FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #2431
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mul tüpselt samad mured, umbes päevas korra jookseb soft konkreetselt kokku. 2+2-s mingi FTP vana lubas tegeleda sellega.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #2432
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      mul on selle waiting listiga jama. hüppab imelikult ette.

      st hüppab vahel nagu kaks korda ette, ühe korra, kaob ära ja teist korda. + see, et vahel avanevad uued aknad eri suuruses ja eri kohas

      e: + see, et actid ühes lauas ära, tuleb teine laud ette, (stack mode) ja siis kui tuleb waiting list, hüppab vana laua peale tagasi
      Last edited by nikitheone; 04.10.10, 19:59.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • jott
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 183

        #2433
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        ärge pange tähele
        Last edited by jott; 04.10.10, 21:29.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #2434
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kui juba nuriseda,siis mul ka vahepeal peaks waiting listi kastike ette tulema (hääle järgi vähemalt) aga siiski ei tule ja tuleb hiljem hoopis kiri,et sorry sa ei jõudnud lauda õigeks ajaks vms...

          E:Aga see nii harva,et pohlad...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2435
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            mis tra sellel ftp softil viga on .. see sitanikats kasutab mul 16 lauaga 460mb m2lu .. a lampi m2ngides mingih etk jooksevad aknad valgeks ... mõtleb 1 minuti ja siis on jölle ok? samal ajal voin windowsi tegevusi edasi teha ala netis surfata jne .. seega windowsis asi ei ole, internetis pole .. internet on constantly olemas..

            v2ga andekad inimesed neil suppordis ka pole, k2sivad mul ruuterile restarte teha .. nahhui ma sellest ruuterist restardin kui net on ok..nende sitane soft lihtsalt "freezib" .. hakka või tõsiselt starsi minema .. kell ees nendest softi "bugidest"
            HEM paneb räigelt FTP lagima. Pane korra cascade mood ja ilma HUD'ita siis näed kui sujuvalt lauad liiguvad.

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #2436
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              see freezimise värk mida leits kirjeldas, ise pole viimasel ajal eriti täheldanud, aga vahepeal juhtus suht tihti.. (isegi ilma hudi kasutamiseta).. kusjuures ma ei saa üldse aru, milles nagu kala. võiks nagu ongame võrdluseks tuua, et mõni grindib vabalt 5kilose juustarvutiga 10+lauda, teisel aga 20k maksev kompott ja 6 lauaga juba kalab.

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #2437
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Rääkides veel rakebackist rakebackpros kaudu siis... sain rakebackiks 11,6%. Olgu mis ta on, eriti ei mõjuta aga kas tõesti oli selline kärbe?

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #2438
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                  Rääkides veel rakebackist rakebackpros kaudu siis... sain rakebackiks 11,6%. Olgu mis ta on, eriti ei mõjuta aga kas tõesti oli selline kärbe?
                  Kuidas said selle numbri?

                  Kas ostsid midagi vahepeal poest? Depo või withdrawal? Mõni bonuse lahtimängimine?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2439
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Keegi võiks reaalselt väja arvutada kui palju see systeem muutis ytleme 13/10, 14/10 mängija elu FR .. et kui palju "reaalselt" rakeback v2henes

                    Ja blackmemberitel on ju 2x pointsid igal ajal .. Et eile tegin ca 7k kätt, sain mingi 3xxx punkti. Kuidas ma nüüd tean kas need on juba 2'ga läbi korrutatud või ei?

                    Comment

                    • saugakarel
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 288

                      #2440
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Selline kysimus, et kas 1st depo lahtimängimise ajal sab cash outi ka teha või on seal mingisugune ajapiirang?

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #2441
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                        Kuidas said selle numbri?

                        Kas ostsid midagi vahepeal poest? Depo või withdrawal? Mõni bonuse lahtimängimine?
                        Sain väga lihtsalt, ei kasutanud punkte ega pole boonust.
                        Jätsin meelde eilse rakebacki (uueneb iga päev). Tänase rakebacki näidu lahutasin eilsest näidust ning % oli juba lihtne arvutada, et palju vastavalt maksmisele juurde tuli ja saingi 11,58%.

                        E: Aga mulle tundub, et kuskil on viga...... Näiteks makstud rake näidus..

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #2442
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
                          Selline kysimus, et kas 1st depo lahtimängimise ajal sab cash outi ka teha või on seal mingisugune ajapiirang?
                          Ajapiirang on olemas. 3 kuud vms
                          Välja võid kasvõi kohe cashida. Läbi proovitud umbes 2 kuud tagasi

                          Comment

                          • saugakarel
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 288

                            #2443
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas kuco Vaata postitust
                            Ajapiirang on olemas. 3 kuud vms
                            Välja võid kasvõi kohe cashida. Läbi proovitud umbes 2 kuud tagasi

                            Tänud!

                            Comment

                            • saugakarel
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 288

                              #2444
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Tekkis veel kysimus FT depo tegemise kohta Moneybookersi kaudu. Kas depost lähek ka mingisugune protsent või mingi kindel summa kellegi/millegi teenustasu alla? või käib asi nii nagu starsis, nii palju kui paned ja täpselt nii palju saad.
                              Eelnevalt lugesin et sissemakse olevad racebacki miinustesse visanud. MIllest see tulenes?
                              Tänud!

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #2445
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Oskab keegi öelda, kui mulle saadetakse buddyga raha, kas siis läheb 1st depo boonus luhta?

                                Comment

                                Working...