FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #1891
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Just nii.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1892
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      pekki.. avastasin, et eelmine kuu mängisin 24 päeva.. mõtlesin et ostaks sinna ühe päeva juurde.. ja siis loen:

      Any IronDays will be applied to the qualification month in which they are purchased.

      ühesõnaga kuu viimasel päeval peab igasugu ironmani teemaga kalendrid ja värgid double checkima.

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #1893
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Mis värk on.. ei saagi MB - > FTP v? viskab ette ainukeseks payment typeks mingi krdi credit card.
        Või see sellest, et ma pole veel oma pangakontot verifynud?
        Last edited by EestiMats; 03.08.10, 10:51.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #1894
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
          Mis värk on.. ei saagi MB - > FTP v? viskab ette ainukeseks payment typeks mingi krdi credit card.
          Või see sellest, et ma pole veel oma pangakontot verifynud?
          Mul viskas samamoodi ja vist on jah selles asi, olen lasknud mitu korda saata enda pangakontole verificationi, aga mitte miskit ei tule kohale. :\

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #1895
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kas see mitte nii polnud, et tegid verify jaoks dummy depositi oma kontolt MB-sse? Ma vaatan oma vanadest meilidest, et MB-st kiri, et olen edukalt pangast 10$ MB-sse saatnud ja 6 päeva hiljem on tulnud kiri, et bank account verified.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #1896
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              Kas see mitte nii polnud, et tegid verify jaoks dummy depositi oma kontolt MB-sse? Ma vaatan oma vanadest meilidest, et MB-st kiri, et olen edukalt pangast 10$ MB-sse saatnud ja 6 päeva hiljem on tulnud kiri, et bank account verified.
              Mu meelest käis nii, et nad tegid ise su pangakontole dummy depositi, hästi väikse, ja verify jaoks pidid selle täpse summa dollarites kuhugi lahtrisse kirjutama vms.

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #1897
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                Mu meelest käis nii, et nad tegid ise su pangakontole dummy depositi, hästi väikse, ja verify jaoks pidid selle täpse summa dollarites kuhugi lahtrisse kirjutama vms.
                Minu meelest nad saatsid 0,01 dollarit pangakontole ning selgituses oli mingi kood, mille pidi MB lehel sisestama kuskile lahtrisse. Ehk mälu ei peta mind.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #1898
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Võis küll olla, äkki siis kaardi verify'ga oli see pull, millest mina jahusin.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1899
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Vahest kui halvemaid FTP laudu kinni panen, siis ei lase akent kuidagi kinni panna. Tableninja+HEM ja üks laudade tõstmise skript on peal. Keegi oskab arvata midagi?
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #1900
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      mina ei oska midagi arvata, aga ma tahtsin küsida, mida see laudate tõstmise script teeb, mida FT enda layoudid ei suuda?

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #1901
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        mina ei oska midagi arvata, aga ma tahtsin küsida, mida see laudate tõstmise script teeb, mida FT enda layoudid ei suuda?
                        Mul on nii sätitud, et ekraan on jagatud neljaks. Ideaalis on kõik lauad üleval vasakul stackis ja vahel kui ühte-kahte-kolme lauda on vaja jälgida, siis tõstan kiire hiireklõpsuga laua ühte vabasse ekraaninurka. Üle nelja laua nagunii jälgida ei jõua.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #1902
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          väga peen värk:)

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #1903
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kas Tableninja ei tekitanud ka mingis uuenduses võimaluse random shortkeyga tõsta suvaline laud varem enda poolt määratud kohta?

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #1904
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                              Kas Tableninja ei tekitanud ka mingis uuenduses võimaluse random shortkeyga tõsta suvaline laud varem enda poolt määratud kohta?
                              Ma pole tähele pannud, aga jube äge oleks küll.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Hullapple
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 364

                                #1905
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                                Kas Tableninja ei tekitanud ka mingis uuenduses võimaluse random shortkeyga tõsta suvaline laud varem enda poolt määratud kohta?
                                Starsis kyll jah aga Full Tilt kohta ei oska öelda, sest mõlema jaoks eraldi Table NInja.

                                Comment

                                Working...