, et saatsid rakebackpro- le kirja ning rakebackpro võtab minuga ise ühendust, aga rakebacpro ei suvatsenud isegi meili teel mulle midagi teada anda.... ma muidugi micro vend ka aga mingi austus iga mängija vastu võiks ikka olla, vähemalt oleks võinud vastuse meiliga saata aga ei, mina neist enam lugu ei pea. ühesõnaga rakebacpro on minu jaoks kopli autoremondi töökoda.
        Nutad mis sa nutad aga kui kopli remonditöökoda ainuke mis su Moskvitshi vastu võtab siis inised ja viid ikka sinna.

        Comment

        • eluvaatleja
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 135

          #2764
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          aga ta ei võta ju mind isegi oma mosuga jutule. kas sa kujutad ette olukorda, et sul on mosu ja lähed näiteks mõnda automargi esindusse ja leti taga olev hooldusmees isegi ei pööra sinu poole oma nägu ja ei küsi "mis mureks?"

          ei ma ei nuta, võin suguvõsa läbi rackebackprode mängima panna kui nad mind selleks ise sundinud on....
          Last edited by eluvaatleja; 05.11.10, 21:48.

          Comment

          • Tylos
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 340

            #2765
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Anna neile tiba aega.Mäletan,et mul läks nende meili saamisega ka aega natuke rohkem kui tavaks on.Kõik ei tööta sama megakiirelt kui eestis.

            Comment

            • eluvaatleja
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 135

              #2766
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              tülitasin neid 2 korral ise ja üle 2 kuu tagasi. rohkem ma midagi nende käest kerjama ei lähe, kui vaja, panen "vanaema" mägima.....
              Last edited by eluvaatleja; 05.11.10, 21:24.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #2767
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Võta kätte ja gene mingi 1k+ USD rake'i kuu aja jooksul FTP-s ja sa ise ka ei usu kui kiiresti hakkavad meilid ja igast muud asjad liikuma.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #2768
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Sain eile Black Cardi kätte. Suures karbis oli metallist nimeline kaart, mõtlesin alguses, et sain juba oma ipod touchi kätte, aga kus sa sellega. Kaart ise muidugi suht kasutu ja mingit erilist elevust ka ei tekita.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #2769
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Niisama saab ilu pärast rahakotis kanda?

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #2770
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Täpselt.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • altzie
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 169

                        #2771
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Huvitav kas sellest kaardist ka mingit reaalset kasu kunagi tuleb, et nt. mingile üritusele sissepääs (a'la Tallinnas turna, siis on BC memberitele mingi üritus - väga ebatõenäoline tho.) või siis ongi Ainult selleks, et saaksid seda kanda teiste mõttetute boonuskaartide kõrval rahakotis :o

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #2772
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kuskilt lugesin, et selliseid asju plaanitakse, et lähed Vegases kasinni turnale ja BC membudele on siis mingi eraldi VIP lounge vms. Aga Eestis jah suht ebatõeline vast.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #2773
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Maxximas pidi topelt kleepekaid selle kaardiga saama... mul varsti kõik noad olemas.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • sinisebra
                              Julm Donk
                              • Nov 2009
                              • 54

                              #2774
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                              kuidas rakebacki saada kui oled juba vana liituja aga ei ole kohe alguses rake pakutud\läbi vastavate raket võimaldavate saitide kontot teinud?


                              "As a valued player on our site, we are pleased to inform you that you have been selected to receive our Cash Back Bonus.

                              Accept your Cash Back Bonus offer to receive a weekly payment equivalent to 27% of the rake and tournament fees that you generate playing in your favorite real-money Ring Games, Multi-Table Tournaments and Sit & Gos.

                              To take advantage of this special offer, go to your My Promotions page in the Cashier, click on My Cash Back Bonus and then click Accept.

                              If you have any further questions, please contact support@fulltiltpoker.com.

                              Good luck at the tables!

                              Full Tilt Poker"

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #2775
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Saan ma õieti aru, et FTP poes T-shirts all Long Sleeve Mock Neck Tree on pikkade käistega särk? On keegi tellinud neid? Kumb värv seljas ilusam on?

                                Comment

                                Working...