FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • saugakarel
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 288

    #2446
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Oskab keegi öelda, kui mulle saadetakse buddyga raha, kas siis läheb 1st depo boonus luhta?
    sulle ei saa vist ennem raha saata kuni sa pole teinud üht sissekannet.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #2447
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Mmm, boonuste all on mu 1st depo boonus vabastamata, seega ma pole teinud ühtegi sissekannet ja mulle on eelnevalt saadetud juba raha.

      Comment

      • saugakarel
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 288

        #2448
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Mmm, boonuste all on mu 1st depo boonus vabastamata, seega ma pole teinud ühtegi sissekannet ja mulle on eelnevalt saadetud juba raha.
        soory, minu pask seega...aga kui sulle on eelnevalt saadetud ja 1 depo boonus on ikka lahti misk sa siis kysisid ?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #2449
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Lol, keegi ajas segadusse mind :D

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #2450
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Keegi võiks reaalselt väja arvutada kui palju see systeem muutis ytleme 13/10, 14/10 mängija elu FR .. et kui palju "reaalselt" rakeback v2henes
            Järgmine kuu õunte pealt vaatad.

            Ja blackmemberitel on ju 2x pointsid igal ajal .. Et eile tegin ca 7k kätt, sain mingi 3xxx punkti. Kuidas ma nüüd tean kas need on juba 2'ga läbi korrutatud või ei?
            Depends kust sa vaatad. Kui Ironmani alt, siis seal on baaspunktid. Kui cashieri alt, siis seal on 2x black + 1x happy hour koos. Kontrollisin eile ironmanis 700 punni ja cashieri tkkis juurde peaaegu 2000p. Mängisin valdavalt happy houri ajal.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2451
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Sain nii epostiga kirja kui ka koju tuli kiri, et mingi personal black kaart valmistatakse ja saadetakse? Wtf point see on - peaks mus mingi v2geva tunde tekitama :D?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2452
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Sain nii epostiga kirja kui ka koju tuli kiri, et mingi personal black kaart valmistatakse ja saadetakse? Wtf point see on - peaks mus mingi v2geva tunde tekitama :D?
                Saad tulevikus litsimajas maksta sellega; Raha võetakse otse FTP kontolt maha.

                JK aga jube tore oleks kui nii oleks :)

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #2453
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Saad tulevikus litsimajas maksta sellega; Raha võetakse otse FTP kontolt maha.

                  JK aga jube tore oleks kui nii oleks :)
                  Lahendaks paljud probleemid :)

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #2454
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Black card- FTP krediitkaart :D. Hea mõte. Aga mõni tsükkel/nädalavahetus võib rolli bustoks tõmmata

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #2455
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                      Black card- FTP krediitkaart :D. Hea mõte. Aga mõni tsükkel/nädalavahetus võib rolli bustoks tõmmata
                      lol @ krediit :D
                      logid esmasp. FTPsse ja bankrolliks on -340$

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #2456
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        lol @ krediit :D
                        logid esmasp. FTPsse ja bankrolliks on -340$
                        Epic lol...

                        E: Ja all on kiri,et You have 30.day´s to grind it back

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #2457
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          :D yeah

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2458
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                            Black card- FTP krediitkaart :D. Hea mõte. Aga mõni tsükkel/nädalavahetus võib rolli bustoks tõmmata
                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            lol @ krediit :D
                            logid esmasp. FTPsse ja bankrolliks on -340$
                            Selle jaoks annaks seada limiite. Imelik, et säärase ideega ükski pokkerituba veel välja ei ole tulnud :)

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #2459
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Selle jaoks annaks seada limiite. Imelik, et säärase ideega ükski pokkerituba veel välja ei ole tulnud :)
                              +1111


                              IMO PS võiks pooleldi pangaks muutuda. deebet/krediitkaardid, netipangad, hoiuseintressid, laenud, pension etc.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2460
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Pokkerituba saaks asja ju lahendada ka nii, et nad ei olegi mingi pank vaid vahendavad raha. Ala kui sa teed oma starsi kaardiga $1000 makse siis saadetakse starsi kiri, et bronnida kontolt $1000. Kui mängijal seda raha ei ole saadab stars päringu vasta, et raha ei ole tehing tühistatakse (kaardimakse, ATM).

                                Kõik muidugi käiks millisekunditega ja vahendajaks saaks vabalt olla MB/Neteller. Enne muidugi peab olema konto täielikult kinnitatud, et varastatud rahasid ei liiguks kiirelt välja.

                                Comment

                                Working...